HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polish Open Karpacz 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2225   Alg   3 3 0 0 6 3 7
2   Vadim Virny GMI 2366   Alg   3 2 1 0 5 4 8
3   Aleksej Domchev GMI 2298   Alg   3 2 1 0 5 3 8
  Artem Ivanov GMI 2370   Alg   3 2 1 0 5 3 8
  Igor Kirzner GMI 2214   Alg   3 2 1 0 5 3 8
  Aisen Andreev MF 2208   Alg   3 2 1 0 5 3 7
7   Andrew Tjon A Ong MF 2224   Alg   3 2 1 0 5 3 6
8   Natalia Sadowska GMIF 2179   Alg   3 2 1 0 5 3 6
9   Darya Tkachenko GMIF 2203   Alg   3 2 1 0 5 3 6
10   Sergei Kalinov MF 2285   Alg   3 2 1 0 5 3 6
11   Frank Teer MI 2196   Alg   3 2 1 0 5 2 7
12   Olga Fedorovich GMIF 2194   Alg   3 2 0 1 4 4 10
13   Erwin Heslinga MF 2150   Alg   3 1 2 0 4 4 9
14   Bartosz Gronowski  2084   Alg   3 1 2 0 4 4 9
15   Lukasz Kosobudzki MF 2156   Alg   3 2 0 1 4 3 8
  Aygul Idrisova MIF 2200   Alg   3 1 2 0 4 3 7
  Viktoriya Motrichko GMIF 2209   Alg   3 1 2 0 4 3 7
  Ainur Shaibakov GMI 2364   Alg   3 1 2 0 4 3 7
19   Tomasz Urbanczyk  1900   Alg   3 1 2 0 4 3 6
20   Piotr Chmiel MI 2118   Alg   3 1 2 0 4 2 6
21   Andy Damen  2045   Alg   3 2 0 1 4 2 6
22   Anton Permyakov MF 2226   Alg   3 1 2 0 4 2 5
23   Matrena Nogovitsyna GMIF 2254   Alg   3 2 0 1 4 2 5
24   Vitalia Doumesh MIF 2121   Alg   3 1 2 0 4 2 4
25   Pawel Suchecki  2020   Alg   3 1 1 1 3 5 10
  Damian Jakubik  2065   Alg   3 1 1 1 3 5 10
27   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  2025   Alg   3 1 1 1 3 4 9
  Kamil Krygier  1986   Alg   3 0 3 0 3 4 9
  Roep Bhawanibhiek  2062   Alg   3 1 1 1 3 4 9
30   Piotr Paluch MF 2122   Alg   3 1 1 1 3 4 9
31   Munkhtuya Nasanbayar  2113   Alg   3 1 1 1 3 3 9
  Vaclav Krista MI 2137   Alg   3 1 1 1 3 3 8
33   Krzysztof Kortas  1982   Alg   3 1 1 1 3 3 8
34   Aleksandr Surkov  2151   Alg   3 1 1 1 3 3 8
35   Airat Nurgaziyev  2040   Alg   3 1 1 1 3 3 8
  Miroslaw Kobylinski MF 2113   Alg   3 1 1 1 3 3 8
  Filip Kuczewski  2030   Alg   3 1 1 1 3 3 8
  Olga Baltazhy GMIF 2147   Alg   3 1 1 1 3 3 8
39   Marta Stangret  1878   Alg   3 1 1 1 3 3 7
40   Jan van Oosterhout  1840   Alg   3 1 1 1 3 3 7
  Harry Doomernik  1951   Alg   3 1 1 1 3 3 7
  Michiel Luiten  1979   Alg   3 1 1 1 3 3 7
43   Tomasz Marczuk  1949   Alg   3 1 1 1 3 3 7
44   Raphaël Martens MF 2063   Alg   3 0 3 0 3 3 7
45   Jan T. Terpstra  1923   Alg   3 1 1 1 3 3 7
46   Valentin Ivanov  2003   Alg   3 1 0 2 2 4 10
47   Agnieszka Szymanska  1951   Alg   3 1 0 2 2 4 9
48   Erik Maijenburg  2054   Alg   3 1 0 2 2 4 9
49   Bernard Post  2022   Alg   3 1 0 2 2 4 9
50   Bert Begeman  2022   Alg   3 0 2 1 2 4 9
51   Jakub Gazda  2017   Alg   3 0 2 1 2 4 9
  Petra Duskova  1899   Alg   3 0 2 1 2 4 8
53   Djordy Suijlen  1900   Alg   3 0 2 1 2 3 7
  Janis Mutulis  1916   Alg   3 1 0 2 2 3 7
  Bogdan Bankowski  1915   Alg   3 0 2 1 2 3 7
  Oedebhaan Dihal  1880   Alg   3 1 0 2 2 3 6
  Oleksandr Zhygalin  2102   Alg   3 1 0 2 2 3 6
58   Janes de Vries  1964   Alg   3 0 1 2 1 3 8
59   Dawid Franek  1950   Alg   3 0 1 2 1 3 8
60   Marek Barabasz    Alg   3 0 1 2 1 3 7
61   Martin Plesnivy    Alg   3 0 1 2 1 3 6
62   Angelika Zuk  1920   Alg   3 0 1 2 1 3 6
63   Munkhzul Nasanbayar  1900   Alg   3 0 1 2 1 2 5
  Soenarmin Saib    Alg   3 0 1 2 1 2 5
65   Aleksandra Szturomska  1915   Alg   3 0 1 2 1 2 5
66   Nikolay Grigoriev    Alg   3 0 1 2 1 2 4
67   Klaudia Zaborniak  1928   Alg   3 0 0 3 0 4 9
68   Amadeusz Zyber-Moszak    Alg   3 0 0 3 0 3 7
 Ronde 3 
 di 01-09-2015  Aleksandra Szturomska (1915) - Martin Plesnivy  1-1Partij
 Amadeusz Zyber-Moszak  - Janis Mutulis (1916) 0-2Partij
 Angelika Zuk (1920) - Soenarmin Saib  1-1Partij
 Klaudia Zaborniak (1928) - Oedebhaan Dihal (1880) 0-2Partij
 Janes de Vries (1964) - Munkhzul Nasanbayar (1900) 1-1Partij
 Nikolay Grigoriev  - Oleksandr Zhygalin (2102) 0-2Partij
 Michiel Luiten (1979) - Marek Barabasz  2-0Partij
 Jakub Gazda (2017) - Djordy Suijlen (1900) 1-1Partij
 Bert Begeman (2022) - Bogdan Bankowski (1915) 1-1Partij
 Dawid Franek (1950) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2025) 0-2Partij
 Filip Kuczewski (2030) - Jan van Oosterhout (1840) 1-1Partij
 Marta Stangret (1878) - Airat Nurgaziyev (2040) 1-1Partij
 Andy Damen (2045) - Petra Duskova (1899) 2-0Partij
 Tomasz Urbanczyk (1900) - Erik Maijenburg (2054) 2-0Partij
 Raphaël Martens (2063) - Jan T. Terpstra (1923) 1-1Partij
 Miroslaw Kobylinski (2113) - Tomasz Marczuk (1949) 1-1Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (2113) - Harry Doomernik (1951) 1-1Partij
 Agnieszka Szymanska (1951) - Vitalia Doumesh (2121) 0-2Partij
 Olga Baltazhy (2147) - Krzysztof Kortas (1982) 1-1Partij
 Kamil Krygier (1986) - Aleksandr Surkov (2151) 1-1Partij
 Anton Permyakov (2226) - Valentin Ivanov (2003) 2-0Partij
 Bernard Post (2022) - Matrena Nogovitsyna (2254) 0-2Partij
 Roep Bhawanibhiek (2062) - Natalia Sadowska (2179) 0-2Partij
 Bartosz Gronowski (2084) - Aygul Idrisova (2200) 1-1Partij
 Darya Tkachenko (2203) - Pawel Suchecki (2020) 2-0Partij
 Damian Jakubik (2065) - Aisen Andreev (2208) 0-2Partij
 Viktoriya Motrichko (2209) - Piotr Chmiel (2118) 1-1Partij
 Andrew Tjon A Ong (2224) - Piotr Paluch (2122) 2-0Partij
 Sergei Kalinov (2285) - Vaclav Krista (2137) 2-0Partij
 Erwin Heslinga (2150) - Ainur Shaibakov (2364) 1-1Partij
 Vadim Virny (2366) - Lukasz Kosobudzki (2156) 2-0Partij
 Olga Fedorovich (2194) - Tamara Tansykkuzhina (2225) 0-2Partij
 Frank Teer (2196) - Aleksej Domchev (2298) 1-1Partij
 Artem Ivanov (2370) - Igor Kirzner (2214) 1-1Partij