HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  60+
  Rat. 1 - 800
  Rat. 801 - 1000
  Rat. 1001 - 1150
  Rat. 1151 - 1250
  Rat. 1251 - 1351
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Martijn van IJzendoorn GMI 2371   Alg   9 6 3 0 15 105 174
2   Macodou NDiaye GMI 2331   Alg   9 7 1 1 15 105 168
3   Aleksej Domchev GMI 2311   Alg   9 4 5 0 13 103 144
4   NDiaga Samb GMI 2324   Alg   9 4 5 0 13 101 140
5   Anton van Berkel MI 2273   Alg   9 5 3 1 13 100 134
6   Bassirou Ba GMI 2326   Alg   9 5 3 1 13 99 132
7   Jean Marc Ndjofang GMI 2325   Alg   9 5 3 1 13 97 136
8   Thijs van den Broek MI 2215   Alg   9 4 4 1 12 103 127
9   Krijn ter Braake MF 2137   Alg   9 3 6 0 12 95 119
10   Anton Schotanus MF 2141   Alg   9 3 6 0 12 90 115
11   Steven den Hollander  2166   Alg   9 5 2 2 12 86 106
12   Bart Terwel  2238   Alg   9 3 6 0 12 84 111
13   Jan van der Star  2107   Alg   9 4 3 2 11 97 107
14   Andrew Tjon A Ong MF 2210   Alg   9 4 3 2 11 95 105
15   Martijn de Leeuw  2197   Alg   9 3 5 1 11 93 105
  Anastase Leclerc  2088   Alg   9 3 5 1 11 93 105
17   Jasper Daems  2191   Alg   9 3 5 1 11 91 102
18   Maarten Wichgers  2094   Alg   9 4 3 2 11 90 98
19   Jos Eggen  2139   Alg   9 5 1 3 11 88 91
20   Kees Romijn MF 2131   Alg   9 4 3 2 11 85 94
21   Peter van der Stap MF 2174   Alg   9 4 3 2 11 83 93
22   Anthony Alavoine  2040   Alg   9 3 4 2 10 92 91
23   Erik Hoogendoorn  2115   Alg   9 3 4 2 10 91 92
24   Leopold Sekongo MI 2213   Alg   9 3 4 2 10 89 93
25   Niek Kuijvenhoven MF 2246   Alg   9 4 2 3 10 89 87
26   Mari van Ballegooijen MF 2153   Alg   9 4 2 3 10 89 81
27   Bé Eggens  2117   Alg   9 3 4 2 10 88 90
28   Thomas Wielaard  2141   Alg   9 2 6 1 10 88 89
29   Bart de Vos  2098   Alg   9 4 2 3 10 88 81
30   Amoni Afonsoewa  2087   Alg   9 4 2 3 10 88 80
31   Marcel Oostburg  1983   Alg   9 3 4 2 10 80 82
32   Harry Clasquin MF 2117   Alg   9 4 2 3 10 74 70
33   Losseni Savané  2130   Alg   9 4 1 4 9 93 84
34   Pertap Malahé  2052   Alg   9 4 1 4 9 93 74
35   Anzhelina Diachkovskaia    Alg   9 3 3 3 9 86 74
36   Iwan Fung  1949   Alg   9 2 5 2 9 85 77
37   Soelinder Jagram  2009   Alg   9 1 7 1 9 84 79
38   Nico Knoops  2176   Alg   9 2 5 2 9 84 78
39   Mehmet Yöney  2126   Alg   9 2 5 2 9 84 75
40   Francis Tholel  2089   Alg   9 4 1 4 9 84 69
41   Melvin Dahl  1900   Alg   9 3 3 3 9 83 77
42   Radjinder Jharap  2010   Alg   9 3 3 3 9 83 64
43   Nizaam Muradin    Alg   9 3 3 3 9 82 75
44   Jan van de Veen    Alg   9 3 3 3 9 81 74
45   Eddy Fuzzally    Alg   9 4 1 4 9 78 65
46   Radjendrenath Kalloe  1955   Alg   9 2 5 2 9 77 71
47   Harry Kolk  2117   Alg   9 1 7 1 9 76 76
48   Remco Korteland  1923   Alg   9 3 3 3 9 76 63
49   Marlon Mangroe    Alg   9 3 3 3 9 72 64
50   Bonne Douma    Alg   9 2 5 2 9 71 63
51   Raphaël Martens MF 2016   Alg   9 3 2 4 8 91 64
52   Bas Baksoellah  1929   Alg   9 2 4 3 8 86 71
53   Harold Jagram  1949   Alg   9 2 4 3 8 80 69
54   Dylan Jongeneel  1886   Alg   9 3 2 4 8 79 58
55   Boudewijn van der Veen  1964   Alg   9 3 2 4 8 77 56
56   Dirk van Schaik Sr.  1991   Alg   9 1 6 2 8 69 53
57   Joop Briedé  1883   Alg   9 3 2 4 8 68 50
58   Hans Loots  1889   Alg   9 2 3 4 7 81 54
59   Gerrit Reitsma  1924   Alg   9 1 5 3 7 75 52
60   Denis Karataev  1900   Alg   9 3 1 5 7 75 45
61   Aleksandra Rozhina  1900   Alg   9 2 3 4 7 72 46
62   Henk Meester  1974   Alg   9 3 1 5 7 72 42
63   Kees Osté  1817   Alg   9 1 5 3 7 70 52
64   Anthony Keijzer  1938   Alg   9 3 1 5 7 69 37
65   Robert van Diggele  1872   Alg   9 1 5 3 7 68 45
66   Nerin Bisseswar  1820   Alg   9 2 3 4 7 64 40
67   Oedebhaan Dihal  1884   Alg   9 2 3 4 7 63 36
68   Hedwig Callender  1784   Alg   9 3 1 5 7 52 29
69   Lucien Farzan  2025   Alg   9 1 4 4 6 72 39
70   Jaap van Hal  2021   Alg   9 1 4 4 6 70 37
71   Robby Koendjbiharie  1912   Alg   9 1 4 4 6 66 41
72   Matthijs Broek  1843   Alg   9 1 4 4 6 65 36
73   Marianna Fedorova  1900   Alg   9 2 2 5 6 60 34
74   Wynton Meijer    Alg   9 1 3 5 5 65 31
75   Piet Hofstee    Alg   9 2 1 6 5 65 26
76   Boike Mathoera  1917   Alg   9 1 3 5 5 60 27
77   Meinze Feenstra  1936   Alg   9 0 5 4 5 57 24
78   Erick Atherley  1799   Alg   9 1 2 6 4 60 19
79   Roy Verveer    Alg   9 0 4 5 4 57 17
80   Johan Alidarso  1900   Alg   9 0 3 6 3 61 16
 Ronde 9 
 za 21-07-2018  Martijn van IJzendoorn (2371) - Jean Marc Ndjofang (2325) 1-1Partij
 Jasper Daems (2191) - Macodou NDiaye (2331) 0-2Partij  
 Anton van Berkel (2273) - Bart de Vos (2098) 2-0Partij  
 Aleksej Domchev (2311) - Maarten Wichgers (2094) 2-0Partij  
 Anton Schotanus (2141) - Thijs van den Broek (2215) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2324) - Anastase Leclerc (2088) 2-0Partij
 Bassirou Ba (2326) - Jan van der Star (2107) 2-0Partij
 Krijn ter Braake (2137) - Francis Tholel (2089) 2-0Partij
 Martijn de Leeuw (2197) - Kees Romijn (2131) 1-1Partij
 Bart Terwel (2238) - Mari van Ballegooijen (2153) 2-0Partij
 Erik Hoogendoorn (2115) - Steven den Hollander (2166) 0-2Partij
 Andrew Tjon A Ong (2210) - Iwan Fung (1949) 2-0Partij
 Anthony Alavoine (2040) - Bé Eggens (2117) 1-1Partij
 Losseni Savané (2130) - Peter van der Stap (2174) 0-2Partij
 Thomas Wielaard (2141) - Leopold Sekongo (2213) 1-1Partij
 Raphaël Martens (2016) - Harry Clasquin (2117) 0-2Partij
 Nico Knoops (2176) - Harry Kolk (2117) 1-1Partij
 Niek Kuijvenhoven (2246) - Dylan Jongeneel (1886) 2-0Partij
 Soelinder Jagram (2009) - Nizaam Muradin  1-1Partij
 Mehmet Yöney (2126) - Melvin Dahl (1900) 1-1Partij
 Matthijs Broek (1843) - Jan van de Veen  0-2Partij
 Marlon Mangroe  - Hans Loots (1889) 2-0Partij
 Joop Briedé (1883) - Harold Jagram (1949) 1-1Partij
 Anthony Keijzer (1938) - Eddy Fuzzally  0-2Partij
 Radjendrenath Kalloe (1955) - Henk Meester (1974) 2-0Partij
 Gerrit Reitsma (1924) - Remco Korteland (1923) 0-2Partij
 Nerin Bisseswar (1820) - Aleksandra Rozhina (1900) 1-1Partij
 Kees Osté (1817) - Robert van Diggele (1872) 1-1Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1991) - Lucien Farzan (2025) 2-0Partij
 Hedwig Callender (1784) - Wynton Meijer  2-0Partij
 Jaap van Hal (2021) - Marianna Fedorova (1900) 1-1Partij
 Oedebhaan Dihal (1884) - Piet Hofstee  2-0Partij
 Meinze Feenstra (1936) - Johan Alidarso (1900) 1-1Partij
 Roy Verveer  - Erick Atherley (1799) 1-1Partij
 Jos Eggen (2139) - Pertap Malahé (2052) 2-0
 Boudewijn van der Veen (1964) - Amoni Afonsoewa (2087) 0-2R
 Anzhelina Diachkovskaia  - Radjinder Jharap (2010) 1-1
 Bas Baksoellah (1929) - Marcel Oostburg (1983) 0-2
 Denis Karataev (1900) - Bonne Douma  0-2
 Robby Koendjbiharie (1912) - Boike Mathoera (1917) 1-1