HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polish Open Karpacz 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artem Ivanov GMI 2370   Alg   5 4 1 0 9 20 28
2   Aleksej Domchev GMI 2298   Alg   5 3 2 0 8 18 24
3   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2225   Alg   5 4 0 1 8 17 26
4   Vadim Virny GMI 2366   Alg   5 2 3 0 7 20 27
5   Igor Kirzner GMI 2214   Alg   5 2 3 0 7 19 28
6   Natalia Sadowska GMIF 2179   Alg   5 2 3 0 7 18 25
7   Darya Tkachenko GMIF 2203   Alg   5 3 1 1 7 17 24
8   Andrew Tjon A Ong MF 2224   Alg   5 2 3 0 7 17 24
9   Ainur Shaibakov GMI 2364   Alg   5 2 3 0 7 17 23
10   Sergei Kalinov MF 2285   Alg   5 3 1 1 7 16 25
  Lukasz Kosobudzki MF 2156   Alg   5 3 1 1 7 16 23
12   Viktoriya Motrichko GMIF 2209   Alg   5 2 3 0 7 15 22
13   Aisen Andreev MF 2208   Alg   5 2 2 1 6 19 27
  Pawel Suchecki  2020   Alg   5 2 2 1 6 19 26
15   Erwin Heslinga MF 2150   Alg   5 1 4 0 6 19 26
16   Olga Fedorovich GMIF 2194   Alg   5 2 2 1 6 18 26
17   Frank Teer MI 2196   Alg   5 2 2 1 6 18 26
18   Matrena Nogovitsyna GMIF 2254   Alg   5 2 2 1 6 18 25
19   Aygul Idrisova MIF 2200   Alg   5 2 2 1 6 17 25
  Damian Jakubik  2065   Alg   5 2 2 1 6 17 24
21   Piotr Chmiel MI 2118   Alg   5 1 4 0 6 16 23
  Roep Bhawanibhiek  2062   Alg   5 2 2 1 6 16 23
23   Anton Permyakov MF 2226   Alg   5 1 4 0 6 16 22
24   Aleksandr Surkov  2151   Alg   5 2 2 1 6 15 24
25   Airat Nurgaziyev  2040   Alg   5 2 2 1 6 15 24
26   Vitalia Doumesh MIF 2121   Alg   5 1 4 0 6 15 22
27   Bernard Post  2022   Alg   5 3 0 2 6 14 22
  Olga Baltazhy GMIF 2147   Alg   5 2 2 1 6 14 22
29   Piotr Paluch MF 2122   Alg   5 2 2 1 6 14 21
30   Andy Damen  2045   Alg   5 3 0 2 6 14 20
31   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  2025   Alg   5 1 3 1 5 18 25
  Kamil Krygier  1986   Alg   5 0 5 0 5 18 25
33   Marta Stangret  1878   Alg   5 1 3 1 5 17 24
34   Bartosz Gronowski  2084   Alg   5 1 3 1 5 17 24
35   Krzysztof Kortas  1982   Alg   5 2 1 2 5 16 23
36   Harry Doomernik  1951   Alg   5 2 1 2 5 15 21
37   Agnieszka Szymanska  1951   Alg   5 2 1 2 5 14 21
38   Valentin Ivanov  2003   Alg   5 2 1 2 5 13 21
39   Miroslaw Kobylinski MF 2113   Alg   5 1 3 1 5 13 20
40   Raphaël Martens MF 2063   Alg   5 1 3 1 5 12 19
41   Martin Plesnivy    Alg   5 2 1 2 5 11 17
42   Bert Begeman  2022   Alg   5 1 2 2 4 17 24
43   Tomasz Urbanczyk  1900   Alg   5 1 2 2 4 17 24
44   Petra Duskova  1899   Alg   5 0 4 1 4 17 23
45   Michiel Luiten  1979   Alg   5 1 2 2 4 15 22
46   Jan T. Terpstra  1923   Alg   5 1 2 2 4 15 22
47   Aleksandra Szturomska  1915   Alg   5 1 2 2 4 15 21
48   Munkhtuya Nasanbayar  2113   Alg   5 1 2 2 4 14 22
  Filip Kuczewski  2030   Alg   5 1 2 2 4 14 21
  Vaclav Krista MI 2137   Alg   5 1 2 2 4 14 21
  Jakub Gazda  2017   Alg   5 0 4 1 4 14 21
52   Tomasz Marczuk  1949   Alg   5 1 2 2 4 14 20
53   Dawid Franek  1950   Alg   5 1 2 2 4 13 19
54   Jan van Oosterhout  1840   Alg   5 1 2 2 4 13 19
55   Bogdan Bankowski  1915   Alg   5 0 4 1 4 12 19
56   Erik Maijenburg  2054   Alg   5 1 2 2 4 12 18
57   Nikolay Grigoriev    Alg   5 1 2 2 4 11 15
58   Djordy Suijlen  1900   Alg   5 0 3 2 3 14 20
  Marek Barabasz    Alg   5 1 1 3 3 14 20
60   Oleksandr Zhygalin  2102   Alg   5 1 1 3 3 13 18
61   Oedebhaan Dihal  1880   Alg   5 1 1 3 3 12 17
62   Angelika Zuk  1920   Alg   5 1 1 3 3 10 16
63   Janis Mutulis  1916   Alg   5 1 0 4 2 15 21
64   Klaudia Zaborniak  1928   Alg   5 1 0 4 2 11 18
  Janes de Vries  1964   Alg   5 0 2 3 2 11 17
66   Amadeusz Zyber-Moszak    Alg   5 1 0 4 2 10 16
67   Soenarmin Saib    Alg   5 0 1 4 1 12 18
  Munkhzul Nasanbayar  1900   Alg   5 0 1 4 1 12 17
 Ronde 5 
 wo 02-09-2015  Soenarmin Saib  - Klaudia Zaborniak (1928) 0-2Partij
 Angelika Zuk (1920) - Munkhzul Nasanbayar (1900) 2-0Partij
 Aleksandra Szturomska (1915) - Amadeusz Zyber-Moszak  2-0Partij
 Janes de Vries (1964) - Nikolay Grigoriev  0-2Partij
 Oleksandr Zhygalin (2102) - Djordy Suijlen (1900) 1-1Partij
 Martin Plesnivy  - Janis Mutulis (1916) 2-0Partij
 Marek Barabasz  - Harry Doomernik (1951) 0-2Partij
 Valentin Ivanov (2003) - Oedebhaan Dihal (1880) 2-0Partij
 Petra Duskova (1899) - Jakub Gazda (2017) 1-1Partij
 Filip Kuczewski (2030) - Bogdan Bankowski (1915) 1-1Partij
 Erik Maijenburg (2054) - Jan T. Terpstra (1923) 1-1Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (2113) - Tomasz Marczuk (1949) 1-1Partij
 Dawid Franek (1950) - Vaclav Krista (2137) 1-1Partij
 Bernard Post (2022) - Jan van Oosterhout (1840) 2-0Partij
 Marta Stangret (1878) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2025) 1-1Partij
 Andy Damen (2045) - Michiel Luiten (1979) 2-0Partij
 Tomasz Urbanczyk (1900) - Roep Bhawanibhiek (2062) 0-2Partij
 Agnieszka Szymanska (1951) - Bartosz Gronowski (2084) 1-1Partij
 Miroslaw Kobylinski (2113) - Kamil Krygier (1986) 1-1Partij
 Olga Baltazhy (2147) - Bert Begeman (2022) 2-0Partij
 Piotr Paluch (2122) - Krzysztof Kortas (1982) 2-0Partij
 Pawel Suchecki (2020) - Erwin Heslinga (2150) 1-1Partij
 Airat Nurgaziyev (2040) - Aleksandr Surkov (2151) 1-1Partij
 Olga Fedorovich (2194) - Damian Jakubik (2065) 1-1Partij
 Raphaël Martens (2063) - Darya Tkachenko (2203) 0-2Partij
 Vitalia Doumesh (2121) - Anton Permyakov (2226) 1-1Partij
 Matrena Nogovitsyna (2254) - Piotr Chmiel (2118) 1-1Partij
 Ainur Shaibakov (2364) - Frank Teer (2196) 2-0Partij
 Lukasz Kosobudzki (2156) - Igor Kirzner (2214) 1-1Partij
 Andrew Tjon A Ong (2224) - Natalia Sadowska (2179) 1-1Partij
 Aisen Andreev (2208) - Tamara Tansykkuzhina (2225) 0-2Partij
 Aygul Idrisova (2200) - Aleksej Domchev (2298) 0-2Partij
 Viktoriya Motrichko (2209) - Vadim Virny (2366) 1-1Partij
 Artem Ivanov (2370) - Sergei Kalinov (2285) 2-0Partij