HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  60+
  Rat. 1 - 800
  Rat. 801 - 1000
  Rat. 1001 - 1150
  Rat. 1151 - 1250
  Rat. 1251 - 1351
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Martijn van IJzendoorn GMI 2371   Alg   6 5 1 0 11 44 82
2   Macodou NDiaye GMI 2331   Alg   6 4 1 1 9 48 65
3   Thijs van den Broek MI 2215   Alg   6 3 3 0 9 46 65
4   Anton van Berkel MI 2273   Alg   6 3 3 0 9 45 65
5   Jan van der Star  2107   Alg   6 3 3 0 9 45 64
6   Bassirou Ba GMI 2326   Alg   6 3 3 0 9 44 62
7   NDiaga Samb GMI 2324   Alg   6 3 3 0 9 44 61
8   Jean Marc Ndjofang GMI 2325   Alg   6 4 1 1 9 43 63
  Andrew Tjon A Ong MF 2210   Alg   6 3 3 0 9 43 63
10   Aleksej Domchev GMI 2311   Alg   6 3 3 0 9 42 62
11   Martijn de Leeuw  2197   Alg   6 3 2 1 8 44 52
12   Anton Schotanus MF 2141   Alg   6 2 4 0 8 42 54
13   Krijn ter Braake MF 2137   Alg   6 2 4 0 8 42 51
14   Jasper Daems  2191   Alg   6 2 4 0 8 41 54
15   Anastase Leclerc  2088   Alg   6 2 4 0 8 40 50
16   Bart de Vos  2098   Alg   6 4 0 2 8 38 40
17   Pertap Malahé  2052   Alg   6 4 0 2 8 37 38
18   Maarten Wichgers  2094   Alg   6 3 2 1 8 32 37
19   Thomas Wielaard  2141   Alg   6 2 3 1 7 42 43
20   Amoni Afonsoewa  2087   Alg   6 3 1 2 7 42 35
21   Anthony Alavoine  2040   Alg   6 2 3 1 7 41 42
22   Steven den Hollander  2166   Alg   6 3 1 2 7 41 41
  Losseni Savané  2130   Alg   6 3 1 2 7 41 41
24   Bart Terwel  2238   Alg   6 1 5 0 7 40 46
25   Leopold Sekongo MI 2213   Alg   6 2 3 1 7 40 44
26   Mehmet Yöney  2126   Alg   6 2 3 1 7 40 42
27   Niek Kuijvenhoven MF 2246   Alg   6 3 1 2 7 40 37
28   Erik Hoogendoorn  2115   Alg   6 2 3 1 7 38 39
29   Anzhelina Diachkovskaia    Alg   6 3 1 2 7 38 35
30   Eddy Fuzzally    Alg   6 3 1 2 7 36 33
31   Raphaël Martens MF 2016   Alg   6 3 1 2 7 36 31
32   Nizaam Muradin    Alg   6 3 1 2 7 35 31
33   Peter van der Stap MF 2174   Alg   6 2 3 1 7 34 36
34   Kees Romijn MF 2131   Alg   6 3 1 2 7 33 31
35   Mari van Ballegooijen MF 2153   Alg   6 2 2 2 6 42 32
36   Nico Knoops  2176   Alg   6 1 4 1 6 41 40
37   Jan van de Veen    Alg   6 2 2 2 6 40 35
38   Bé Eggens  2117   Alg   6 2 2 2 6 40 34
39   Soelinder Jagram  2009   Alg   6 1 4 1 6 39 35
40   Harold Jagram  1949   Alg   6 2 2 2 6 38 33
41   Melvin Dahl  1900   Alg   6 3 0 3 6 35 30
42   Iwan Fung  1949   Alg   6 1 4 1 6 34 33
43   Dylan Jongeneel  1886   Alg   6 2 2 2 6 34 28
44   Harry Clasquin MF 2117   Alg   6 2 2 2 6 34 27
45   Marcel Oostburg  1983   Alg   6 2 2 2 6 33 27
46   Radjinder Jharap  2010   Alg   6 3 0 3 6 33 20
47   Aleksandra Rozhina  1900   Alg   6 2 2 2 6 32 25
48   Henk Meester  1974   Alg   6 3 0 3 6 31 22
49   Jos Eggen  2139   Alg   6 2 1 3 5 42 27
50   Bas Baksoellah  1929   Alg   6 1 3 2 5 39 30
51   Hans Loots  1889   Alg   6 1 3 2 5 37 27
52   Bonne Douma    Alg   6 1 3 2 5 36 24
53   Francis Tholel  2089   Alg   6 2 1 3 5 36 21
54   Kees Osté  1817   Alg   6 1 3 2 5 34 26
55   Radjendrenath Kalloe  1955   Alg   6 1 3 2 5 34 24
56   Gerrit Reitsma  1924   Alg   6 1 3 2 5 34 23
57   Boudewijn van der Veen  1949   Alg   6 2 1 3 5 34 17
58   Marlon Mangroe    Alg   6 1 3 2 5 33 23
59   Harry Kolk  2117   Alg   6 0 5 1 5 32 26
60   Denis Karataev  1900   Alg   6 2 1 3 5 31 17
61   Robert van Diggele  1872   Alg   6 1 3 2 5 29 20
62   Lucien Farzan  2025   Alg   6 1 3 2 5 29 17
63   Anthony Keijzer  1938   Alg   6 2 1 3 5 28 13
64   Joop Briedé  1883   Alg   6 2 1 3 5 28 12
65   Nerin Bisseswar  1820   Alg   6 1 2 3 4 32 14
66   Dirk van Schaik Sr.  1991   Alg   6 0 4 2 4 31 16
67   Remco Korteland  1923   Alg   6 1 2 3 4 30 13
68   Wynton Meijer    Alg   6 1 2 3 4 30 12
69   Jaap van Hal  2021   Alg   6 1 2 3 4 28 12
70   Robby Koendjbiharie  1912   Alg   6 0 3 3 3 33 15
71   Marianna Fedorova  1900   Alg   6 1 1 4 3 32 10
72   Erick Atherley  1799   Alg   6 1 1 4 3 31 8
73   Oedebhaan Dihal  1884   Alg   6 1 1 4 3 30 7
74   Matthijs Broek  1843   Alg   6 0 3 3 3 28 13
75   Boike Mathoera  1917   Alg   6 1 1 4 3 27 7
  Piet Hofstee    Alg   6 1 1 4 3 27 7
77   Hedwig Callender  1784   Alg   6 1 1 4 3 20 3
78   Meinze Feenstra  1936   Alg   6 0 2 4 2 29 6
79   Johan Alidarso  1900   Alg   6 0 1 5 1 27 3
80   Roy Verveer    Alg   6 0 1 5 1 26 3
 Ronde 6 
 do 19-07-2018  Martijn van IJzendoorn (2371) - Macodou NDiaye (2331) 2-0Partij
 Thijs van den Broek (2215) - Jean Marc Ndjofang (2325) 1-1Partij
 Bassirou Ba (2326) - Andrew Tjon A Ong (2210) 1-1Partij
 Jan van der Star (2107) - Amoni Afonsoewa (2087) 2-0Partij
 Anastase Leclerc (2088) - Jasper Daems (2191) 1-1Partij
 Aleksej Domchev (2311) - Niek Kuijvenhoven (2246) 2-0Partij
 Krijn ter Braake (2137) - Anton Schotanus (2141) 1-1Partij
 Marlon Mangroe  - Martijn de Leeuw (2197) 0-2Partij
 Mari van Ballegooijen (2153) - Maarten Wichgers (2094) 0-2Partij
 Bart de Vos (2098) - Harold Jagram (1949) 2-0Partij
 Jan van de Veen  - Pertap Malahé (2052) 0-2Partij
 Raphaël Martens (2016) - Bart Terwel (2238) 1-1Partij
 Steven den Hollander (2166) - Leopold Sekongo (2213) 1-1Partij
 Thomas Wielaard (2141) - Mehmet Yöney (2126) 1-1Partij
 Erik Hoogendoorn (2115) - Anthony Alavoine (2040) 1-1Partij
 Bonne Douma  - Losseni Savané (2130) 0-2Partij
 Dylan Jongeneel (1886) - Nico Knoops (2176) 1-1Partij
 Jos Eggen (2139) - Nizaam Muradin  0-2Partij
 Hans Loots (1889) - Peter van der Stap (2174) 0-2Partij
 Soelinder Jagram (2009) - Harry Clasquin (2117) 1-1Partij
 Eddy Fuzzally  - Boudewijn van der Veen (1949) 2-0Partij
 Anzhelina Diachkovskaia  - Bas Baksoellah (1929) 2-0Partij
 Bé Eggens (2117) - Iwan Fung (1949) 1-1Partij
 Melvin Dahl (1900) - Piet Hofstee  2-0Partij
 Harry Kolk (2117) - Kees Osté (1817) 1-1Partij
 Aleksandra Rozhina (1900) - Wynton Meijer  2-0Partij
 Radjinder Jharap (2010) - Dirk van Schaik Sr. (1991) 2-0Partij
 Henk Meester (1974) - Nerin Bisseswar (1820) 2-0Partij
 Marcel Oostburg (1983) - Remco Korteland (1923) 2-0Partij
 Meinze Feenstra (1936) - Radjendrenath Kalloe (1955) 0-2Partij
 Hedwig Callender (1784) - Gerrit Reitsma (1924) 0-2Partij
 Erick Atherley (1799) - Denis Karataev (1900) 0-2Partij
 Matthijs Broek (1843) - Robert van Diggele (1872) 0-2Partij
 Marianna Fedorova (1900) - Lucien Farzan (2025) 0-2Partij
 Joop Briedé (1883) - Oedebhaan Dihal (1884) 2-0Partij
 Robby Koendjbiharie (1912) - Anthony Keijzer (1938) 0-2Partij
 Jaap van Hal (2021) - Johan Alidarso (1900) 2-0Partij
 Boike Mathoera (1917) - Roy Verveer  2-0Partij
 Kees Romijn (2131) - Francis Tholel (2089) 2-0
 NDiaga Samb (2324) - Anton van Berkel (2273) 1-1