HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  60+
  Rat. 1 - 800
  Rat. 801 - 1000
  Rat. 1001 - 1150
  Rat. 1151 - 1250
  Rat. 1251 - 1351
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Martijn van IJzendoorn GMI 2371   Alg   5 4 1 0 9 31 56
2   Macodou NDiaye GMI 2331   Alg   5 4 1 0 9 31 54
3   Thijs van den Broek MI 2215   Alg   5 3 2 0 8 32 47
4   Anton van Berkel MI 2273   Alg   5 3 2 0 8 31 47
  NDiaga Samb GMI 2324   Alg   5 3 2 0 8 31 47
6   Bassirou Ba GMI 2326   Alg   5 3 2 0 8 30 45
7   Andrew Tjon A Ong MF 2210   Alg   5 3 2 0 8 28 44
8   Jean Marc Ndjofang GMI 2325   Alg   5 4 0 1 8 27 44
9   Jan van der Star  2107   Alg   5 2 3 0 7 31 39
10   Anastase Leclerc  2088   Alg   5 2 3 0 7 28 38
11   Anton Schotanus MF 2141   Alg   5 2 3 0 7 28 37
  Aleksej Domchev GMI 2311   Alg   5 2 3 0 7 28 37
13   Krijn ter Braake MF 2137   Alg   5 2 3 0 7 27 33
14   Niek Kuijvenhoven MF 2246   Alg   5 3 1 1 7 27 32
15   Amoni Afonsoewa  2087   Alg   5 3 1 1 7 27 28
16   Jasper Daems  2191   Alg   5 2 3 0 7 25 34
17   Martijn de Leeuw  2197   Alg   5 2 2 1 6 32 33
18   Mari van Ballegooijen MF 2153   Alg   5 2 2 1 6 30 29
19   Bart de Vos  2098   Alg   5 3 0 2 6 29 26
20   Pertap Malahé  2052   Alg   5 3 0 2 6 29 24
21   Bart Terwel  2238   Alg   5 1 4 0 6 28 32
22   Leopold Sekongo MI 2213   Alg   5 2 2 1 6 27 31
23   Mehmet Yöney  2126   Alg   5 2 2 1 6 27 26
  Anthony Alavoine  2040   Alg   5 2 2 1 6 27 26
25   Erik Hoogendoorn  2115   Alg   5 2 2 1 6 26 27
26   Thomas Wielaard  2141   Alg   5 2 2 1 6 26 25
27   Raphaël Martens MF 2016   Alg   5 3 0 2 6 26 22
  Steven den Hollander  2166   Alg   5 3 0 2 6 26 22
29   Jan van de Veen    Alg   5 2 2 1 6 25 25
30   Harold Jagram  1949   Alg   5 2 2 1 6 24 27
31   Maarten Wichgers  2094   Alg   5 2 2 1 6 23 20
32   Losseni Savané  2130   Alg   5 2 1 2 5 32 28
33   Nico Knoops  2176   Alg   5 1 3 1 5 31 30
34   Jos Eggen  2139   Alg   5 2 1 2 5 31 23
35   Peter van der Stap MF 2174   Alg   5 1 3 1 5 27 26
36   Soelinder Jagram  2009   Alg   5 1 3 1 5 27 22
37   Eddy Fuzzally    Alg   5 2 1 2 5 27 21
38   Francis Tholel  2089   Alg   5 2 1 2 5 27 20
39   Anzhelina Diachkovskaia    Alg   5 2 1 2 5 26 21
40   Bé Eggens  2117   Alg   5 2 1 2 5 26 18
41   Iwan Fung  1949   Alg   5 1 3 1 5 25 24
42   Bas Baksoellah  1929   Alg   5 1 3 1 5 25 23
43   Kees Romijn MF 2131   Alg   5 2 1 2 5 24 21
44   Boudewijn van der Veen  1964   Alg   5 2 1 2 5 24 17
45   Harry Clasquin MF 2117   Alg   5 2 1 2 5 24 15
46   Hans Loots  1889   Alg   5 1 3 1 5 23 19
47   Nizaam Muradin    Alg   5 2 1 2 5 23 13
48   Dylan Jongeneel  1886   Alg   5 2 1 2 5 22 17
49   Bonne Douma    Alg   5 1 3 1 5 22 16
50   Marlon Mangroe    Alg   5 1 3 1 5 20 18
51   Melvin Dahl  1900   Alg   5 2 0 3 4 27 18
52   Kees Osté  1817   Alg   5 1 2 2 4 26 17
53   Aleksandra Rozhina  1900   Alg   5 1 2 2 4 25 16
54   Radjinder Jharap  2010   Alg   5 2 0 3 4 23 8
55   Nerin Bisseswar  1820   Alg   5 1 2 2 4 22 13
56   Marcel Oostburg  1983   Alg   5 1 2 2 4 22 12
  Remco Korteland  1923   Alg   5 1 2 2 4 22 12
58   Henk Meester  1974   Alg   5 2 0 3 4 22 10
59   Dirk van Schaik Sr.  1991   Alg   5 0 4 1 4 20 12
60   Wynton Meijer    Alg   5 1 2 2 4 19 10
61   Harry Kolk  2117   Alg   5 0 4 1 4 17 13
62   Radjendrenath Kalloe  1955   Alg   5 0 3 2 3 27 17
63   Gerrit Reitsma  1924   Alg   5 0 3 2 3 25 14
64   Denis Karataev  1900   Alg   5 1 1 3 3 24 10
65   Matthijs Broek  1843   Alg   5 0 3 2 3 23 13
66   Marianna Fedorova  1900   Alg   5 1 1 3 3 23 10
67   Oedebhaan Dihal  1884   Alg   5 1 1 3 3 23 7
68   Anthony Keijzer  1938   Alg   5 1 1 3 3 23 6
69   Robby Koendjbiharie  1912   Alg   5 0 3 2 3 22 11
70   Joop Briedé  1883   Alg   5 1 1 3 3 22 6
71   Lucien Farzan  2025   Alg   5 0 3 2 3 20 7
72   Robert van Diggele  1872   Alg   5 0 3 2 3 19 10
73   Erick Atherley  1799   Alg   5 1 1 3 3 18 4
74   Piet Hofstee    Alg   5 1 1 3 3 15 3
  Hedwig Callender  1784   Alg   5 1 1 3 3 15 3
76   Jaap van Hal  2021   Alg   5 0 2 3 2 23 8
77   Meinze Feenstra  1936   Alg   5 0 2 3 2 22 6
78   Boike Mathoera  1917   Alg   5 0 1 4 1 21 3
79   Roy Verveer    Alg   5 0 1 4 1 19 3
80   Johan Alidarso  1900   Alg   5 0 1 4 1 18 3
 Ronde 5 
 wo 18-07-2018  Macodou NDiaye (2331) - Maarten Wichgers (2094) 2-0Partij
 Anton van Berkel (2273) - Bassirou Ba (2326) 1-1Partij  
 Amoni Afonsoewa (2087) - Martijn van IJzendoorn (2371) 0-2Partij
 Thijs van den Broek (2215) - NDiaga Samb (2324) 1-1Partij
 Nizaam Muradin  - Andrew Tjon A Ong (2210) 0-2Partij
 Anton Schotanus (2141) - Aleksej Domchev (2311) 1-1Partij
 Jean Marc Ndjofang (2325) - Pertap Malahé (2052) 2-0Partij
 Martijn de Leeuw (2197) - Harold Jagram (1949) 1-1Partij
 Jan van der Star (2107) - Anzhelina Diachkovskaia  2-0Partij  
 Jasper Daems (2191) - Losseni Savané (2130) 2-0Partij
 Francis Tholel (2089) - Anastase Leclerc (2088) 0-2Partij
 Krijn ter Braake (2137) - Bé Eggens (2117) 2-0Partij
 Anthony Alavoine (2040) - Bart Terwel (2238) 1-1Partij
 Thomas Wielaard (2141) - Erik Hoogendoorn (2115) 1-1Partij
 Steven den Hollander (2166) - Radjinder Jharap (2010) 2-0Partij  
 Kees Osté (1817) - Raphaël Martens (2016) 0-2Partij
 Peter van der Stap (2174) - Bonne Douma  1-1Partij
 Marlon Mangroe  - Radjendrenath Kalloe (1955) 2-0Partij
 Bas Baksoellah (1929) - Joop Briedé (1883) 2-0Partij
 Hans Loots (1889) - Anthony Keijzer (1938) 2-0Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1991) - Remco Korteland (1923) 1-1Partij
 Robert van Diggele (1872) - Gerrit Reitsma (1924) 1-1Partij
 Henk Meester (1974) - Jaap van Hal (2021) 2-0Partij
 Roy Verveer  - Hedwig Callender (1784) 0-2Partij
 Leopold Sekongo (2213) - Mari van Ballegooijen (2153) 1-1
 Nico Knoops (2176) - Niek Kuijvenhoven (2246) 0-2
 Nerin Bisseswar (1820) - Bart de Vos (2098) 0-2
 Jos Eggen (2139) - Kees Romijn (2131) 1-1
 Mehmet Yöney (2126) - Aleksandra Rozhina (1900) 2-0
 Melvin Dahl (1900) - Jan van de Veen  0-2
 Iwan Fung (1949) - Soelinder Jagram (2009) 1-1
 Eddy Fuzzally  - Erick Atherley (1799) 2-0
 Denis Karataev (1900) - Harry Clasquin (2117) 0-2
 Marianna Fedorova (1900) - Dylan Jongeneel (1886) 0-2
 Marcel Oostburg (1983) - Harry Kolk (2117) 1-1
 Boudewijn van der Veen (1964) - Matthijs Broek (1843) 2-0
 Lucien Farzan (2025) - Robby Koendjbiharie (1912) 1-1
 Wynton Meijer  - Meinze Feenstra (1936) 2-0
 Johan Alidarso (1900) - Oedebhaan Dihal (1884) 0-2
 Piet Hofstee  - Boike Mathoera (1917) 2-0