HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2020 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Jan van Dijk MF 1414   A   3 3 0 0 6 10 20
2   Johan Teake Dekker  1343   A   3 3 0 0 6 7 14
3   Tjalling van den Bosch MF 1183   A   3 2 1 0 5 11 17
  Oege Dijkstra  1264   A   3 2 1 0 5 11 17
5   Anne Piet Kooistra  1242   A   3 2 1 0 5 10 17
6   Anton Schotanus MF 1279   A   3 2 1 0 5 10 15
7   Piet Leijenaar  1084   B   3 2 1 0 5 7 11
8   Henk Jonker  1092   B   3 2 1 0 5 7 9
9   Foeke Tiemensma  1326   A   3 2 0 1 4 13 14
10   Piet Bouma  1181   A   3 2 0 1 4 11 10
  Wim Riddersma  915   C   3 2 0 1 4 11 10
12   Richard Koot  1184   A   3 1 2 0 4 10 12
13   René Wijpkema  1256   A   3 2 0 1 4 10 10
14   Kerst Hoekstra  1085   B   3 1 2 0 4 9 10
  Dirk Albert Zijlstra  1101   A   3 1 2 0 4 9 10
16   Dennie van Dijk  1081   B   3 2 0 1 4 9 8
17   Hans Zondervan  1231   A   3 2 0 1 4 8 8
  Marcel de Vries  1088   B   3 1 2 0 4 8 8
  Gauke Dirk Nijholt  845   C   3 2 0 1 4 8 8
20   Taeke Kooistra MF 1296   A   3 2 0 1 4 7 6
21   Jaap Huizinga  1058   B   3 1 1 1 3 12 9
22   Anne Dekker  1036   B   3 1 1 1 3 11 7
23   Hans van Dijk  965   B   3 1 1 1 3 9 5
24   Bert Honderd  1014   B   3 1 1 1 3 8 5
25   Jan Adema  1237   A   3 1 1 1 3 8 4
26   Siep Altena  960   B   3 1 1 1 3 6 3
27   Iskander Al Sarayfi  1114   A   3 1 0 2 2 11 4
28   Tjalling Oegema  1001   B   3 0 2 1 2 10 4
29   Jorn Kruit  674   C   3 1 0 2 2 10 2
30   Henk Veldhorst  902   C   3 1 0 2 2 10 0
31   Jan T. Terpstra  952   B   3 0 2 1 2 9 5
32   Heddy Andringa  910   C   3 0 2 1 2 9 4
33   Gaele Stoker  1097   B   3 1 0 2 2 9 0
34   Bram Scholma  914   C   3 0 2 1 2 8 4
  Douwe Douma  950   B   3 0 2 1 2 8 4
36   Sietse Bronger  992   B   3 0 2 1 2 8 3
37   Pieter Fokkinga    C   3 1 0 2 2 7 0
38   Piet Wiersma  867   C   3 1 0 2 2 6 0
39   Meinze Feenstra  994   B   3 0 1 2 1 10 3
40   Theo Wolthers  853   C   3 0 1 2 1 10 2
41   Lolke Huitema  1024   B   3 0 1 2 1 10 1
42   Eelke Steringa  761   C   3 0 1 2 1 8 1
  Sietse Jonker  906   C   3 0 1 2 1 8 1
44   Gepke Koopman    C   3 0 1 2 1 6 1
45   Joop de Graaf  823   C   3 0 0 3 0 9 0
46   Willem Lep  813   C   3 0 0 3 0 8 0
 Ronde 3 
 do 02-01-2020  Johan Teake Dekker (1343) - Foeke Tiemensma (1326) 2-0
 Tjalling van den Bosch (1183) - Henk Jonker (1092) 1-1
 Jan van Dijk (1414) - Piet Bouma (1181) 2-0
 Gaele Stoker (1097) - Piet Leijenaar (1084) 0-2
 Jan Adema (1237) - Anne Piet Kooistra (1242) 0-2
 Anne Dekker (1036) - Anton Schotanus (1279) 0-2
 Oege Dijkstra (1264) - Jaap Huizinga (1058) 2-0
 Richard Koot (1184) - Marcel de Vries (1088) 1-1
 Kerst Hoekstra (1085) - Dirk Albert Zijlstra (1101) 1-1
 Theo Wolthers (853) - Wim Riddersma (915) 0-2
 Hans Zondervan (1231) - Iskander Al Sarayfi (1114) 2-0
 Piet Wiersma (867) - Gauke Dirk Nijholt (845) 0-2
 Dennie van Dijk (1081) - Jan T. Terpstra (952) 2-0
 Taeke Kooistra (1296) - Jorn Kruit (674) 2-0
 Douwe Douma (950) - René Wijpkema (1256) 0-2
 Heddy Andringa (910) - Tjalling Oegema (1001) 1-1
 Bert Honderd (1014) - Meinze Feenstra (994) 2-0
 Sietse Jonker (906) - Siep Altena (960) 0-2
 Bram Scholma (914) - Sietse Bronger (992) 1-1
 Eelke Steringa (761) - Hans van Dijk (965) 0-2
 Gepke Koopman  - Lolke Huitema (1024) 1-1
 Willem Lep (813) - Henk Veldhorst (902) 0-2
 Pieter Fokkinga  - Joop de Graaf (823) 2-0