HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polish Open Karpacz 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artem Ivanov GMI 2370   Alg   6 4 2 0 10 33 42
2   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2225   Alg   6 4 1 1 9 30 40
3   Aleksej Domchev GMI 2298   Alg   6 3 3 0 9 29 39
4   Ainur Shaibakov GMI 2364   Alg   6 3 3 0 9 27 35
  Lukasz Kosobudzki MF 2156   Alg   6 4 1 1 9 27 35
6   Vadim Virny GMI 2366   Alg   6 2 4 0 8 32 41
7   Igor Kirzner GMI 2214   Alg   6 2 4 0 8 31 41
8   Darya Tkachenko GMIF 2203   Alg   6 3 2 1 8 29 37
9   Sergei Kalinov MF 2285   Alg   6 3 2 1 8 28 38
10   Frank Teer MI 2196   Alg   6 3 2 1 8 28 37
11   Matrena Nogovitsyna GMIF 2254   Alg   6 3 2 1 8 27 34
12   Olga Fedorovich GMIF 2194   Alg   6 3 2 1 8 26 35
  Viktoriya Motrichko GMIF 2209   Alg   6 2 4 0 8 26 34
14   Aleksandr Surkov  2151   Alg   6 3 2 1 8 23 33
15   Aisen Andreev MF 2208   Alg   6 2 3 1 7 29 38
16   Erwin Heslinga MF 2150   Alg   6 1 5 0 7 29 38
17   Pawel Suchecki  2020   Alg   6 2 3 1 7 29 37
18   Natalia Sadowska GMIF 2179   Alg   6 2 3 1 7 28 37
  Damian Jakubik  2065   Alg   6 2 3 1 7 28 36
20   Andrew Tjon A Ong MF 2224   Alg   6 2 3 1 7 27 36
21   Piotr Chmiel MI 2118   Alg   6 1 5 0 7 27 35
22   Anton Permyakov MF 2226   Alg   6 1 5 0 7 27 34
23   Olga Baltazhy GMIF 2147   Alg   6 2 3 1 7 25 34
  Aygul Idrisova MIF 2200   Alg   6 2 3 1 7 25 34
25   Bernard Post  2022   Alg   6 3 1 2 7 24 33
26   Vitalia Doumesh MIF 2121   Alg   6 1 5 0 7 23 32
27   Marta Stangret  1878   Alg   6 2 3 1 7 22 31
28   Valentin Ivanov  2003   Alg   6 3 1 2 7 20 29
29   Raphaël Martens MF 2063   Alg   6 2 3 1 7 18 26
30   Airat Nurgaziyev  2040   Alg   6 2 2 2 6 28 38
  Aianika Kolodeznikova-Kychkina  2025   Alg   6 1 4 1 6 28 37
32   Roep Bhawanibhiek  2062   Alg   6 2 2 2 6 26 34
  Kamil Krygier  1986   Alg   6 0 6 0 6 26 34
34   Bartosz Gronowski  2084   Alg   6 1 4 1 6 25 33
35   Bert Begeman  2022   Alg   6 2 2 2 6 24 33
36   Andy Damen  2045   Alg   6 3 0 3 6 24 32
37   Krzysztof Kortas  1982   Alg   6 2 2 2 6 24 32
38   Piotr Paluch MF 2122   Alg   6 2 2 2 6 23 31
39   Harry Doomernik  1951   Alg   6 2 2 2 6 23 30
40   Miroslaw Kobylinski MF 2113   Alg   6 1 4 1 6 21 29
41   Dawid Franek  1950   Alg   6 2 2 2 6 20 28
42   Jakub Gazda  2017   Alg   6 1 4 1 6 20 27
43   Erik Maijenburg  2054   Alg   6 2 2 2 6 19 27
44   Nikolay Grigoriev    Alg   6 2 2 2 6 19 25
45   Jan T. Terpstra  1923   Alg   6 1 3 2 5 24 33
46   Agnieszka Szymanska  1951   Alg   6 2 1 3 5 24 32
47   Aleksandra Szturomska  1915   Alg   6 1 3 2 5 23 30
48   Bogdan Bankowski  1915   Alg   6 0 5 1 5 22 30
  Filip Kuczewski  2030   Alg   6 1 3 2 5 22 30
50   Munkhtuya Nasanbayar  2113   Alg   6 1 3 2 5 21 30
  Michiel Luiten  1979   Alg   6 1 3 2 5 21 29
52   Martin Plesnivy    Alg   6 2 1 3 5 21 28
53   Petra Duskova  1899   Alg   6 0 4 2 4 26 33
54   Tomasz Urbanczyk  1900   Alg   6 1 2 3 4 25 34
55   Vaclav Krista MI 2137   Alg   6 1 2 3 4 25 33
56   Tomasz Marczuk  1949   Alg   6 1 2 3 4 24 32
57   Jan van Oosterhout  1840   Alg   6 1 2 3 4 23 30
58   Marek Barabasz    Alg   6 1 2 3 4 22 29
  Djordy Suijlen  1900   Alg   6 0 4 2 4 22 29
60   Oedebhaan Dihal  1880   Alg   6 1 2 3 4 20 27
  Oleksandr Zhygalin  2102   Alg   6 1 2 3 4 20 27
62   Janis Mutulis  1916   Alg   6 2 0 4 4 19 26
63   Janes de Vries  1964   Alg   6 1 2 3 4 16 23
64   Angelika Zuk  1920   Alg   6 1 1 4 3 19 27
65   Soenarmin Saib    Alg   6 1 1 4 3 16 23
66   Klaudia Zaborniak  1928   Alg   6 1 0 5 2 18 26
67   Amadeusz Zyber-Moszak    Alg   6 1 0 5 2 17 23
68   Munkhzul Nasanbayar  1900   Alg   6 0 1 5 1 17 24
 Ronde 6 
 do 03-09-2015  Munkhzul Nasanbayar (1900) - Soenarmin Saib  0-2Partij
 Klaudia Zaborniak (1928) - Janis Mutulis (1916) 0-2Partij
 Amadeusz Zyber-Moszak  - Janes de Vries (1964) 0-2Partij
 Djordy Suijlen (1900) - Marek Barabasz  1-1Partij
 Oedebhaan Dihal (1880) - Oleksandr Zhygalin (2102) 1-1Partij
 Nikolay Grigoriev  - Angelika Zuk (1920) 2-0Partij
 Petra Duskova (1899) - Dawid Franek (1950) 0-2Partij
 Michiel Luiten (1979) - Bogdan Bankowski (1915) 1-1Partij
 Jakub Gazda (2017) - Jan van Oosterhout (1840) 2-0Partij
 Bert Begeman (2022) - Tomasz Urbanczyk (1900) 2-0Partij
 Filip Kuczewski (2030) - Aleksandra Szturomska (1915) 1-1Partij
 Tomasz Marczuk (1949) - Erik Maijenburg (2054) 0-2Partij
 Jan T. Terpstra (1923) - Munkhtuya Nasanbayar (2113) 1-1Partij
 Vaclav Krista (2137) - Marta Stangret (1878) 0-2Partij
 Martin Plesnivy  - Valentin Ivanov (2003) 0-2Partij
 Harry Doomernik (1951) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2025) 1-1Partij
 Raphaël Martens (2063) - Agnieszka Szymanska (1951) 2-0Partij
 Kamil Krygier (1986) - Bartosz Gronowski (2084) 1-1Partij
 Krzysztof Kortas (1982) - Miroslaw Kobylinski (2113) 1-1Partij
 Pawel Suchecki (2020) - Olga Baltazhy (2147) 1-1Partij
 Erwin Heslinga (2150) - Bernard Post (2022) 1-1Partij
 Andy Damen (2045) - Aleksandr Surkov (2151) 0-2Partij  
 Airat Nurgaziyev (2040) - Olga Fedorovich (2194) 0-2Partij
 Roep Bhawanibhiek (2062) - Frank Teer (2196) 0-2Partij
 Damian Jakubik (2065) - Aygul Idrisova (2200) 1-1Partij
 Aisen Andreev (2208) - Vitalia Doumesh (2121) 1-1Partij
 Anton Permyakov (2226) - Piotr Chmiel (2118) 1-1Partij
 Matrena Nogovitsyna (2254) - Piotr Paluch (2122) 2-0Partij
 Igor Kirzner (2214) - Darya Tkachenko (2203) 1-1Partij
 Andrew Tjon A Ong (2224) - Lukasz Kosobudzki (2156) 0-2Partij
 Sergei Kalinov (2285) - Viktoriya Motrichko (2209) 1-1Partij
 Natalia Sadowska (2179) - Ainur Shaibakov (2364) 0-2Partij
 Vadim Virny (2366) - Tamara Tansykkuzhina (2225) 1-1Partij
 Aleksej Domchev (2298) - Artem Ivanov (2370) 1-1Partij