HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polish Open Karpacz 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artem Ivanov GMI 2370   Alg   4 3 1 0 7 11 17
2   Sergei Kalinov MF 2285   Alg   4 3 1 0 7 8 13
3   Igor Kirzner GMI 2214   Alg   4 2 2 0 6 11 18
  Vadim Virny GMI 2366   Alg   4 2 2 0 6 11 17
5   Aleksej Domchev GMI 2298   Alg   4 2 2 0 6 10 16
6   Frank Teer MI 2196   Alg   4 2 2 0 6 9 15
7   Aisen Andreev MF 2208   Alg   4 2 2 0 6 9 15
  Natalia Sadowska GMIF 2179   Alg   4 2 2 0 6 9 14
9   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2225   Alg   4 3 0 1 6 8 15
10   Andrew Tjon A Ong MF 2224   Alg   4 2 2 0 6 8 14
11   Lukasz Kosobudzki MF 2156   Alg   4 3 0 1 6 8 14
  Viktoriya Motrichko GMIF 2209   Alg   4 2 2 0 6 8 13
  Aygul Idrisova MIF 2200   Alg   4 2 2 0 6 8 12
14   Darya Tkachenko GMIF 2203   Alg   4 2 1 1 5 10 17
15   Erwin Heslinga MF 2150   Alg   4 1 3 0 5 10 16
16   Pawel Suchecki  2020   Alg   4 2 1 1 5 10 16
17   Olga Fedorovich GMIF 2194   Alg   4 2 1 1 5 9 15
  Matrena Nogovitsyna GMIF 2254   Alg   4 2 1 1 5 9 15
  Ainur Shaibakov GMI 2364   Alg   4 1 3 0 5 9 14
20   Piotr Chmiel MI 2118   Alg   4 1 3 0 5 8 14
  Damian Jakubik  2065   Alg   4 2 1 1 5 8 14
22   Aleksandr Surkov  2151   Alg   4 2 1 1 5 7 14
23   Airat Nurgaziyev  2040   Alg   4 2 1 1 5 7 14
24   Krzysztof Kortas  1982   Alg   4 2 1 1 5 7 13
25   Anton Permyakov MF 2226   Alg   4 1 3 0 5 7 12
26   Vitalia Doumesh MIF 2121   Alg   4 1 3 0 5 7 12
27   Raphaël Martens MF 2063   Alg   4 1 3 0 5 6 10
28   Bartosz Gronowski  2084   Alg   4 1 2 1 4 12 18
29   Kamil Krygier  1986   Alg   4 0 4 0 4 10 16
  Roep Bhawanibhiek  2062   Alg   4 1 2 1 4 10 16
31   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  2025   Alg   4 1 2 1 4 9 16
32   Marta Stangret  1878   Alg   4 1 2 1 4 9 15
33   Tomasz Urbanczyk  1900   Alg   4 1 2 1 4 9 15
34   Olga Baltazhy GMIF 2147   Alg   4 1 2 1 4 9 15
35   Bert Begeman  2022   Alg   4 1 2 1 4 8 15
36   Andy Damen  2045   Alg   4 2 0 2 4 8 14
37   Piotr Paluch MF 2122   Alg   4 1 2 1 4 8 14
38   Bernard Post  2022   Alg   4 2 0 2 4 7 13
  Michiel Luiten  1979   Alg   4 1 2 1 4 7 13
  Miroslaw Kobylinski MF 2113   Alg   4 1 2 1 4 7 13
  Agnieszka Szymanska  1951   Alg   4 2 0 2 4 7 12
42   Jan van Oosterhout  1840   Alg   4 1 2 1 4 6 10
43   Jan T. Terpstra  1923   Alg   4 1 1 2 3 10 16
44   Vaclav Krista MI 2137   Alg   4 1 1 2 3 9 16
  Filip Kuczewski  2030   Alg   4 1 1 2 3 9 15
  Marek Barabasz    Alg   4 1 1 2 3 9 14
47   Tomasz Marczuk  1949   Alg   4 1 1 2 3 9 14
48   Petra Duskova  1899   Alg   4 0 3 1 3 9 14
49   Jakub Gazda  2017   Alg   4 0 3 1 3 8 14
  Harry Doomernik  1951   Alg   4 1 1 2 3 8 14
51   Valentin Ivanov  2003   Alg   4 1 1 2 3 8 14
52   Munkhtuya Nasanbayar  2113   Alg   4 1 1 2 3 8 14
53   Erik Maijenburg  2054   Alg   4 1 1 2 3 8 14
54   Bogdan Bankowski  1915   Alg   4 0 3 1 3 7 13
55   Dawid Franek  1950   Alg   4 1 1 2 3 6 12
56   Oedebhaan Dihal  1880   Alg   4 1 1 2 3 6 11
57   Martin Plesnivy    Alg   4 1 1 2 3 5 9
58   Djordy Suijlen  1900   Alg   4 0 2 2 2 8 13
59   Janes de Vries  1964   Alg   4 0 2 2 2 7 13
  Janis Mutulis  1916   Alg   4 1 0 3 2 7 12
  Oleksandr Zhygalin  2102   Alg   4 1 0 3 2 7 11
62   Aleksandra Szturomska  1915   Alg   4 0 2 2 2 7 11
63   Amadeusz Zyber-Moszak    Alg   4 1 0 3 2 5 9
  Nikolay Grigoriev    Alg   4 0 2 2 2 5 8
65   Angelika Zuk  1920   Alg   4 0 1 3 1 8 13
66   Soenarmin Saib    Alg   4 0 1 3 1 7 12
67   Munkhzul Nasanbayar  1900   Alg   4 0 1 3 1 6 9
68   Klaudia Zaborniak  1928   Alg   4 0 0 4 0 8 14
 Ronde 4 
 wo 02-09-2015  Klaudia Zaborniak (1928) - Amadeusz Zyber-Moszak  0-2Partij
 Munkhzul Nasanbayar (1900) - Martin Plesnivy  0-2Partij
 Nikolay Grigoriev  - Aleksandra Szturomska (1915) 1-1Partij
 Marek Barabasz  - Angelika Zuk (1920) 2-0Partij
 Soenarmin Saib  - Dawid Franek (1950) 0-2Partij
 Oedebhaan Dihal (1880) - Janes de Vries (1964) 1-1Partij
 Valentin Ivanov (2003) - Petra Duskova (1899) 1-1Partij
 Bogdan Bankowski (1915) - Jakub Gazda (2017) 1-1Partij
 Djordy Suijlen (1900) - Bert Begeman (2022) 0-2Partij
 Janis Mutulis (1916) - Bernard Post (2022) 0-2Partij
 Oleksandr Zhygalin (2102) - Agnieszka Szymanska (1951) 0-2Partij
 Jan van Oosterhout (1840) - Erik Maijenburg (2054) 1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1923) - Airat Nurgaziyev (2040) 0-2Partij
 Roep Bhawanibhiek (2062) - Marta Stangret (1878) 1-1Partij
 Tomasz Marczuk (1949) - Raphaël Martens (2063) 0-2Partij
 Harry Doomernik (1951) - Damian Jakubik (2065) 0-2Partij
 Michiel Luiten (1979) - Miroslaw Kobylinski (2113) 1-1Partij
 Krzysztof Kortas (1982) - Munkhtuya Nasanbayar (2113) 2-0Partij
 Piotr Paluch (2122) - Kamil Krygier (1986) 1-1Partij
 Vaclav Krista (2137) - Pawel Suchecki (2020) 0-2Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2025) - Olga Baltazhy (2147) 1-1Partij
 Aleksandr Surkov (2151) - Filip Kuczewski (2030) 2-0Partij
 Lukasz Kosobudzki (2156) - Tomasz Urbanczyk (1900) 2-0Partij
 Piotr Chmiel (2118) - Olga Fedorovich (2194) 1-1Partij
 Aygul Idrisova (2200) - Andy Damen (2045) 2-0Partij
 Bartosz Gronowski (2084) - Viktoriya Motrichko (2209) 0-2Partij
 Erwin Heslinga (2150) - Anton Permyakov (2226) 1-1Partij
 Ainur Shaibakov (2364) - Vitalia Doumesh (2121) 1-1Partij
 Natalia Sadowska (2179) - Matrena Nogovitsyna (2254) 1-1Partij
 Frank Teer (2196) - Andrew Tjon A Ong (2224) 1-1Partij
 Darya Tkachenko (2203) - Sergei Kalinov (2285) 0-2Partij
 Aleksej Domchev (2298) - Aisen Andreev (2208) 1-1Partij
 Igor Kirzner (2214) - Vadim Virny (2366) 1-1Partij
 Tamara Tansykkuzhina (2225) - Artem Ivanov (2370) 0-2Partij