HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polish Open Karpacz 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artem Ivanov GMI 2370   Alg   8 5 3 0 13 62 73
2   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2225   Alg   8 4 3 1 11 61 74
3   Vadim Virny GMI 2366   Alg   8 3 5 0 11 60 71
4   Aleksej Domchev GMI 2298   Alg   8 3 5 0 11 57 70
  Ainur Shaibakov GMI 2364   Alg   8 3 5 0 11 57 70
6   Olga Fedorovich GMIF 2194   Alg   8 4 3 1 11 55 66
7   Lukasz Kosobudzki MF 2156   Alg   8 5 1 2 11 53 66
  Viktoriya Motrichko GMIF 2209   Alg   8 3 5 0 11 53 64
9   Igor Kirzner GMI 2214   Alg   8 2 6 0 10 61 74
10   Aleksandr Surkov  2151   Alg   8 3 4 1 10 56 69
11   Darya Tkachenko GMIF 2203   Alg   8 3 4 1 10 55 66
12   Andrew Tjon A Ong MF 2224   Alg   8 3 4 1 10 53 64
13   Anton Permyakov MF 2226   Alg   8 2 6 0 10 53 63
14   Natalia Sadowska GMIF 2179   Alg   8 3 4 1 10 52 63
15   Olga Baltazhy GMIF 2147   Alg   8 3 4 1 10 51 62
16   Sergei Kalinov MF 2285   Alg   8 3 3 2 9 61 74
17   Frank Teer MI 2196   Alg   8 3 3 2 9 57 68
18   Aisen Andreev MF 2208   Alg   8 2 5 1 9 56 67
19   Piotr Chmiel MI 2118   Alg   8 1 7 0 9 55 66
20   Erwin Heslinga MF 2150   Alg   8 2 5 1 9 54 65
21   Vitalia Doumesh MIF 2121   Alg   8 1 7 0 9 53 64
22   Damian Jakubik  2065   Alg   8 3 3 2 9 52 63
  Aygul Idrisova MIF 2200   Alg   8 2 5 1 9 52 63
24   Bartosz Gronowski  2084   Alg   8 2 5 1 9 52 63
25   Matrena Nogovitsyna GMIF 2254   Alg   8 3 3 2 9 51 62
26   Airat Nurgaziyev  2040   Alg   8 3 3 2 9 49 62
  Aianika Kolodeznikova-Kychkina  2025   Alg   8 2 5 1 9 49 60
28   Andy Damen  2045   Alg   8 4 1 3 9 48 59
29   Bert Begeman  2022   Alg   8 3 3 2 9 48 59
30   Agnieszka Szymanska  1951   Alg   8 4 1 3 9 45 55
31   Jakub Gazda  2017   Alg   8 2 5 1 9 44 54
32   Filip Kuczewski  2030   Alg   8 3 3 2 9 41 52
33   Pawel Suchecki  2020   Alg   8 2 4 2 8 56 66
34   Kamil Krygier  1986   Alg   8 0 8 0 8 53 63
35   Krzysztof Kortas  1982   Alg   8 2 4 2 8 50 60
36   Miroslaw Kobylinski MF 2113   Alg   8 2 4 2 8 48 58
37   Piotr Paluch MF 2122   Alg   8 3 2 3 8 46 56
38   Roep Bhawanibhiek  2062   Alg   8 2 4 2 8 46 56
39   Erik Maijenburg  2054   Alg   8 2 4 2 8 43 52
40   Tomasz Marczuk  1949   Alg   8 3 2 3 8 42 53
41   Munkhtuya Nasanbayar  2113   Alg   8 2 4 2 8 41 52
42   Oleksandr Zhygalin  2102   Alg   8 3 2 3 8 38 47
43   Marta Stangret  1878   Alg   8 2 3 3 7 52 63
44   Bernard Post  2022   Alg   8 3 1 4 7 49 60
  Harry Doomernik  1951   Alg   8 2 3 3 7 49 58
46   Michiel Luiten  1979   Alg   8 2 3 3 7 45 56
  Raphaël Martens MF 2063   Alg   8 2 3 3 7 45 55
48   Valentin Ivanov  2003   Alg   8 3 1 4 7 43 54
49   Nikolay Grigoriev    Alg   8 2 3 3 7 42 51
50   Marek Barabasz    Alg   8 2 3 3 7 38 47
51   Janes de Vries  1964   Alg   8 2 3 3 7 35 44
52   Bogdan Bankowski  1915   Alg   8 0 6 2 6 50 61
53   Jan T. Terpstra  1923   Alg   8 1 4 3 6 49 60
54   Jan van Oosterhout  1840   Alg   8 2 2 4 6 48 57
  Djordy Suijlen  1900   Alg   8 1 4 3 6 48 57
  Petra Duskova  1899   Alg   8 1 4 3 6 48 57
57   Dawid Franek  1950   Alg   8 2 2 4 6 45 54
58   Vaclav Krista MI 2137   Alg   8 2 2 4 6 42 51
59   Aleksandra Szturomska  1915   Alg   8 1 4 3 6 41 51
60   Klaudia Zaborniak  1928   Alg   8 3 0 5 6 31 41
61   Tomasz Urbanczyk  1900   Alg   8 1 3 4 5 46 57
62   Oedebhaan Dihal  1880   Alg   8 1 3 4 5 44 52
63   Martin Plesnivy    Alg   8 2 1 5 5 38 47
64   Janis Mutulis  1916   Alg   8 2 0 6 4 39 48
65   Angelika Zuk  1920   Alg   8 1 2 5 4 37 47
66   Soenarmin Saib    Alg   8 1 2 5 4 36 45
67   Amadeusz Zyber-Moszak    Alg   8 1 2 5 4 35 44
68   Munkhzul Nasanbayar  1900   Alg   8 1 1 6 3 36 44
 Ronde 8 
 vr 04-09-2015  Soenarmin Saib  - Amadeusz Zyber-Moszak  1-1Partij
 Oedebhaan Dihal (1880) - Tomasz Urbanczyk (1900) 1-1Partij
 Petra Duskova (1899) - Janis Mutulis (1916) 2-0Partij
 Angelika Zuk (1920) - Djordy Suijlen (1900) 0-2Partij
 Klaudia Zaborniak (1928) - Martin Plesnivy  2-0Partij
 Aleksandra Szturomska (1915) - Jan T. Terpstra (1923) 1-1Partij
 Nikolay Grigoriev  - Harry Doomernik (1951) 1-1Partij
 Marek Barabasz  - Janes de Vries (1964) 1-1Partij
 Jan van Oosterhout (1840) - Oleksandr Zhygalin (2102) 0-2Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (2113) - Dawid Franek (1950) 2-0Partij
 Bogdan Bankowski (1915) - Piotr Paluch (2122) 0-2Partij
 Vaclav Krista (2137) - Tomasz Marczuk (1949) 0-2Partij
 Jakub Gazda (2017) - Marta Stangret (1878) 2-0Partij
 Bernard Post (2022) - Agnieszka Szymanska (1951) 0-2Partij
 Michiel Luiten (1979) - Filip Kuczewski (2030) 0-2Partij
 Erik Maijenburg (2054) - Kamil Krygier (1986) 1-1Partij
 Krzysztof Kortas (1982) - Roep Bhawanibhiek (2062) 1-1Partij
 Valentin Ivanov (2003) - Damian Jakubik (2065) 0-2Partij
 Pawel Suchecki (2020) - Bartosz Gronowski (2084) 0-2Partij
 Bert Begeman (2022) - Piotr Chmiel (2118) 1-1Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2025) - Vitalia Doumesh (2121) 1-1Partij
 Airat Nurgaziyev (2040) - Aygul Idrisova (2200) 1-1Partij
 Aisen Andreev (2208) - Andy Damen (2045) 1-1Partij
 Andrew Tjon A Ong (2224) - Miroslaw Kobylinski (2113) 2-0Partij
 Darya Tkachenko (2203) - Olga Baltazhy (2147) 1-1Partij
 Viktoriya Motrichko (2209) - Erwin Heslinga (2150) 2-0Partij
 Igor Kirzner (2214) - Natalia Sadowska (2179) 1-1Partij
 Aleksandr Surkov (2151) - Anton Permyakov (2226) 1-1Partij
 Lukasz Kosobudzki (2156) - Matrena Nogovitsyna (2254) 2-0Partij
 Olga Fedorovich (2194) - Sergei Kalinov (2285) 2-0Partij
 Vadim Virny (2366) - Frank Teer (2196) 2-0Partij
 Ainur Shaibakov (2364) - Artem Ivanov (2370) 1-1Partij
 Aleksej Domchev (2298) - Tamara Tansykkuzhina (2225) 1-1Partij
 Munkhzul Nasanbayar (1900) - Raphaël Martens (2063) 2-0R