HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Veteranen Vilnius 2012

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Edvard Buzinskij GMI 2316   A   9 5 4 0 14   2118.89     2316  
2   Henk Grotenhuis ten Harkel  2157   A   9 4 5 0 13   2065.22     2157  
3   Laimonis Zalitis GMI 2264   B   9 4 4 1 12   2139.33     2264  
4   Evgeni Gurkov MF 2191   A   9 3 6 0 12   2132.67     2191  
5   Solik Gersht  2156   C   9 3 6 0 12   2087.67     2156  
6   Fidele Nimbi MF 2147   B   9 3 6 0 12   2050.44     2147  
7   Fred Ivens MF 2225   B   9 3 5 1 11   2128.44     2225  
8   Evgeni Kozlov  1964   A   9 4 3 2 11   2125.11     1964  
9   Alexander Rats  2178   C   9 2 7 0 11   2098.56     2178  
10   Victor Volosienkin MF 2146   A   9 2 7 0 11   2074.56     2146  
11   Virgilijus Zutautas  2131   A   9 4 3 2 11   1999.56     2131  
12   Andrej Prusakov    B   9 2 6 1 10   2156.11     1900  
13   Irina Pashkevich GMIF 2193   A   9 2 6 1 10   2138.56     2193  
14   Mark Makrovitch  2184   B   9 4 2 3 10   2134.00     2184  
15   Vaidas Puociauskas  2052   B   9 4 2 3 10   2103.78     2052  
16   Raivo Rist MF 2176   B   9 2 6 1 10   2083.78     2176  
17   Stéphane Faucher  2148   A   9 3 4 2 10   2062.22     2148  
18   Uno Plakk  2031   B   9 3 4 2 10   2050.00     2031  
19   Janis Lelis MF 2064   B   9 3 4 2 10   2038.44     2064  
20   Samuel Tombak  2033   C   9 3 4 2 10   2038.22     2033  
21   Jakov Shaus MF 2274   B   9 3 4 2 10   2038.00     2274  
22   Andrey Napreenkov MF 2081   B   9 2 5 2 9   2109.56     2081  
23   Juri Lebedev  2005   B   9 2 5 2 9   2105.44     2005  
24   Christian Guerbert  1995   A   9 1 7 1 9   2065.22     1995  
25   Andris Kalpins  2101   B   9 4 1 4 9   2053.33     2101  
26   Zoja Uvachan  2028   B   9 3 3 3 9   2041.89     2028  
27   Gabriel Estebe  2054   A   9 2 5 2 9   2026.78     2054  
28   Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite MIF 2071   A   9 3 3 3 9   2013.44     2071  
29   Francis Sabau  2049   B   9 2 4 3 8   2106.00     2049  
30   Leo Peters  1914   A   9 1 6 2 8   2068.67     1914  
31   Victors Mateiko  1984   A   9 2 4 3 8   2051.11     1984  
32   Olga Bieliaieva  2037   A   9 2 4 3 8   2048.44     2037  
33   Sergey Kuropatov  1985   A   9 1 6 2 8   2043.56     1985  
34   Shlomo Borohov  2042   C   9 2 4 3 8   2027.89     2042  
35   Gerard Bruins  1988   B   9 2 4 3 8   2022.11     1988  
36   Harrie Hoonhorst  1927   A   9 1 5 3 7   2079.89     1927  
37   Raphaël Zdoroviak MF 2125   C   9 2 3 4 7   2069.33     2125  
38   Josef Modzgrichvili  2065   C   9 2 3 4 7   2017.44     2065  
39   Jozef Bajdak  1919   B   9 2 3 4 7   1991.44     1919  
40   Janis Mutulis  1900   B   9 2 3 4 7   1988.89     1900  
41   Barbara Graas MIF 1975   B   9 2 2 5 6   2052.44     1975  
42   Iepie Poepjes-Koopman MFF 1946   B   9 1 4 4 6   2004.22     1946  
43   Marika Azojan MFF 1958   A   9 2 2 5 6   1990.44     1958  
44   Grygorii Saienko  1900   B   9 2 2 5 6   1989.78     1900  
45   Martin Bosch    B   9 1 4 4 6   1984.00     1900  
 Ronde 9 
 zo 09-09-2012  Marika Azojan (1958) - Grygorii Saienko (1900) 0-2Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (1946) - Josef Modzgrichvili (2065) 1-1Partij
 Harrie Hoonhorst (1927) - Jozef Bajdak (1919) 1-1Partij
 Victors Mateiko (1984) - Martin Bosch  2-0Partij
 Barbara Graas (1975) - Zoja Uvachan (2028) 0-2Partij
 Olga Bieliaieva (2037) - Leo Peters (1914) 1-1Partij
 Raphaël Zdoroviak (2125) - Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2071) 0-2Partij
 Juri Lebedev (2005) - Gerard Bruins (1988) 2-0Partij
 Shlomo Borohov (2042) - Samuel Tombak (2033) 0-2Partij
 Christian Guerbert (1995) - Gabriel Estebe (2054) 1-1Partij
 Sergey Kuropatov (1985) - Stéphane Faucher (2148) 0-2Partij
 Jakov Shaus (2274) - Francis Sabau (2049) 2-0Partij
 Janis Lelis (2064) - Andrej Prusakov  1-1Partij
 Andrey Napreenkov (2081) - Virgilijus Zutautas (2131) 0-2Partij
 Raivo Rist (2176) - Uno Plakk (2031) 1-1Partij
 Fidele Nimbi (2147) - Andris Kalpins (2101) 2-0Partij
 Mark Makrovitch (2184) - Solik Gersht (2156) 0-2Partij
 Evgeni Kozlov (1964) - Victor Volosienkin (2146) 1-1Partij
 Alexander Rats (2178) - Fred Ivens (2225) 1-1Partij
 Laimonis Zalitis (2264) - Vaidas Puociauskas (2052) 2-0Partij
 Irina Pashkevich (2193) - Henk Grotenhuis ten Harkel (2157) 0-2Partij
 Evgeni Gurkov (2191) - Edvard Buzinskij (2316) 1-1Partij