HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2012 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Roel Boomstra GMI 2402   A   8 6 2 0 14 86 65
2   Pim Meurs GMI 2372   A   8 6 1 1 13 89 66
3   Jean Marc Ndjofang GMI 2336   A   8 4 4 0 12 88 66
4   Wouter Sipma MF 2215   A   8 4 4 0 12 82 63
5   Klaas Hendrik Leijenaar  2170   A   8 6 0 2 12 77 58
  Danny Staal  2191   B   8 5 2 1 12 77 57
7   Rein van der Pal MF 2261   A   8 4 3 1 11 81 62
  Wouter Ludwig MI 2279   A   8 4 3 1 11 81 60
9   Tjalling Goedemoed  2280   A   8 4 3 1 11 75 56
  Raymond Koopmanschap  1912   E   8 5 1 2 11 75 55
11   Auke Zijlstra    B   8 4 3 1 11 74 55
12   Owen Donkers    D   8 3 4 1 10 76 56
13   Michiel Kroesbergen MF 2306   A   8 4 2 2 10 71 51
14   Menno de Block  2062   B   8 4 2 2 10 69 51
  Kees Romijn  2095   B   8 4 2 2 10 69 50
16   Jan van Dijk  2209   A   8 4 2 2 10 68 52
17   Jan Ekke de Vries  2215   A   8 4 2 2 10 67 50
18   Stan Brink  1952   B   8 4 2 2 10 61 44
19   Erwin Heslinga MF 2144   B   8 3 3 2 9 73 55
20   Jan Algra  2144   A   8 3 3 2 9 72 54
21   Hans van Dijk  1910   E   8 4 1 3 9 69 55
22   Sabina Kovalevskaja    C   8 4 1 3 9 66 51
  Sarah Rijgersberg  2055   C   8 3 3 2 9 66 48
24   Berend Keizer    C   8 4 1 3 9 65 47
25   Nick de la Fonteyne  1988   D   8 4 1 3 9 64 47
26   Jordy van der Lugt  1935   E   8 3 3 2 9 63 47
27   Gert Bosker  2106   B   8 3 3 2 9 61 46
28   Hans Zondervan  2118   B   8 2 5 1 9 60 44
29   Nick Hoving  2110   B   8 3 2 3 8 74 55
30   Reinout Sloot  1974   C   8 3 2 3 8 65 50
31   Jacob de Vries    C   8 4 0 4 8 64 50
  Klaas van der Laan  1889   D   8 2 4 2 8 64 48
33   Jos Plijter  1866   D   8 4 0 4 8 63 47
34   Jilles van Kesteren    E   8 3 2 3 8 61 47
35   Jasper Daems  2177   B   8 3 2 3 8 60 46
  Jan T. Terpstra  1896   E   8 2 4 2 8 60 45
  Sijtze Terpstra  1900   F   8 3 2 3 8 60 44
38   Herman Mulder    C   8 2 3 3 7 70 51
39   Johan Rademaker  1988   D   8 3 1 4 7 67 50
40   David Riupassa  2146   D   8 3 1 4 7 63 48
  Marinus Damkat    E   8 3 1 4 7 63 46
  Marcel de Vries    D   8 1 5 2 7 63 46
43   Kerst Hoekstra    D   8 2 3 3 7 62 47
44   Geert Lubberink    E   8 3 1 4 7 61 47
  Bert Woolschot  2076   B   8 2 3 3 7 61 46
  Jaap Huizinga  2023   D   8 0 7 1 7 61 45
47   Wim Koopman  1951   D   8 1 5 2 7 59 46
  Wim Riddersma    E   8 2 3 3 7 59 45
49   Bert Begeman  1974   C   8 2 3 3 7 57 44
50   Elvia Sõber  1996   C   8 3 1 4 7 56 43
  Bob van der Mark    D   8 2 3 3 7 56 43
  Meinze Feenstra    E   8 3 1 4 7 56 39
53   Bart Westerveld    F   8 1 5 2 7 55 43
54   Marieke Altena    F   8 2 2 4 6 57 44
55   Gerco Lubberink    F   8 2 2 4 6 54 40
56   Gauke Dirk Nijholt  1912   F   8 1 4 3 6 50 39
  Wouter Wolff    F   8 3 0 5 6 50 38
58   Rik Smit  1964   C   8 2 1 5 5 62 47
59   Floris Tol    F   8 2 1 5 5 61 46
60   Berend Plijter  1951   C   8 2 1 5 5 53 41
61   Peter Bakker    C   8 2 1 5 5 52 37
62   Geert Rozenberg    E   8 2 1 5 5 44 32
63   Henk Pruim    E   8 2 1 5 5 43 32
64   Robin Hoekstra    F   8 1 2 5 4 61 46
65   Jan Starke    F   8 2 0 6 4 58 43
66   Frans de Groot    F   8 1 1 6 3 46 35
  Gerard Weinans    F   8 1 1 6 3 46 35
68   Rika van Leeuwen    F   8 0 2 6 2 50 38
 Ronde 8 
 za 01-09-2012  Owen Donkers  - Menno de Block (2062) 1-1Partij
 Danny Staal (2191) - Wouter Sipma (2215) 1-1Partij
 Pim Meurs (2372) - Roel Boomstra (2402) 0-2Partij
 Gerard Weinans  - Geert Rozenberg  0-2
 Frans de Groot  - Henk Pruim  0-2
 Berend Plijter (1951) - Rika van Leeuwen  2-0
 Robin Hoekstra  - Wouter Wolff  0-2
 Floris Tol  - Bert Begeman (1974) 0-2
 Meinze Feenstra  - Rik Smit (1964) 2-0
 Peter Bakker  - Wim Riddersma  0-2
 Jan Starke  - David Riupassa (2146) 0-2
 Bob van der Mark  - Bart Westerveld  1-1
 Marieke Altena  - Jilles van Kesteren  0-2
 Wim Koopman (1951) - Marcel de Vries  1-1
 Gerco Lubberink  - Klaas van der Laan (1889) 0-2
 Sijtze Terpstra (1900) - Gauke Dirk Nijholt (1912) 2-0
 Elvia Sõber (1996) - Jaap Huizinga (2023) 1-1
 Hans Zondervan (2118) - Kerst Hoekstra  2-0
 Jan T. Terpstra (1896) - Reinout Sloot (1974) 1-1
 Jordy van der Lugt (1935) - Johan Rademaker (1988) 2-0
 Herman Mulder  - Nick de la Fonteyne (1988) 0-2
 Sarah Rijgersberg (2055) - Geert Lubberink  2-0
 Sabina Kovalevskaja  - Bert Woolschot (2076) 2-0
 Berend Keizer  - Marinus Damkat  2-0
 Jan Ekke de Vries (2215) - Jos Plijter (1866) 2-0
 Kees Romijn (2095) - Jacob de Vries  2-0
 Gert Bosker (2106) - Jan Algra (2144) 1-1
 Michiel Kroesbergen (2306) - Jasper Daems (2177) 2-0
 Nick Hoving (2110) - Stan Brink (1952) 0-2
 Erwin Heslinga (2144) - Auke Zijlstra  0-2
 Raymond Koopmanschap (1912) - Hans van Dijk (1910) 2-0
 Klaas Hendrik Leijenaar (2170) - Jan van Dijk (2209) 2-0
 Wouter Ludwig (2279) - Rein van der Pal (2261) 1-1
 Jean Marc Ndjofang (2336) - Tjalling Goedemoed (2280) 1-1