HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  60+
  Rat. 1 - 800
  Rat. 801 - 1000
  Rat. 1001 - 1150
  Rat. 1151 - 1250
  Rat. 1251 - 1351
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Anton van Berkel MI 2273   Alg   4 3 1 0 7 21 35
  Macodou NDiaye GMI 2331   Alg   4 3 1 0 7 21 35
3   Martijn van IJzendoorn GMI 2371   Alg   4 3 1 0 7 20 35
4   NDiaga Samb GMI 2324   Alg   4 3 1 0 7 18 31
5   Thijs van den Broek MI 2215   Alg   4 3 1 0 7 18 29
6   Bassirou Ba GMI 2326   Alg   4 3 1 0 7 16 27
7   Amoni Afonsoewa  2087   Alg   4 3 1 0 7 15 23
8   Andrew Tjon A Ong MF 2210   Alg   4 2 2 0 6 17 24
9   Aleksej Domchev GMI 2311   Alg   4 2 2 0 6 16 24
10   Jean Marc Ndjofang GMI 2325   Alg   4 3 0 1 6 16 22
11   Pertap Malahé  2052   Alg   4 3 0 1 6 15 16
12   Anton Schotanus MF 2141   Alg   4 2 2 0 6 14 20
13   Maarten Wichgers  2094   Alg   4 2 2 0 6 12 17
14   Martijn de Leeuw  2197   Alg   4 2 1 1 5 22 25
15   Jan van der Star  2107   Alg   4 1 3 0 5 21 24
16   Losseni Savané  2130   Alg   4 2 1 1 5 21 23
17   Mari van Ballegooijen MF 2153   Alg   4 2 1 1 5 21 21
18   Nico Knoops  2176   Alg   4 1 3 0 5 20 25
19   Anastase Leclerc  2088   Alg   4 1 3 0 5 19 22
20   Krijn ter Braake MF 2137   Alg   4 1 3 0 5 19 20
21   Bart Terwel  2238   Alg   4 1 3 0 5 17 21
22   Thomas Wielaard  2141   Alg   4 2 1 1 5 17 18
23   Anthony Alavoine  2040   Alg   4 2 1 1 5 16 15
  Erik Hoogendoorn  2115   Alg   4 2 1 1 5 16 15
25   Bé Eggens  2117   Alg   4 2 1 1 5 16 14
26   Leopold Sekongo MI 2213   Alg   4 2 1 1 5 15 17
27   Francis Tholel  2089   Alg   4 2 1 1 5 15 14
28   Niek Kuijvenhoven MF 2246   Alg   4 2 1 1 5 15 12
29   Jasper Daems  2191   Alg   4 1 3 0 5 14 16
30   Harold Jagram  1949   Alg   4 2 1 1 5 14 14
31   Anzhelina Diachkovskaia    Alg   4 2 1 1 5 13 13
32   Nizaam Muradin    Alg   4 2 1 1 5 12 11
33   Bart de Vos  2098   Alg   4 2 0 2 4 21 16
34   Steven den Hollander  2166   Alg   4 2 0 2 4 20 14
  Jos Eggen  2139   Alg   4 2 0 2 4 20 14
36   Mehmet Yöney  2126   Alg   4 1 2 1 4 19 15
37   Raphaël Martens MF 2016   Alg   4 2 0 2 4 19 14
38   Jan van de Veen    Alg   4 1 2 1 4 17 14
  Peter van der Stap MF 2174   Alg   4 1 2 1 4 17 14
40   Soelinder Jagram  2009   Alg   4 1 2 1 4 17 13
41   Iwan Fung  1949   Alg   4 1 2 1 4 16 14
  Melvin Dahl  1900   Alg   4 2 0 2 4 16 14
43   Kees Osté  1817   Alg   4 1 2 1 4 16 11
  Bonne Douma    Alg   4 1 2 1 4 16 11
45   Aleksandra Rozhina  1900   Alg   4 1 2 1 4 15 11
46   Kees Romijn MF 2131   Alg   4 2 0 2 4 14 8
47   Radjinder Jharap  2010   Alg   4 2 0 2 4 14 6
48   Nerin Bisseswar  1820   Alg   4 1 2 1 4 12 9
49   Eddy Fuzzally    Alg   4 1 1 2 3 19 11
50   Radjendrenath Kalloe  1955   Alg   4 0 3 1 3 18 13
51   Bas Baksoellah  1929   Alg   4 0 3 1 3 17 13
52   Harry Clasquin MF 2117   Alg   4 1 1 2 3 17 8
53   Dylan Jongeneel  1886   Alg   4 1 1 2 3 16 8
54   Marcel Oostburg  1983   Alg   4 1 1 2 3 16 6
55   Hans Loots  1889   Alg   4 0 3 1 3 15 10
  Matthijs Broek  1843   Alg   4 0 3 1 3 15 10
57   Dirk van Schaik Sr.  1991   Alg   4 0 3 1 3 15 8
58   Remco Korteland  1923   Alg   4 1 1 2 3 15 7
59   Anthony Keijzer  1938   Alg   4 1 1 2 3 15 5
60   Boudewijn van der Veen  1949   Alg   4 1 1 2 3 14 5
61   Harry Kolk  2117   Alg   4 0 3 1 3 13 9
62   Joop Briedé  1883   Alg   4 1 1 2 3 13 5
  Marianna Fedorova  1900   Alg   4 1 1 2 3 13 5
  Denis Karataev  1900   Alg   4 1 1 2 3 13 5
65   Marlon Mangroe    Alg   4 0 3 1 3 11 8
66   Erick Atherley  1799   Alg   4 1 1 2 3 9 4
67   Gerrit Reitsma  1924   Alg   4 0 2 2 2 18 8
  Robby Koendjbiharie  1912   Alg   4 0 2 2 2 18 8
69   Henk Meester  1974   Alg   4 1 0 3 2 17 6
70   Meinze Feenstra  1936   Alg   4 0 2 2 2 16 5
71   Wynton Meijer    Alg   4 0 2 2 2 15 5
72   Jaap van Hal  2021   Alg   4 0 2 2 2 14 6
73   Lucien Farzan  2025   Alg   4 0 2 2 2 13 3
74   Robert van Diggele  1872   Alg   4 0 2 2 2 12 4
75   Oedebhaan Dihal  1884   Alg   4 0 1 3 1 18 3
76   Boike Mathoera  1917   Alg   4 0 1 3 1 15 2
77   Roy Verveer    Alg   4 0 1 3 1 13 1
  Piet Hofstee    Alg   4 0 1 3 1 13 1
79   Hedwig Callender  1784   Alg   4 0 1 3 1 12 1
80   Johan Alidarso  1900   Alg   4 0 1 3 1 11 1
 Ronde 4 
 di 17-07-2018  Macodou NDiaye (2331) - Thijs van den Broek (2215) 1-1Partij
 Anton van Berkel (2273) - Amoni Afonsoewa (2087) 1-1Partij
 Martijn de Leeuw (2197) - Martijn van IJzendoorn (2371) 0-2Partij  
 Mari van Ballegooijen (2153) - Bassirou Ba (2326) 0-2Partij
 Niek Kuijvenhoven (2246) - NDiaga Samb (2324) 0-2Partij
 Jean Marc Ndjofang (2325) - Jos Eggen (2139) 2-0Partij
 Kees Romijn (2131) - Aleksej Domchev (2311) 0-2Partij  
 Bart Terwel (2238) - Krijn ter Braake (2137) 1-1Partij
 Losseni Savané (2130) - Leopold Sekongo (2213) 1-1Partij
 Bart de Vos (2098) - Andrew Tjon A Ong (2210) 0-2Partij  
 Jan van der Star (2107) - Jasper Daems (2191) 1-1Partij  
 Nico Knoops (2176) - Anastase Leclerc (2088) 1-1Partij  
 Maarten Wichgers (2094) - Peter van der Stap (2174) 2-0Partij  
 Pertap Malahé (2052) - Steven den Hollander (2166) 2-0Partij  
 Anton Schotanus (2141) - Raphaël Martens (2016) 2-0Partij  
 Melvin Dahl (1900) - Thomas Wielaard (2141) 0-2Partij
 Mehmet Yöney (2126) - Soelinder Jagram (2009) 1-1Partij
 Bé Eggens (2117) - Marcel Oostburg (1983) 2-0Partij
 Harold Jagram (1949) - Harry Clasquin (2117) 2-0Partij
 Remco Korteland (1923) - Erik Hoogendoorn (2115) 0-2Partij  
 Bonne Douma  - Aleksandra Rozhina (1900) 1-1Partij
 Dylan Jongeneel (1886) - Anzhelina Diachkovskaia  0-2Partij
 Nizaam Muradin  - Radjendrenath Kalloe (1955) 2-0Partij
 Matthijs Broek (1843) - Francis Tholel (2089) 0-2Partij
 Anthony Alavoine (2040) - Eddy Fuzzally  2-0Partij
 Anthony Keijzer (1938) - Harry Kolk (2117) 1-1Partij
 Marlon Mangroe  - Bas Baksoellah (1929) 1-1Partij
 Gerrit Reitsma (1924) - Radjinder Jharap (2010) 0-2Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1991) - Marianna Fedorova (1900) 1-1Partij
 Jaap van Hal (2021) - Jan van de Veen  0-2Partij
 Henk Meester (1974) - Kees Osté (1817) 0-2Partij
 Boudewijn van der Veen (1949) - Hans Loots (1889) 1-1Partij
 Iwan Fung (1949) - Wynton Meijer  2-0Partij
 Nerin Bisseswar (1820) - Piet Hofstee  2-0Partij
 Lucien Farzan (2025) - Robert van Diggele (1872) 1-1Partij
 Robby Koendjbiharie (1912) - Meinze Feenstra (1936) 1-1Partij
 Boike Mathoera (1917) - Erick Atherley (1799) 0-2Partij
 Denis Karataev (1900) - Oedebhaan Dihal (1884) 2-0Partij
 Joop Briedé (1883) - Roy Verveer  2-0Partij
 Johan Alidarso (1900) - Hedwig Callender (1784) 1-1Partij