HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2012 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Marieke Altena    F   2 1 0 1 2 6 0
  Floris Tol    F   2 1 0 1 2 6 0
3   Rika van Leeuwen    F   2 0 2 0 2 5 0
4   Robin Hoekstra    F   2 1 0 1 2 4 0
  Bart Westerveld    F   2 0 2 0 2 4 0
6   Jan Starke    F   2 1 0 1 2 2 0
7   Frans de Groot    F   2 0 0 2 0 6 0
  Gerard Weinans    F   2 0 0 2 0 6 0
  Gerco Lubberink    F   2 0 0 2 0 6 0
10   Sijtze Terpstra  1900   F   2 0 0 2 0 5 0
11   Gauke Dirk Nijholt  1912   F   2 0 0 2 0 4 0
  Wouter Wolff    F   2 0 0 2 0 4 0
 Ronde 2 
 vr 31-08-2012  Wouter Sipma (2215) - Owen Donkers  1-1Partij
 Roel Boomstra (2402) - Sarah Rijgersberg (2055) 2-0Partij
 Bert Begeman (1974) - Meinze Feenstra  0-2
 Jan Starke  - Peter Bakker  2-0
 Frans de Groot  - Bob van der Mark  0-2
 Gerco Lubberink  - Rik Smit (1964) 0-2
 Wouter Wolff  - Jacob de Vries  0-2
 Gerard Weinans  - Sabina Kovalevskaja  0-2
 Robin Hoekstra  - Gert Bosker (2106) 2-0
 Gauke Dirk Nijholt (1912) - Bert Woolschot (2076) 0-2
 Sijtze Terpstra (1900) - Auke Zijlstra  0-2
 Jilles van Kesteren  - Menno de Block (2062) 0-2
 Geert Rozenberg  - Kees Romijn (2095) 0-2
 Marinus Damkat  - Danny Staal (2191) 0-2
 Elvia Sõber (1996) - Herman Mulder  0-2
 Bart Westerveld  - Rika van Leeuwen  1-1
 Wim Riddersma  - Hans van Dijk (1910) 0-2
 Hans Zondervan (2118) - Wim Koopman (1951) 1-1
 Stan Brink (1952) - Marcel de Vries  2-0
 Nick Hoving (2110) - Jaap Huizinga (2023) 1-1
 Jan Algra (2144) - Klaas van der Laan (1889) 2-0
 Jan Ekke de Vries (2215) - Berend Plijter (1951) 2-0
 Jasper Daems (2177) - Reinout Sloot (1974) 2-0
 Henk Pruim  - Geert Lubberink  0-2
 Jordy van der Lugt (1935) - Raymond Koopmanschap (1912) 0-2
 Klaas Hendrik Leijenaar (2170) - Johan Rademaker (1988) 2-0
 Floris Tol  - Jan T. Terpstra (1896) 0-2
 Marieke Altena  - Jos Plijter (1866) 0-2
 Jan van Dijk (2209) - Kerst Hoekstra  1-1
 Jean Marc Ndjofang (2336) - Nick de la Fonteyne (1988) 2-0
 Rein van der Pal (2261) - David Riupassa (2146) 2-0
 Michiel Kroesbergen (2306) - Erwin Heslinga (2144) 2-0
 Pim Meurs (2372) - Berend Keizer  2-0
 Wouter Ludwig (2279) - Tjalling Goedemoed (2280) 1-1