HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nijmegen Open GDB 2011

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   Programma:    10
 Alle uitslagen    Partijen    Bergklassement   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Jasper Lemmen MF 2319   Alg   9 6 3 0 15 98 157
2   Martin Dolfing GMI 2364   Alg   9 5 4 0 14 97 144
3   Geert van Aalten GMI 2283   Alg   9 5 3 1 13 104 145
4   Flaubert Ndonzi MI 2386   Alg   9 4 4 1 12 104 131
5   René Vos  2124   Alg   9 3 6 0 12 100 127
6   Jan van Loenen Jr.  2088   Alg   9 4 4 1 12 98 126
7   Jesse van Beek  2042   Alg   9 3 6 0 12 97 125
  Maarten Linssen  2227   Alg   9 3 6 0 12 97 125
9   Fred de Koning MF 2164   Alg   9 3 6 0 12 96 124
10   Frits Luteijn MF 2197   Alg   9 5 2 2 12 96 120
11   Bart Terwel  2186   Alg   9 5 2 2 12 95 114
12   Anton Schotanus MF 2165   Alg   9 3 6 0 12 94 118
13   Zainal Palmans MF 2187   Alg   9 3 6 0 12 93 118
14   Aleksej Domchev GMI 2312   Alg   9 3 6 0 12 93 117
15   Frank Zziwa  2135   Alg   9 3 6 0 12 92 118
16   Ricardo Pierre GMI 2244   Alg   9 4 4 1 12 92 114
17   Henk Kalk  2168   Alg   9 4 3 2 11 94 104
18   Aleksandr Surkov  2191   Alg   9 3 5 1 11 93 111
19   Jos Stokkel GMI 2266   Alg   9 2 7 0 11 93 109
20   Anton Kosior MF 2156   Alg   9 3 5 1 11 93 106
  Arie de Bruijn  2098   Alg   9 3 5 1 11 93 106
22   Henk Kleinrensink  2095   Alg   9 3 5 1 11 93 103
23   Erik van de Weerdhof  2158   Alg   9 3 5 1 11 92 108
24   Theo Voorspuij  2140   Alg   9 4 3 2 11 91 100
25   Jules Martens  1983   Alg   9 4 3 2 11 90 97
26   Raphaël Zdoroviak MF 2107   Alg   9 3 5 1 11 86 98
27   Andrew Tjon A Ong MF 2190   Alg   9 3 5 1 11 84 99
28   Derk Kleinrensink  2049   Alg   9 3 4 2 10 89 89
29   Wim Koopman  1940   Alg   9 2 6 1 10 88 87
30   Marcel Knipper  2161   Alg   9 3 4 2 10 87 87
31   René Wijpkema  2139   Alg   9 3 4 2 10 86 91
32   Raphaël Martens  2044   Alg   9 3 4 2 10 85 91
33   Joop Roedolph  2012   Alg   9 3 4 2 10 85 89
34   Berend Plijter  1951   Alg   9 3 4 2 10 85 85
35   Cock van Wijk  2134   Alg   9 3 4 2 10 85 84
36   Fred Roedolph  2025   Alg   9 2 6 1 10 84 87
37   Gerard Martens    Alg   9 3 4 2 10 82 82
38   Lamine Diakite    Alg   9 3 4 2 10 82 79
39   Jan Adema  2116   Alg   9 3 4 2 10 78 79
40   Randy Horne  2026   Alg   9 4 2 3 10 77 76
41   Bart Visser  2031   Alg   9 2 6 1 10 76 81
42   Gerwin Mollink  2009   Alg   9 2 5 2 9 89 80
43   Fons Huijbreghts  2045   Alg   9 3 3 3 9 87 71
44   Kees van Bakel  2091   Alg   9 2 5 2 9 85 80
45   Rik Smit  1911   Alg   9 2 5 2 9 85 75
46   Jaap de Jonge  2016   Alg   9 4 1 4 9 84 77
  Jan Jacobs  1986   Alg   9 3 3 3 9 84 77
48   Ruud van Drunen  2027   Alg   9 3 3 3 9 83 76
49   Remco Vredenberg  1949   Alg   9 2 5 2 9 80 75
50   Pim Arts  1912   Alg   9 3 3 3 9 79 62
51   Laurens Leimena  2012   Alg   9 2 5 2 9 78 76
52   Cees van Belle  1920   Alg   9 3 3 3 9 78 57
53   Bob Kersten  1933   Alg   9 1 7 1 9 77 74
54   Pepijn van den Brink  2062   Alg   9 3 3 3 9 77 73
55   Cor Langeveld  1987   Alg   9 3 3 3 9 75 66
56   Frans Teijn  2016   Alg   9 3 3 3 9 72 56
57   Harry van der Vossen  1941   Alg   9 2 5 2 9 69 61
58   Daouda Soumah MF 2175   Alg   9 3 3 3 9 69 57
59   Jos Peelen    Alg   9 1 6 2 8 87 77
60   Roep Bhawanibhiek  2058   Alg   9 3 2 4 8 87 70
61   Gert Bosker  2130   Alg   9 3 2 4 8 86 60
62   Kees Hazen  2096   Alg   9 2 4 3 8 85 70
63   Job Arts  1979   Alg   9 2 4 3 8 82 63
64   Leo Steyntjes  1943   Alg   9 2 4 3 8 78 60
65   Soender Kalpoe  2018   Alg   9 1 6 2 8 77 65
66   Ratan Ganeshie  1919   Alg   9 3 2 4 8 75 56
67   Hans van Dijk  1900   Alg   9 2 4 3 8 74 57
68   Jan T. Terpstra  1923   Alg   9 3 2 4 8 71 55
69   Cor van Setten    Alg   9 2 4 3 8 67 53
70   Arie van Diggele  1819   Alg   9 2 4 3 8 67 47
71   Joop Achterstraat    Alg   9 3 1 5 7 78 51
72   Jan Riesthuis  2027   Alg   9 2 3 4 7 78 47
73   Wim Bennink  1902   Alg   9 0 7 2 7 76 57
74   Arno Arends  2050   Alg   9 0 7 2 7 76 56
75   Mara Langeveld  1905   Alg   9 2 3 4 7 76 52
76   Jo Geuke  1814   Alg   9 2 3 4 7 76 50
77   Lauw Dingemans  1978   Alg   9 1 5 3 7 74 57
78   Richard Kempen  1918   Alg   9 1 5 3 7 73 55
79   Dirk Alderliesten  1840   Alg   9 1 5 3 7 71 49
80   Jos Plijter  1866   Alg   9 2 3 4 7 71 41
81   Dick Halma  1902   Alg   9 1 5 3 7 70 52
82   Arno Bloks    Alg   9 1 5 3 7 67 47
83   Sammy Amusah    Alg   9 1 5 3 7 67 44
84   Maurice Bergboer    Alg   9 2 3 4 7 67 40
85   Arie Stehouwer  1866   Alg   9 1 5 3 7 66 48
86   Hans Luchies  1937   Alg   9 2 3 4 7 66 41
87   Ab Steenbergen  1909   Alg   9 2 2 5 6 78 44
88   Gerard Boogaars  1913   Alg   9 1 4 4 6 77 45
89   Bert Baars  1900   Alg   9 1 4 4 6 70 44
90   Niek van Zoelen  1894   Alg   9 1 4 4 6 68 39
91   Marijn van Drunen  1897   Alg   9 2 2 5 6 61 24
92   Wim van Mourik  1887   Alg   9 2 2 5 6 59 29
93   Ton Weenink  1711   Alg   9 2 1 6 5 67 25
94   Martin van der Velde  1877   Alg   9 1 3 5 5 66 26
95   Lei Janssen  1900   Alg   9 0 5 4 5 60 27
96   Erik Eikenaar  1918   Alg   9 1 3 5 5 59 23
97   Simon Rompa  1852   Alg   9 1 1 7 3 64 11
98   Harald Frieling  1752   Alg   9 0 3 6 3 53 19
 Ronde 9 
 vr 29-07-2011  Marijn van Drunen (1897) - Harald Frieling (1752) 2-0Partij
 Wim van Mourik (1887) - Simon Rompa (1852) 2-0Partij
 Hans Luchies (1937) - Martin van der Velde (1877) 2-0Partij
 Niek van Zoelen (1894) - Lei Janssen (1900) 1-1Partij
 Lauw Dingemans (1978) - Jos Plijter (1866) 1-1Partij
 Maurice Bergboer  - Mara Langeveld (1905) 1-1Partij
 Arie van Diggele (1819) - Ab Steenbergen (1909) 2-0Partij
 Leo Steyntjes (1943) - Bert Baars (1900) 2-0Partij
 Arno Arends (2050) - Dick Halma (1902) 1-1Partij
 Gerard Boogaars (1913) - Cor van Setten  0-2Partij
 Jan Riesthuis (2027) - Arno Bloks  1-1Partij
 Ratan Ganeshie (1919) - Erik Eikenaar (1918) 2-0Partij
 Bob Kersten (1933) - Richard Kempen (1918) 2-0Partij
 Joop Achterstraat  - Remco Vredenberg (1949) 0-2Partij
 Jo Geuke (1814) - Cor Langeveld (1987) 0-2Partij
 Pepijn van den Brink (2062) - Wim Bennink (1902) 2-0Partij
 Dirk Alderliesten (1840) - Ruud van Drunen (2027) 0-2Partij
 Kees Hazen (2096) - Sammy Amusah  1-1Partij
 Lamine Diakite  - Soender Kalpoe (2018) 2-0Partij
 Job Arts (1979) - Bart Visser (2031) 0-2Partij
 Roep Bhawanibhiek (2058) - Jan Adema (2116) 0-2Partij
 Rik Smit (1911) - Laurens Leimena (2012) 1-1Partij  
 Cees van Belle (1920) - Gerwin Mollink (2009) 1-1Partij
 Randy Horne (2026) - Gert Bosker (2130) 2-0Partij
 Hans van Dijk (1900) - Berend Plijter (1951) 0-2Partij
 Wim Koopman (1940) - Derk Kleinrensink (2049) 1-1Partij
 Theo Voorspuij (2140) - Jan Jacobs (1986) 2-0Partij
 Daouda Soumah (2175) - Jos Peelen  2-0Partij
 Fons Huijbreghts (2045) - Harry van der Vossen (1941) 1-1Partij
 Frans Teijn (2016) - Kees van Bakel (2091) 1-1Partij
 René Wijpkema (2139) - Raphaël Martens (2044) 1-1Partij
 Pim Arts (1912) - Jos Stokkel (2266) 0-2Partij
 Jules Martens (1983) - Jaap de Jonge (2016) 2-0Partij
 Marcel Knipper (2161) - Fred Roedolph (2025) 1-1Partij
 Aleksandr Surkov (2191) - Henk Kleinrensink (2095) 1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1923) - Henk Kalk (2168) 0-2Partij
 Erik van de Weerdhof (2158) - Anton Kosior (2156) 1-1Partij
 Arie de Bruijn (2098) - Raphaël Zdoroviak (2107) 1-1Partij
 Joop Roedolph (2012) - Bart Terwel (2186) 0-2Partij
 Cock van Wijk (2134) - Frits Luteijn (2197) 0-2Partij
 Aleksej Domchev (2312) - Jan van Loenen Jr. (2088) 1-1Partij
 Gerard Martens  - Anton Schotanus (2165) 0-2Partij
 Ricardo Pierre (2244) - Jesse van Beek (2042) 1-1Partij
 Zainal Palmans (2187) - Maarten Linssen (2227) 1-1Partij  
 René Vos (2124) - Frank Zziwa (2135) 1-1Partij
 Flaubert Ndonzi (2386) - Martin Dolfing (2364) 0-2Partij
 Andrew Tjon A Ong (2190) - Fred de Koning (2164) 1-1Partij
 Jasper Lemmen (2319) - Geert van Aalten (2283) 1-1Partij
 Ton Weenink (1711) - Arie Stehouwer (1866) 0-2