HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Riga Open Letland 2022

    
    Link   

 Klassen: 
 Open 
 Women 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Kees Thijssen GMI 2334   Alg   3 3 0 0 6 8
2   Artem Ivanov GMI 2370   Alg   3 2 1 0 5 9
3   Wouter Sipma GMI 2344   Alg   3 2 1 0 5 9
4   Roel Boomstra GMI 2435   Alg   3 2 1 0 5 9
5   Martijn van IJzendoorn GMI 2389   Alg   3 2 1 0 5 8
6   Machiel Weistra MI 2230   Alg   3 2 1 0 5 7
7   Jan Groenendijk GMI 2384   Alg   3 2 1 0 5 6
8   Yuriy Anikeev GMI 2328   Alg   3 1 2 0 4 9
9   Igor Kirzner GMI 2248   Alg   3 2 0 1 4 9
10   Guntis Valneris GMI 2385   Alg   3 1 2 0 4 8
  Peteris Kripans  2125   Alg   3 1 2 0 4 8
  Hein Meijer GMI 2278   Alg   3 1 2 0 4 8
  Anastase Leclerc MF 2129   Alg   3 1 2 0 4 8
14   Guntars Purvinsh MF 2193   Alg   3 1 2 0 4 8
15   Gunars Gribuska  2162   Alg   3 2 0 1 4 8
16   Taeke Kooistra MF 2147   Alg   3 1 2 0 4 7
  Jitse Slump MI 2376   Alg   3 1 2 0 4 7
18   Emre Hageman CMF 2185   Alg   3 2 0 1 4 7
19   Klavs Norenbergs  2057   Alg   3 2 0 1 4 7
20   Lukasz Kosobudzki MF 2176   Alg   3 2 0 1 4 7
  Roep Bhawanibhiek MF 2127   Alg   3 1 2 0 4 7
  Yurii Bobkov MF 2207   Alg   3 2 0 1 4 7
23   Gijs Schoenmakers  2142   Alg   3 1 2 0 4 6
24   Simon Harmsma MF 2199   Alg   3 1 1 1 3 9
25   Ron Heusdens GMI 2322   Alg   3 1 1 1 3 9
  Raimonds Millers  2075   Alg   3 1 1 1 3 9
  Priit Lokotar CMF 2033   Alg   3 1 1 1 3 9
28   Renards Helfrekts  2006   Alg   3 1 1 1 3 8
29   Aleksejs Pelniks  1885   Alg   3 1 1 1 3 8
  Vsevolods Mitrevics  2057   Alg   3 1 1 1 3 8
  Nikita Bakulins  1878   Alg   3 1 1 1 3 8
32   Gunars Zalitis MF 2125   Alg   3 1 1 1 3 7
33   Marco de Koning  2117   Alg   3 1 1 1 3 6
34   Ricards Ositis  2082   Alg   3 0 2 1 2 9
35   Leonids Bickovskis  2026   Alg   3 1 0 2 2 8
  Kirils Gavlass  1830   Alg   3 1 0 2 2 8
37   Eduards Betlers  1929   Alg   3 1 0 2 2 8
38   Leonardas Gudynas  1964   Alg   3 1 0 2 2 7
  Raimonds Vipulis GMI 2291   Alg   3 1 0 2 2 7
40   Aleksandrs Tabunovs  1821   Alg   3 1 0 2 2 7
41   Marius Sidla  2092   Alg   3 0 2 1 2 6
42   Roberts Grisins  1968   Alg   3 0 1 2 1 7
  Karlis Kalejs  1930   Alg   3 0 1 2 1 7
  Piotr Paluch MF 2095   Alg   3 0 1 2 1 7
  Tomasz Marczuk  1992   Alg   3 0 1 2 1 7
  Guntis Bringulis  1912   Alg   3 0 1 2 1 7
  Rihards Raginskis-Repse  1911   Alg   3 0 1 2 1 7
  Aleksandrs Paskovs  1831   Alg   3 0 1 2 1 7
49   Janis Lelis MF 2009   Alg   3 0 1 2 1 6
  Raimonds Klimavics  2004   Alg   3 0 1 2 1 6
  Ilja Trasko  1857   Alg   3 0 1 2 1 6
52   Kalnins Ernests  1850   Alg   3 0 0 3 0 6
 Ronde 3 
 di 05-07-2022  Roel Boomstra (2435) - Artem Ivanov (2370) 1-1Partij
 Wouter Sipma (2344) - Martijn van IJzendoorn (2389) 1-1Partij
 Igor Kirzner (2248) - Kees Thijssen (2334) 0-2Partij  
 Yuriy Anikeev (2328) - Machiel Weistra (2230) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2385) - Hein Meijer (2278) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2322) - Jan Groenendijk (2384) 0-2Partij  
 Jitse Slump (2376) - Guntars Purvinsh (2193) 1-1Partij
 Roep Bhawanibhiek (2127) - Taeke Kooistra (2147) 1-1Partij  
 Peteris Kripans (2125) - Anastase Leclerc (2129) 1-1Partij
 Simon Harmsma (2199) - Gijs Schoenmakers (2142) 1-1Partij  
 Raimonds Vipulis (2291) - Lukasz Kosobudzki (2176) 0-2Partij
 Leonids Bickovskis (2026) - Yurii Bobkov (2207) 0-2Partij
 Emre Hageman (2185) - Kirils Gavlass (1830) 2-0Partij
 Gunars Gribuska (2162) - Leonardas Gudynas (1964) 2-0Partij
 Vsevolods Mitrevics (2057) - Gunars Zalitis (2125) 1-1Partij
 Klavs Norenbergs (2057) - Aleksandrs Tabunovs (1821) 2-0Partij  
 Renards Helfrekts (2006) - Priit Lokotar (2033) 1-1Partij
 Marco de Koning (2117) - Aleksandrs Paskovs (1831) 2-0Partij
 Marius Sidla (2092) - Ricards Ositis (2082) 1-1Partij
 Raimonds Millers (2075) - Janis Lelis (2009) 2-0Partij
 Roberts Grisins (1968) - Nikita Bakulins (1878) 0-2Partij
 Karlis Kalejs (1930) - Aleksejs Pelniks (1885) 0-2Partij
 Ilja Trasko (1857) - Piotr Paluch (2095) 1-1Partij
 Raimonds Klimavics (2004) - Rihards Raginskis-Repse (1911) 1-1Partij
 Kalnins Ernests (1850) - Eduards Betlers (1929) 0-2Partij
 Guntis Bringulis (1912) - Tomasz Marczuk (1992) 1-1Partij