HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nijmegen Open NK KNDB 2009

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9   10
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Michel Hendriksen Sr.    E   5 3 0 2 6 29 28
2   Jan Dammingh    E   5 2 1 2 5 25 18
3   Ali Fthalla    E   5 2 1 2 5 21 13
4   Lei Janssen  1900   E   5 2 1 2 5 18 13
5   Pim Arts    E   5 1 2 2 4 28 17
6   Jorien Spaans    E   5 1 2 2 4 24 15
7   Soerin Ramdjielal  1786   E   5 1 2 2 4 24 14
8   Ton Weenink  1713   E   5 1 2 2 4 23 11
9   Gerard Boogaars  1902   E   5 1 2 2 4 22 8
10   Job Arts    E   5 1 2 2 4 21 10
11   Dirk Alderliesten  1864   E   5 0 4 1 4 17 14
12   Herman Booijink  1884   E   5 1 1 3 3 24 10
13   Ton Holla  1788   E   5 0 3 2 3 19 8
14   Tom Janmaat    E   5 1 1 3 3 18 5
  Harald Frieling  1732   E   5 1 1 3 3 18 5
16   Jo Geuke  1794   E   5 0 2 3 2 21 7
17   Niek van Zoelen  1900   E   5 0 2 3 2 20 5
18   Arie van Diggele  1872   E   5 1 0 4 2 18 0
19   Nico van Engelenhoven    E   5 0 1 4 1 17 2
20   Marijn van Drunen    E   5 0 0 5 0 18 0
 Ronde 5 
 di 28-07-2009  Emiel Leijser (2092) - René Vos (2093) 1-1Partij
 Ruud van Drunen (2054) - Bart Terwel (2198) 0-2Partij
 Jules Martens (1983) - Anton Schotanus (2170) 0-2Partij  
 Mariusz Adamaszek (2222) - Hans Robben (1940) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (2318) - Johan Krajenbrink (2327) 1-1Partij
 Oscar Lognon (2281) - Nico Knoops (2171) 1-1Partij
 Jesse van Beek (1924) - Remco Vredenberg (1920) 1-1Partij
 Jan Dammingh  - Jacob van de Groep (1971) 0-2Partij
 Gert Bosker (2063) - Geert van Aalten (2285) 0-2Partij
 Thomas Wielaard (2027) - Nikolaj Cherney (2105) 0-2Partij
 Fred de Koning (2184) - Michel Hendriksen Sr.  2-0Partij
 Cock van Wijk (2111) - Jan van Loenen Jr. (2066) 2-0Partij
 Andrew Tjon A Ong (2196) - Ron Heusdens (2333) 1-1Partij
 Kees Hazen (2064) - Ricardo Pierre (2293) 0-2Partij
 Alexander Baliakin (2377) - Anton Kosior (2143) 2-0Partij
 Antoine van Zandvoort  - René Wijpkema  1-1Partij
 Henk Grotenhuis ten Harkel (2165) - Alfons Ottink (2165) 1-1Partij
 Anton van Berkel (2282) - Murodullo Amrillaev (2298) 2-0Partij
 Guntis Valneris (2419) - Cor van Dusseldorp (2269) 1-1Partij
 Willem Hoek (1961) - Martin Dolfing (2366) 0-2Partij
 Nico van Engelenhoven  - Tom Janmaat  0-2
 Uygulana Danilova  - Arie Stehouwer (1894) 0-2
 Tara Kisouensingh (1881) - Alexandra Betting (1962) 2-0
 Jan T. Terpstra (1869) - Marijn van Drunen  2-0
 Tom Vissers (1912) - Kees van Bakel (2107) 0-2
 Jo Geuke (1794) - Alexander Uvarov  0-2
 Anna Chuprova  - Piet Swart (1923) 2-0
 Hans van Dijk  - Arie van Diggele (1872) 2-0
 Ton Holla (1788) - Sander Spaans (2028) 1-1
 Andrej Innokentiev  - Job Arts  1-1
 Fred van Amersfoort (1944) - Randy Horne (2075) 0-2
 Joeri Hezemans (2096) - Raphaël Zdoroviak (2127) 0-2
 Herman Booijink (1884) - Marco van Bronswijk (2029) 0-2
 Gerard Boogaars (1902) - Alexej Innokentiev  1-1
 Henk Kleinrensink (2055) - Sayyyna Popova  0-2
 Fred Roedolph (2020) - Meint de Vries (1964) 2-0
 Piet Rozenboom (1995) - John Folkers (1891) 2-0
 Jorien Spaans  - Roep Bhawanibhiek (2040) 1-1
 Roland de Rijke  - Dirk Alderliesten (1864) 1-1
 Willem-Peter Berkelmans  - Lei Janssen (1900) 0-2R
 Frans Teijn (1958) - Leo Steyntjes (1951) 1-1
 Derk Kleinrensink (2030) - Niek van Zoelen (1900) 2-0
 Frank Barten (1879) - Joop Roedolph (2016) 1-1
 Sarah Rijgersberg (1969) - Maarten Wichgers (2084) 0-2
 Rob Schrooten (2007) - Jerrie den Os (2018) 1-1
 Herman van Westerloo (2143) - Rein Pistorius (1829) 2-0
 Soerin Ramdjielal (1786) - Nico Lugthart (2109) 0-2
 Jelle Groeneveld (2022) - Arjen de Mooij (2179) 0-2
 Ratan Ganeshie (1912) - Soender Kalpoe (2029) 0-2
 Gerwin Mollink (2008) - Bart Visser (2027) 1-1
 Jos Stokkel (2267) - Ton Weenink (1713) 2-0
 Jan Dallinga (2053) - Natalia Shestakova (2136) 1-1
 Jan Riesthuis (2032) - Pim Arts  2-0
 Jan Jacobs (1993) - Jo Weijman (2042) 1-1
 Ingrid de Kok (2000) - Jan Adema (2080) 1-1
 Wim van Mourik (1841) - Jasper Daems (2149) 0-2
 Gerald Willemsen (1971) - Ali Fthalla  1-1
 Theo Willemsen (1892) - Harald Frieling (1732) 2-0
 Irina Platonova (2222) - Henk Hoksbergen (1983) 2-0