HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2012 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Danny Staal  2191   B   9 5 2 2 12 104 81
2   Menno de Block  2062   B   9 5 2 2 12 86 66
3   Auke Zijlstra    B   9 4 3 2 11 94 72
4   Hans Zondervan  2118   B   9 3 5 1 11 79 62
5   Nick Hoving  2110   B   9 4 2 3 10 95 72
6   Kees Romijn  2095   B   9 4 2 3 10 90 67
7   Stan Brink  1952   B   9 4 2 3 10 84 65
8   Jasper Daems  2177   B   9 4 2 3 10 76 60
9   Erwin Heslinga MF 2144   B   9 3 3 3 9 89 70
10   Gert Bosker  2106   B   9 3 3 3 9 84 65
11   Bert Woolschot  2076   B   9 2 4 3 8 78 60
 Ronde 9 
 za 01-09-2012  Menno de Block (2062) - Michiel Kroesbergen (2306) 2-0Partij
 Wouter Sipma (2215) - Pim Meurs (2372) 1-1Partij
 Roel Boomstra (2402) - Danny Staal (2191) 2-0Partij
 Rika van Leeuwen  - Frans de Groot  1-1
 Robin Hoekstra  - Gerard Weinans  2-0
 Peter Bakker  - Berend Plijter (1951) 0-2
 Geert Rozenberg  - Floris Tol  2-0
 Rik Smit (1964) - Jan Starke  1-1
 Gauke Dirk Nijholt (1912) - Gerco Lubberink  1-1
 Henk Pruim  - Marieke Altena  0-2
 Bert Woolschot (2076) - Geert Lubberink  1-1
 Jaap Huizinga (2023) - Wim Riddersma  2-0
 Kerst Hoekstra  - Wim Koopman (1951) 2-0
 Bert Begeman (1974) - Marinus Damkat  0-2
 David Riupassa (2146) - Bob van der Mark  1-1
 Marcel de Vries  - Meinze Feenstra  2-0
 Johan Rademaker (1988) - Elvia Sõber (1996) 0-2
 Wouter Wolff  - Herman Mulder  2-0
 Jilles van Kesteren  - Jos Plijter (1866) 0-2
 Jacob de Vries  - Jasper Daems (2177) 0-2
 Klaas van der Laan (1889) - Jan T. Terpstra (1896) 2-0
 Reinout Sloot (1974) - Sijtze Terpstra (1900) 1-1
 Bart Westerveld  - Nick Hoving (2110) 0-2
 Berend Keizer  - Sabina Kovalevskaja  1-1
 Nick de la Fonteyne (1988) - Sarah Rijgersberg (2055) 1-1
 Hans van Dijk (1910) - Gert Bosker (2106) 2-0
 Hans Zondervan (2118) - Erwin Heslinga (2144) 2-0
 Jan Algra (2144) - Jordy van der Lugt (1935) 2-0
 Jan van Dijk (2209) - Kees Romijn (2095) 2-0
 Owen Donkers  - Jan Ekke de Vries (2215) 1-1
 Tjalling Goedemoed (2280) - Raymond Koopmanschap (1912) 2-0
 Auke Zijlstra  - Wouter Ludwig (2279) 0-2
 Stan Brink (1952) - Rein van der Pal (2261) 0-2
 Jean Marc Ndjofang (2336) - Klaas Hendrik Leijenaar (2170) 2-0