HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2012 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Jan Starke    F   3 2 0 1 4 6 2
2   Floris Tol    F   3 1 1 1 3 9 3
  Robin Hoekstra    F   3 1 1 1 3 9 3
4   Bart Westerveld    F   3 0 3 0 3 8 3
5   Rika van Leeuwen    F   3 0 2 1 2 12 4
6   Marieke Altena    F   3 1 0 2 2 11 4
7   Sijtze Terpstra  1900   F   3 1 0 2 2 6 3
8   Gerard Weinans    F   3 0 1 2 1 9 4
9   Gauke Dirk Nijholt  1912   F   3 0 1 2 1 5 2
10   Gerco Lubberink    F   3 0 0 3 0 10 4
11   Wouter Wolff    F   3 0 0 3 0 9 3
  Frans de Groot    F   3 0 0 3 0 9 3
 Ronde 3 
 vr 31-08-2012  Meinze Feenstra  - Wouter Sipma (2215) 0-2Partij
 Roel Boomstra (2402) - Klaas Hendrik Leijenaar (2170) 2-0Partij
 Gert Bosker (2106) - Elvia Sõber (1996) 2-0
 Jilles van Kesteren  - Frans de Groot  2-0
 Sijtze Terpstra (1900) - Gerco Lubberink  2-0
 Peter Bakker  - Geert Rozenberg  2-0
 Gauke Dirk Nijholt (1912) - Gerard Weinans  1-1
 Wouter Wolff  - Marinus Damkat  0-2
 Berend Plijter (1951) - Reinout Sloot (1974) 0-2
 Klaas van der Laan (1889) - Marcel de Vries  1-1
 Sarah Rijgersberg (2055) - Bert Begeman (1974) 1-1
 Herman Mulder  - Sabina Kovalevskaja  0-2
 Bert Woolschot (2076) - Erwin Heslinga (2144) 0-2
 David Riupassa (2146) - Auke Zijlstra  1-1
 Nick de la Fonteyne (1988) - Menno de Block (2062) 0-2
 Kees Romijn (2095) - Johan Rademaker (1988) 2-0
 Bart Westerveld  - Robin Hoekstra  1-1
 Wim Koopman (1951) - Jordy van der Lugt (1935) 1-1
 Hans Zondervan (2118) - Nick Hoving (2110) 0-2
 Jaap Huizinga (2023) - Jasper Daems (2177) 1-1
 Rika van Leeuwen  - Jacob de Vries  0-2
 Rik Smit (1964) - Henk Pruim  2-0
 Bob van der Mark  - Floris Tol  1-1
 Marieke Altena  - Jan Starke  0-2
 Berend Keizer  - Wim Riddersma  0-2
 Tjalling Goedemoed (2280) - Owen Donkers  2-0
 Kerst Hoekstra  - Wouter Ludwig (2279) 0-2
 Hans van Dijk (1910) - Jan Ekke de Vries (2215) 2-0
 Jan Algra (2144) - Jan van Dijk (2209) 0-2
 Jos Plijter (1866) - Danny Staal (2191) 0-2
 Jan T. Terpstra (1896) - Jean Marc Ndjofang (2336) 0-2
 Raymond Koopmanschap (1912) - Rein van der Pal (2261) 0-2
 Geert Lubberink  - Michiel Kroesbergen (2306) 0-2
 Pim Meurs (2372) - Stan Brink (1952) 2-0