HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Cor van Dusseldorp MI 1451   H   7 5 2 0 12   1180.43     1451  
2   Jan van der Star  1216   H   7 5 1 1 11   1181.29     1216  
3   Arjen de Mooij  1321   H   7 5 1 1 11   1037.14     1321  
4   Krijn ter Braake MF 1293   H   7 4 2 1 10   1191.29     1293  
5   Roland Kreeft  1001   1e   7 5 0 2 10   1152.14     1001  
6   Losseni Savané  1256   H   7 4 2 1 10   1138.57     1256  
7   Jan Ekke de Vries  1364   H   7 4 2 1 10   1132.14     1364  
8   Richard Kromhout  1360   H   7 4 2 1 10   1125.71     1360  
9   Theo Voorspuij  1280   H   7 4 1 2 9   1129.29     1280  
10   Anton Kosior MF 1275   H   7 3 3 1 9   1121.43     1275  
11   Jacqueline Schouten MFF 1081   1e   7 4 1 2 9   1113.71     1081  
12   Arno Kooloos  1074   1e   7 4 1 2 9   1052.71     1074  
13   Berke Yiğittürk  1210   H   7 3 2 2 8   1227.14     1210  
14   Cees van der Vlis  1121   H   7 3 2 2 8   1088.00     1121  
15   Martin de Jong  1156   H   7 4 0 3 8   1029.57     1156  
16   Hans Kromhout  1073   1e   7 4 0 3 8   1004.57     1073  
17   Barbara Graas MIF 996   1e   7 4 0 3 8   980.43     996  
18   Arie Schoneveld  1053   1e   7 4 0 3 8   944.00     1053  
19   Rudi van Velzen  1009   1e   7 3 1 3 7   1110.71     1009  
20   Bert van Oosterom  1096   1e   7 3 1 3 7   1100.71     1096  
21   Gerard van Velzen  1011   1e   7 3 1 3 7   1056.43     1011  
22   Johan van de Velde  902   1e   7 2 3 2 7   1046.71     902  
23   Frans Teijn  1070   1e   7 2 3 2 7   1029.43     1070  
24   Jan van Beeck  1018   1e   7 2 3 2 7   1007.29     1018  
25   Bonne Douma  1041   1e   7 3 1 3 7   973.57     1041  
26   Cor Boot  931   1e   7 3 1 3 7   945.43     931  
27   Mariëlle Meijer-Kromhout  1018   1e   7 3 1 3 7   935.29     1018  
28   Nicole de Vries  955   1e   7 3 1 3 7   920.57     955  
29   Aart Slager  1049   1e   7 2 3 2 7   901.29     1049  
30   Glenn Hardenberg  798   2e   7 3 0 4 6   1071.71     798  
31   Gé Berbee  957   1e   7 2 2 3 6   1059.71     957  
32   Robert van Diggele  818   2e   7 2 2 3 6   993.14     818  
33   Rinus Kromhout  1053   1e   7 1 4 2 6   985.71     1053  
34   Jan-Maarten Koorn  942   1e   7 3 0 4 6   931.00     942  
35   Nico Mul  850   2e   7 3 0 4 6   926.86     850  
36   Siegfried Parbhoe  976   1e   7 1 3 3 5   1037.29     976  
37   Simon Rompa  875   2e   7 2 1 4 5   998.14     875  
38   John Folkers  987   1e   7 2 1 4 5   979.43     987  
39   Arie van Diggele  866   2e   7 2 1 4 5   979.29     866  
40   Daniël Boom  917   1e   7 1 3 3 5   974.43     917  
41   Nerin Bisseswar  819   2e   7 2 1 4 5   922.71     819  
42   Ad Vreeswijk  820   2e   7 1 3 3 5   880.86     820  
43   René Runhaar  799   2e   7 2 0 5 4   974.00     799  
44   Bart Wiggemansen    2e   7 1 2 4 4   897.57     900  
45   Wynton Meijer  770   2e   7 1 2 4 4   871.57     770  
46   Ron Jongejan  759   2e   7 1 1 5 3   910.71     759  
47   Hans Knobbe  631   2e   7 0 3 4 3   854.43     631  
48   Frits Stoelwinder  746   2e   7 0 2 5 2   858.43     746  
 Ronde 7 
 za 14-09-2019  Glenn Hardenberg (798) - Ron Jongejan (759) 2-0
 Hans Knobbe (631) - Nerin Bisseswar (819) 0-2
 Frits Stoelwinder (746) - Wynton Meijer (770) 0-2
 Nico Mul (850) - René Runhaar (799) 2-0
 Bart Wiggemansen  - Robert van Diggele (818) 0-2
 Ad Vreeswijk (820) - Daniël Boom (917) 1-1
 Arie van Diggele (866) - Jan-Maarten Koorn (942) 0-2
 Cor Boot (931) - John Folkers (987) 2-0
 Simon Rompa (875) - Mariëlle Meijer-Kromhout (1018) 0-2
 Jan van Beeck (1018) - Nicole de Vries (955) 1-1
 Frans Teijn (1070) - Siegfried Parbhoe (976) 2-0
 Johan van de Velde (902) - Aart Slager (1049) 1-1
 Barbara Graas (996) - Rinus Kromhout (1053) 2-0
 Arie Schoneveld (1053) - Gé Berbee (957) 2-0
 Rudi van Velzen (1009) - Cees van der Vlis (1121) 0-2
 Jacqueline Schouten (1081) - Bonne Douma (1041) 2-0
 Gerard van Velzen (1011) - Arno Kooloos (1074) 0-2
 Bert van Oosterom (1096) - Roland Kreeft (1001) 0-2
 Hans Kromhout (1073) - Losseni Savané (1256) 0-2
 Martin de Jong (1156) - Krijn ter Braake (1293) 0-2
 Jan Ekke de Vries (1364) - Berke Yiğittürk (1210) 2-0
 Cor van Dusseldorp (1451) - Jan van der Star (1216) 1-1
 Richard Kromhout (1360) - Anton Kosior (1275) 2-0
 Theo Voorspuij (1280) - Arjen de Mooij (1321) 0-2