HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2012 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Bart Westerveld    F   4 1 3 0 5 13 7
2   Robin Hoekstra    F   4 1 2 1 4 16 8
3   Jan Starke    F   4 2 0 2 4 14 5
4   Floris Tol    F   4 1 1 2 3 18 10
5   Marieke Altena    F   4 1 1 2 3 16 8
6   Sijtze Terpstra  1900   F   4 1 1 2 3 14 7
7   Gauke Dirk Nijholt  1912   F   4 1 1 2 3 9 5
8   Rika van Leeuwen    F   4 0 2 2 2 17 9
9   Gerco Lubberink    F   4 1 0 3 2 12 7
10   Gerard Weinans    F   4 0 1 3 1 17 8
11   Frans de Groot    F   4 0 0 4 0 16 9
12   Wouter Wolff    F   4 0 0 4 0 11 5
 Ronde 4 
 vr 31-08-2012  Menno de Block (2062) - Rik Smit (1964) 2-0Partij
 Wouter Sipma (2215) - Tjalling Goedemoed (2280) 2-0Partij
 Jean Marc Ndjofang (2336) - Roel Boomstra (2402) 1-1Partij
 Elvia Sõber (1996) - Wouter Wolff  2-0
 Frans de Groot  - Gerco Lubberink  0-2
 Gerard Weinans  - Bert Begeman (1974) 0-2
 Geert Rozenberg  - Berend Plijter (1951) 0-2
 Klaas van der Laan (1889) - Hans Zondervan (2118) 1-1
 Johan Rademaker (1988) - Nick de la Fonteyne (1988) 1-1
 Herman Mulder  - Meinze Feenstra  1-1
 Marinus Damkat  - Sarah Rijgersberg (2055) 0-2
 Marcel de Vries  - Bert Woolschot (2076) 1-1
 Gert Bosker (2106) - Marieke Altena  1-1
 Peter Bakker  - Berend Keizer  0-2
 Henk Pruim  - Jilles van Kesteren  0-2
 Rika van Leeuwen  - Gauke Dirk Nijholt (1912) 0-2
 Wim Riddersma  - Jan Algra (2144) 0-2
 Floris Tol  - Jan Ekke de Vries (2215) 0-2
 Jasper Daems (2177) - Robin Hoekstra  1-1
 Wim Koopman (1951) - Jaap Huizinga (2023) 1-1
 Stan Brink (1952) - Bart Westerveld  0-2
 Reinout Sloot (1974) - David Riupassa (2146) 2-0
 Auke Zijlstra  - Jordy van der Lugt (1935) 2-0
 Kerst Hoekstra  - Bob van der Mark  0-2
 Owen Donkers  - Sijtze Terpstra (1900) 1-1
 Erwin Heslinga (2144) - Raymond Koopmanschap (1912) 1-1
 Sabina Kovalevskaja  - Kees Romijn (2095) 2-0
 Geert Lubberink  - Jan T. Terpstra (1896) 1-1
 Jacob de Vries  - Klaas Hendrik Leijenaar (2170) 0-2
 Nick Hoving (2110) - Jos Plijter (1866) 2-0
 Wouter Ludwig (2279) - Hans van Dijk (1910) 2-0
 Jan Starke  - Jan van Dijk (2209) 0-2
 Michiel Kroesbergen (2306) - Pim Meurs (2372) 0-2
 Danny Staal (2191) - Rein van der Pal (2261) 1-1