HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Ricardo Bona  1088   B   4 3 1 0 7 20 35
2   Radjendrenath Kalloe  1069   B   4 2 2 0 6 19 27
3   Alexander Slot  1063   B   4 2 2 0 6 18 25
4   Herman Vroom  1098   B   4 3 0 1 6 15 18
5   Alex Noppers  934   B   4 2 1 1 5 21 22
6   Rein van der Wal  1090   B   4 1 3 0 5 19 23
7   Ruben Groenendijk  997   B   4 1 3 0 5 18 21
8   Wijnand Voskuil Jr.  1077   B   4 1 3 0 5 18 19
9   Marcel van der Most  1000   B   4 2 1 1 5 16 13
  Martin Kruijswijk  1026   B   4 2 1 1 5 16 13
11   Arie Koster  967   B   4 1 2 1 4 16 14
12   Bert Oegema  1005   B   4 2 0 2 4 16 12
13   Henk Timmer  1072   B   4 1 2 1 4 15 14
14   Tjalling Oegema  1051   B   4 1 2 1 4 14 12
15   Niels Meijer  1042   B   4 2 0 2 4 12 6
16   Tom Swelsen  1027   B   4 2 0 2 4 11 6
17   Tom Vissers  999   B   4 1 1 2 3 18 10
18   Frank ten Hagen  998   B   4 0 3 1 3 14 9
19   Jonathan Wilbrink  1051   B   4 1 1 2 3 14 5
20   Henk Prak  1037   B   4 0 2 2 2 16 6
21   Willem Bor  1048   B   4 0 2 2 2 15 7
22   Jan Boone  1004   B   4 0 2 2 2 15 5
23   Egbert Harkink  1068   B   4 0 1 3 1 15 1
24   Frans Teijn  1015   B   4 0 1 3 1 13 1
 Ronde 4 
 za 13-06-2015  Frans Teijn (1015) - Egbert Harkink (1068) 1-1
 Henk Prak (1037) - Niels Meijer (1042) 0-2
 Frank ten Hagen (998) - Jonathan Wilbrink (1051) 1-1
 Tom Swelsen (1027) - Willem Bor (1048) 2-0
 Tom Vissers (999) - Jan Boone (1004) 1-1
 Arie Koster (967) - Henk Timmer (1072) 1-1
 Bert Oegema (1005) - Herman Vroom (1098) 0-2
 Martin Kruijswijk (1026) - Wijnand Voskuil Jr. (1077) 1-1
 Marcel van der Most (1000) - Ruben Groenendijk (997) 1-1
 Tjalling Oegema (1051) - Rein van der Wal (1090) 1-1
 Alexander Slot (1063) - Radjendrenath Kalloe (1069) 1-1
 Alex Noppers (934) - Ricardo Bona (1088) 0-2