HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Aleksej Domchev GMI 2308   Alg   7 5 2 0 12 42 52
2   Kees Romijn MF 2130   Alg   7 3 4 0 10 45 57
3   Anton Schotanus MF 2148   Alg   7 3 4 0 10 40 50
4   Jiri Sysel MF 2180   Alg   7 2 5 0 9 43 53
5   Erwin Heslinga MF 2167   Alg   7 3 3 1 9 42 54
6   Steven den Hollander  2168   Alg   7 3 3 1 9 42 54
7   Marius Sidla  2048   Alg   7 2 5 0 9 42 52
8   Foeke Tiemensma  2204   Alg   7 2 5 0 9 41 51
9   Fidele Nimbi MF 2187   Alg   7 3 3 1 9 39 49
10   Rik Smit  1992   Alg   7 3 3 1 9 37 46
11   Clemens Crucius  1994   Alg   7 3 3 1 9 35 44
12   Micha van Tol  2096   Alg   7 2 4 1 8 44 56
13   Vassily Ivanchuk  1947   Alg   7 3 2 2 8 41 51
14   Gerard Bruins  1936   Alg   7 4 0 3 8 39 49
15   Martin de Jong  2034   Alg   7 1 6 0 8 39 48
16   Roep Bhawanibhiek MF 2083   Alg   7 3 2 2 8 38 50
17   Reinout Sloot  2007   Alg   7 3 2 2 8 38 47
18   Vaclav Krista MI 2090   Alg   7 2 4 1 8 37 46
19   Ton van der Ploeg  1953   Alg   7 2 4 1 8 36 48
20   Nicholas Novelle  1888   Alg   7 2 4 1 8 35 44
21   Francesco Militello  1910   Alg   7 2 3 2 7 42 51
22   Philippe Lesnes  2001   Alg   7 2 3 2 7 41 51
23   Filip Kareta  2018   Alg   7 3 1 3 7 37 46
24   Richard Icha  1904   Alg   7 3 1 3 7 36 46
25   Gilles Roux  1997   Alg   7 3 1 3 7 36 46
26   Leo Peters  2013   Alg   7 2 3 2 7 35 44
27   Petra Duskova  1978   Alg   7 2 3 2 7 34 42
28   Daniel Keller  2028   Alg   7 2 3 2 7 33 45
29   Vaclav Marek  1951   Alg   7 2 3 2 7 33 42
30   Jacco Keizer    Alg   7 1 4 2 6 36 45
31   Emma Lacinova  1900   Alg   7 3 0 4 6 33 41
32   Jeanet Stel    Alg   7 3 0 4 6 32 40
33   Dick de Jong  1889   Alg   7 3 0 4 6 30 39
34   Ton Weenink  1691   Alg   7 3 0 4 6 30 38
35   Martin Plesnivy  1862   Alg   7 2 2 3 6 30 38
36   Theo Wolthers  1900   Alg   7 2 1 4 5 35 44
37   Michal Vitek  1900   Alg   7 2 1 4 5 34 43
38   Sofia Iljinskaja  1950   Alg   7 2 1 4 5 30 39
39   Leos Chvojka    Alg   7 2 1 4 5 23 31
40   Ema Radanova    Alg   7 2 0 5 4 28 36
41   Denis Cerny    Alg   7 2 0 5 4 26 35
42   Ondrej Sikora    Alg   7 1 1 5 3 26 33
43   Kristina Sikorova    Alg   7 1 0 6 2 24 31
44   Dummy    Alg   7 0 0 7 0 23 33
Aleksej DomchevKees RomijnAnton Schotanus
Jiri SyselErwin HeslingaSteven den Hollander
Marius SidlaFoeke TiemensmaFidele Nimbi
Rik SmitClemens CruciusMicha van Tol
Vassily IvanchukGerard BruinsMartin de Jong
Roep BhawanibhiekReinout SlootVaclav Krista
Ton van der PloegNicholas Novelle
 Ronde 7 
 za 16-06-2018  Ondrej Sikora  - Martin Plesnivy (1862) 0-2Partij
 Ema Radanova  - Jacco Keizer  0-2Partij
 Daniel Keller (2028) - Theo Wolthers (1900) 2-0Partij
 Dick de Jong (1889) - Denis Cerny  2-0Partij
 Vaclav Marek (1951) - Michal Vitek (1900) 2-0Partij
 Emma Lacinova (1900) - Gilles Roux (1997) 0-2Partij
 Nicholas Novelle (1888) - Ton Weenink (1691) 2-0Partij
 Philippe Lesnes (2001) - Roep Bhawanibhiek (2083) 0-2Partij
 Jeanet Stel  - Vaclav Krista (2090) 0-2Partij
 Leo Peters (2013) - Francesco Militello (1910) 1-1Partij
 Petra Duskova (1978) - Filip Kareta (2018) 1-1Partij
 Reinout Sloot (2007) - Ton van der Ploeg (1953) 1-1Partij
 Micha van Tol (2096) - Martin de Jong (2034) 1-1Partij
 Fidele Nimbi (2187) - Richard Icha (1904) 2-0Partij
 Clemens Crucius (1994) - Vassily Ivanchuk (1947) 1-1Partij
 Rik Smit (1992) - Marius Sidla (2048) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2148) - Gerard Bruins (1936) 2-0Partij
 Steven den Hollander (2168) - Jiri Sysel (2180) 1-1Partij
 Erwin Heslinga (2167) - Foeke Tiemensma (2204) 1-1Partij
 Kees Romijn (2130) - Aleksej Domchev (2308) 1-1Partij
 Leos Chvojka  - Kristina Sikorova  2-0Partij