HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Krijn ter Braake MF 1293 H   3 3 0 0 6   1088.67     1293  
2   Losseni Savané  1256 H   3 3 0 0 6   931.00     1256  
3   Berke Yigittürk  1210 H   3 2 1 0 5   1119.00     1210  
4   Cor van Dusseldorp MI 1451 H   3 2 1 0 5   1072.67     1451  
5   Jan Ekke de Vries  1364 H   3 2 1 0 5   1071.00     1364  
6   Richard Kromhout  1360 H   3 2 1 0 5   1046.00     1360  
7   Anton Kosior MF 1275 H   3 2 1 0 5   1035.33     1275  
8   Rudi van Velzen  1009 1e   3 2 1 0 5   1022.33     1009  
9   Theo Voorspuij  1280 H   3 2 1 0 5   1013.00     1280  
10   Glenn Hardenberg  798 2e   3 2 0 1 4   1206.00     798  
11   Roland Kreeft  1001 1e   3 2 0 1 4   1169.00     1001  
12   Jan van der Star  1216 H   3 2 0 1 4   1078.33     1216  
13   Gé Berbee  957 1e   3 2 0 1 4   1057.67     957  
14   Johan van de Velde  902 1e   3 1 2 0 4   1041.33     902  
15   Gerard van Velzen  1011 1e   3 2 0 1 4   926.67     1011  
16   Aart Slager  1049 1e   3 1 2 0 4   817.33     1049  
17   Bonne Douma  1041 1e   3 2 0 1 4   792.00     1041  
18   Cees van der Vlis  1121 H   3 1 1 1 3   1238.33     1121  
19   Bert van Oosterom  1096 1e   3 1 1 1 3   1230.00     1096  
20   Jacqueline Schouten MFF 1081 1e   3 1 1 1 3   1167.00     1081  
21   Frans Teijn  1070 1e   3 1 1 1 3   1151.33     1070  
22   Siegfried Parbhoe  976 1e   3 1 1 1 3   1072.33     976  
23   Arno Kooloos  1074 1e   3 1 1 1 3   1039.67     1074  
24   Arie van Diggele  866 2e   3 1 1 1 3   1028.67     866  
25   John Folkers  987 1e   3 1 1 1 3   998.67     987  
26   Jan van Beeck  1018 1e   3 1 1 1 3   960.67     1018  
27   Daniël Boom  917 1e   3 1 1 1 3   946.67     917  
28   Arjen de Mooij  1321 H   3 1 1 1 3   935.67     1321  
29   Cor Boot  931 1e   3 1 1 1 3   907.00     931  
30   Rinus Kromhout  1053 1e   3 0 3 0 3   879.00     1053  
31   René Runhaar  799 2e   3 1 0 2 2   1105.33     799  
32   Simon Rompa  875 2e   3 1 0 2 2   1047.00     875  
33   Robert van Diggele  818 2e   3 0 2 1 2   1037.67     818  
34   Nerin Bisseswar  819 2e   3 1 0 2 2   1022.00     819  
35   Hans Kromhout  1073 1e   3 1 0 2 2   1019.00     1073  
36   Barbara Graas MIF 996 1e   3 1 0 2 2   995.00     996  
37   Arie Schoneveld  1053 1e   3 1 0 2 2   985.67     1053  
38   Nicole de Vries  955 1e   3 1 0 2 2   981.33     955  
39   Martin de Jong  1156 H   3 1 0 2 2   975.67     1156  
40   Jan-Maarten Koorn  942 1e   3 1 0 2 2   958.33     942  
41   Bart Wiggemansen  2e   3 1 0 2 2   917.67     900  
42   Wynton Meijer  770 2e   3 0 1 2 1   1007.67     770  
43   Ron Jongejan  759 2e   3 0 1 2 1   1007.00     759  
44   Frits Stoelwinder  746 2e   3 0 1 2 1   979.33     746  
45   Mariëlle Meijer-Kromhout  1018 1e   3 0 1 2 1   948.67     1018  
46   Nico Mul  850 2e   3 0 0 3 0   1001.67     850  
47   Ad Vreeswijk  820 2e   3 0 0 3 0   990.67     820  
48   Hans Knobbe  631 2e   3 0 0 3 0   942.00     631  
 Ronde 3 
 za 14-09-2019  Hans Knobbe (631) - Bart Wiggemansen  0-2
 Ad Vreeswijk (820) - Jan-Maarten Koorn (942) 0-2
 Nicole de Vries (955) - Nico Mul (850) 2-0
 Barbara Graas (996) - Frits Stoelwinder (746) 2-0
 Cor Boot (931) - Ron Jongejan (759) 2-0
 Wynton Meijer (770) - John Folkers (987) 0-2
 Mariëlle Meijer-Kromhout (1018) - Arie van Diggele (866) 0-2
 René Runhaar (799) - Arjen de Mooij (1321) 0-2
 Bonne Douma (1041) - Nerin Bisseswar (819) 2-0
 Gerard van Velzen (1011) - Robert van Diggele (818) 2-0
 Johan van de Velde (902) - Arie Schoneveld (1053) 2-0
 Aart Slager (1049) - Simon Rompa (875) 2-0
 Daniël Boom (917) - Rinus Kromhout (1053) 1-1
 Gé Berbee (957) - Hans Kromhout (1073) 2-0
 Arno Kooloos (1074) - Siegfried Parbhoe (976) 1-1
 Martin de Jong (1156) - Roland Kreeft (1001) 0-2
 Jan van Beeck (1018) - Berke Yigittürk (1210) 0-2
 Jacqueline Schouten (1081) - Anton Kosior (1275) 0-2
 Richard Kromhout (1360) - Frans Teijn (1070) 2-0
 Cees van der Vlis (1121) - Jan Ekke de Vries (1364) 0-2
 Cor van Dusseldorp (1451) - Bert van Oosterom (1096) 2-0
 Losseni Savané (1256) - Glenn Hardenberg (798) 2-0
 Theo Voorspuij (1280) - Rudi van Velzen (1009) 1-1
 Jan van der Star (1216) - Krijn ter Braake (1293) 0-2