HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Rapid Groep BC KNDB 2014 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Gerhard de Graaf  1060   B   7 5 2 0 12 60 42
2   Ricardo Tong Sang  1083   B   7 4 3 0 11 63 44
3   Kennedy Krishnadath  932   B   7 4 2 1 10 56 43
4   Thijs Vreugdenhil  1075   B   7 3 4 0 10 54 40
5   Michiel Luiten  1041   B   7 4 1 2 9 51 36
6   Dirk Vet Jr.  957   B   7 2 5 0 9 48 36
7   Ab Steenbergen  1056   B   7 3 2 2 8 61 44
8   Laura Timmerman  1070   B   7 2 4 1 8 57 41
9   Barbara Graas MIF 1011   B   7 3 2 2 8 55 38
10   Boike Mathoera  850   C   7 4 0 3 8 54 39
11   David Riupassa  1057   B   7 1 6 0 8 51 36
12   Heve Bijnaar  929   B   7 3 2 2 8 48 35
13   Gerrit Roeterdink  847   C   7 3 2 2 8 46 32
14   Adri Timp  968   B   7 3 1 3 7 60 42
15   Henk Timmer  1072   B   7 1 5 1 7 49 34
16   Erik Eikenaar  983   B   7 2 3 2 7 46 33
17   Willem Bor  1048   B   7 2 3 2 7 44 31
18   Arie Koster  967   B   7 1 4 2 6 49 37
19   Ad Vreeswijk  819   C   7 3 0 4 6 41 32
20   Tristan van der Velde  688   C   7 2 2 3 6 39 27
21   Simon Rompa  875   C   7 2 1 4 5 52 37
22   Wim de Jong  867   C   7 1 3 3 5 46 37
  Lennart Bolks  698   C   7 2 1 4 5 46 33
24   René Runhaar  762   C   7 2 1 4 5 38 29
25   Hans Loots  847   C   7 1 3 3 5 34 25
26   Harry Vredeveldt  779   C   7 2 0 5 4 43 31
27   René Nurmohamed  669   C   7 1 1 5 3 38 29
28   Stefanya Baliakina    C   7 0 1 6 1 43 30
 Ronde 7 
 za 13-09-2014  René Nurmohamed (669) - Tristan van der Velde (688) 0-2
 Hans Loots (847) - Harry Vredeveldt (779) 2-0
 René Runhaar (762) - Lennart Bolks (698) 1-1
 Ad Vreeswijk (819) - Stefanya Baliakina  2-0
 Simon Rompa (875) - Erik Eikenaar (983) 0-2
 Gerrit Roeterdink (847) - Arie Koster (967) 2-0
 Barbara Graas (1011) - David Riupassa (1057) 1-1
 Willem Bor (1048) - Henk Timmer (1072) 1-1
 Wim de Jong (867) - Heve Bijnaar (929) 0-2
 Michiel Luiten (1041) - Adri Timp (968) 2-0
 Boike Mathoera (850) - Thijs Vreugdenhil (1075) 0-2
 Kennedy Krishnadath (932) - Laura Timmerman (1070) 2-0
 Ab Steenbergen (1056) - Gerhard de Graaf (1060) 0-2
 Dirk Vet Jr. (957) - Ricardo Tong Sang (1083) 1-1