HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2012 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Roel Boomstra GMI 2402   A   8 6 2 0 14 86 65
2   Pim Meurs GMI 2372   A   8 6 1 1 13 89 66
3   Jean Marc Ndjofang GMI 2336   A   8 4 4 0 12 88 66
4   Wouter Sipma MF 2215   A   8 4 4 0 12 82 63
5   Klaas Hendrik Leijenaar  2170   A   8 6 0 2 12 77 58
6   Rein van der Pal MF 2261   A   8 4 3 1 11 81 62
  Wouter Ludwig MI 2279   A   8 4 3 1 11 81 60
8   Tjalling Goedemoed  2280   A   8 4 3 1 11 75 56
9   Michiel Kroesbergen MF 2306   A   8 4 2 2 10 71 51
10   Jan van Dijk  2209   A   8 4 2 2 10 68 52
11   Jan Ekke de Vries  2215   A   8 4 2 2 10 67 50
12   Jan Algra  2144   A   8 3 3 2 9 72 54
 Ronde 8 
 za 01-09-2012  Owen Donkers  - Menno de Block (2062) 1-1Partij
 Danny Staal (2191) - Wouter Sipma (2215) 1-1Partij
 Pim Meurs (2372) - Roel Boomstra (2402) 0-2Partij
 Gerard Weinans  - Geert Rozenberg  0-2
 Frans de Groot  - Henk Pruim  0-2
 Berend Plijter (1951) - Rika van Leeuwen  2-0
 Robin Hoekstra  - Wouter Wolff  0-2
 Floris Tol  - Bert Begeman (1974) 0-2
 Meinze Feenstra  - Rik Smit (1964) 2-0
 Peter Bakker  - Wim Riddersma  0-2
 Jan Starke  - David Riupassa (2146) 0-2
 Bob van der Mark  - Bart Westerveld  1-1
 Marieke Altena  - Jilles van Kesteren  0-2
 Wim Koopman (1951) - Marcel de Vries  1-1
 Gerco Lubberink  - Klaas van der Laan (1889) 0-2
 Sijtze Terpstra (1900) - Gauke Dirk Nijholt (1912) 2-0
 Elvia Sõber (1996) - Jaap Huizinga (2023) 1-1
 Hans Zondervan (2118) - Kerst Hoekstra  2-0
 Jan T. Terpstra (1896) - Reinout Sloot (1974) 1-1
 Jordy van der Lugt (1935) - Johan Rademaker (1988) 2-0
 Herman Mulder  - Nick de la Fonteyne (1988) 0-2
 Sarah Rijgersberg (2055) - Geert Lubberink  2-0
 Sabina Kovalevskaja  - Bert Woolschot (2076) 2-0
 Berend Keizer  - Marinus Damkat  2-0
 Jan Ekke de Vries (2215) - Jos Plijter (1866) 2-0
 Kees Romijn (2095) - Jacob de Vries  2-0
 Gert Bosker (2106) - Jan Algra (2144) 1-1
 Michiel Kroesbergen (2306) - Jasper Daems (2177) 2-0
 Nick Hoving (2110) - Stan Brink (1952) 0-2
 Erwin Heslinga (2144) - Auke Zijlstra  0-2
 Raymond Koopmanschap (1912) - Hans van Dijk (1910) 2-0
 Klaas Hendrik Leijenaar (2170) - Jan van Dijk (2209) 2-0
 Wouter Ludwig (2279) - Rein van der Pal (2261) 1-1
 Jean Marc Ndjofang (2336) - Tjalling Goedemoed (2280) 1-1