HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Riga Open Letland 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Elena Cesnokova MFF 2148   Alg   8 4 4 0 12 75
2   Ivan Trubnikau  2038   Alg   8 4 4 0 12 74
3   Gunars Zalitis MF 2157   Alg   8 5 2 1 12 73
4   Ivars Vidrins  2201   Alg   8 5 2 1 12 72
5   Raimonds Vipulis GMI 2292   Alg   8 4 4 0 12 69
6   Olga Fedorovich GMIF 2252   Alg   8 5 2 1 12 67
7   Andrei Mouchan  2029   Alg   8 3 5 0 11 78
8   Darja Fedorovich MIF 2187   Alg   8 3 5 0 11 76
9   Gunars Gribuska  2016   Alg   8 3 5 0 11 75
10   Olga Balukova CMFF 2116   Alg   8 3 5 0 11 73
11   Laimonis Zalitis GMI 2237   Alg   8 4 3 1 11 72
12   Valentin Golubajev CMF 2047   Alg   8 3 5 0 11 70
13   Polina Petruseva MFF 2076   Alg   8 3 5 0 11 67
14   Yury Tsimanovich  2071   Alg   8 3 4 1 10 78
15   Yana Yakubovich MFF 2132   Alg   8 3 4 1 10 72
16   Dzmitry Nemets MF 2084   Alg   8 3 4 1 10 71
17   Janis Arinsh  2127   Alg   8 3 4 1 10 70
18   Guntars Purvinsh MF 2197   Alg   8 4 2 2 10 69
19   Anti Ingel  2073   Alg   8 4 2 2 10 69
  Emelian Antonov  1925   Alg   8 4 2 2 10 69
21   Liudas Kraujalis  1958   Alg   8 3 4 1 10 66
  Merilii Jalg  1947   Alg   8 4 2 2 10 66
23   Klavs Norenbergs  1989   Alg   8 4 2 2 10 65
24   Olga Sadovskaja MIF 2112   Alg   8 4 2 2 10 64
  Michael Semianiuk  2092   Alg   8 3 4 1 10 64
26   Janis Lelis MF 2038   Alg   8 3 4 1 10 64
27   Ricards Ositis  1939   Alg   8 3 4 1 10 62
28   Kristers Lapins  2028   Alg   8 4 2 2 10 62
29   Raimonds Klimavics  2034   Alg   8 3 4 1 10 61
30   Marius Sidla  2062   Alg   8 3 4 1 10 56
31   Nika Maximova   1941   Alg   8 2 5 1 9 72
32   Vsevolods Mitrevics  1938   Alg   8 3 3 2 9 69
33   Triinu Jalg  1912   Alg   8 4 1 3 9 68
34   Leonardas Gudynas  1952   Alg   8 4 1 3 9 66
35   Simona Trifonovaite  1926   Alg   8 3 3 2 9 64
36   Algirdas Neironis  1900   Alg   8 4 1 3 9 60
  Gatis Klava  1973   Alg   8 4 1 3 9 60
38   Dalius Venclovas    Alg   8 4 1 3 9 57
39   Valeria Zarovska  1900   Alg   8 4 1 3 9 56
40   Oleg Malugin    Alg   8 3 3 2 9 54
41   Rita Packauskaite  1957   Alg   8 2 5 1 9 53
42   Anna Krapivina    Alg   8 4 1 3 9 51
43   Tarmo Tulva  1980   Alg   8 3 2 3 8 66
44   Igor Bulinin  1900   Alg   8 2 4 2 8 63
  Renards Helfrekts  1932   Alg   8 3 2 3 8 63
46   Valda Vasariete    Alg   8 2 4 2 8 62
  Daria Kashina  1947   Alg   8 2 4 2 8 62
  Emilija Batkovskaja  1918   Alg   8 3 2 3 8 62
  Guntis Bringulis  1925   Alg   8 2 4 2 8 62
50   Priit Lokotar  1918   Alg   8 3 2 3 8 61
  Nikita Bakulins  1900   Alg   8 3 2 3 8 61
52   Victors Mateiko  1987   Alg   8 2 4 2 8 59
  Michail Petrov  1910   Alg   8 4 0 4 8 59
  Erikas Sabaliauskas  1907   Alg   8 3 2 3 8 59
55   Zoja Uvachan  2007   Alg   8 3 2 3 8 58
56   John Stins  2065   Alg   8 3 2 3 8 57
57   Andreas Tulva  2017   Alg   8 3 2 3 8 56
58   Andy Damen  2035   Alg   8 2 4 2 8 52
59   Matas Sketerskas  1900   Alg   8 3 2 3 8 49
60   Aiga Priedniece    Alg   8 4 0 4 8 47
61   Rodrigo Jugans    Alg   8 3 1 4 7 63
  Robert Antoi  1922   Alg   8 1 5 2 7 63
63   Nela Kristine Malahovska  1900   Alg   8 3 1 4 7 62
64   Jekaterina Karima Zitnikova    Alg   8 2 3 3 7 60
65   Martins Budreika    Alg   8 3 1 4 7 58
66   Jelizaveta Zaharova  1900   Alg   8 3 1 4 7 57
67   Georgy Sergeev    Alg   8 2 3 3 7 53
68   Jurgis Stipnieks    Alg   8 3 1 4 7 37
69   Aiste Pukstaite  1952   Alg   8 3 0 5 6 59
70   Uladzislau Astapenka  1900   Alg   8 2 2 4 6 58
71   Joonas Salk  1900   Alg   8 3 0 5 6 54
  Alisa Orlova    Alg   8 3 0 5 6 54
73   Ojars Upens  1879   Alg   8 2 2 4 6 53
74   Elizabete Norenberga    Alg   8 1 4 3 6 52
  Rihards Raginskis-Repse    Alg   8 3 0 5 6 52
76   Bogdan Jarmolinskis    Alg   8 3 0 5 6 51
  Jore Sketerskaite    Alg   8 2 2 4 6 51
  Miks Ikaunieks    Alg   8 2 2 4 6 51
79   Roberts Grisins    Alg   8 3 0 5 6 49
80   Aliaksei Astapenka  1900   Alg   8 3 0 5 6 48
  Viktorija Nesanira    Alg   8 2 2 4 6 48
82   Aleksejs Pelniks    Alg   8 1 4 3 6 44
  Andrei Astapenka  1900   Alg   8 2 2 4 6 44
84   Sintija Malofeja    Alg   8 1 3 4 5 54
  Myja Plestyte    Alg   8 2 1 5 5 54
86   Aliaksandra Nemets  1900   Alg   8 2 1 5 5 52
87   Darja Drabova    Alg   8 2 1 5 5 49
88   Diana Malofeja    Alg   8 2 1 5 5 46
89   Jakubanecs Stefanas    Alg   8 2 1 5 5 39
90   Kirils Gavlass    Alg   8 1 2 5 4 50
91   Lesja Uvarova    Alg   8 2 0 6 4 44
92   Daniil Vladimirov    Alg   8 2 0 6 4 43
93   Elizabete Kolbase    Alg   8 1 1 6 3 48
94   Stepans Shepelovs    Alg   8 1 1 6 3 47
95   Dovile Venclovaite    Alg   8 1 1 6 3 38
 Ronde 8 
 zo 22-07-2018  Darja Fedorovich (2187) - Elena Cesnokova (2148) 1-1Partij
 Ivan Trubnikau (2038) - Gunars Gribuska (2016) 1-1Partij
 Raimonds Vipulis (2292) - Yana Yakubovich (2132) 2-0Partij
 Olga Fedorovich (2252) - Yury Tsimanovich (2071) 2-0Partij
 Andrei Mouchan (2029) - Laimonis Zalitis (2237) 1-1Partij
 Guntars Purvinsh (2197) - Ivars Vidrins (2201) 0-2Partij
 Gunars Zalitis (2157) - Dzmitry Nemets (2084) 2-0Partij
 Olga Balukova (2116) - Valentin Golubajev (2047) 1-1Partij
 Kristers Lapins (2028) - Michael Semianiuk (2092) 1-1Partij
 Triinu Jalg (1912) - Polina Petruseva (2076) 0-2Partij
 Liudas Kraujalis (1958) - Klavs Norenbergs (1989) 1-1Partij
 Nika Maximova  (1941) - Janis Lelis (2038) 1-1Partij
 Emilija Batkovskaja (1918) - Janis Arinsh (2127) 0-2Partij
 Olga Sadovskaja (2112) - Priit Lokotar (1918) 2-0Partij
 Victors Mateiko (1987) - Anti Ingel (2073) 0-2Partij
 Valda Vasariete  - Marius Sidla (2062) 0-2Partij
 Michail Petrov (1910) - Raimonds Klimavics (2034) 0-2Partij
 Leonardas Gudynas (1952) - Dalius Venclovas  1-1Partij
 Merilii Jalg (1947) - Nikita Bakulins (1900) 2-0Partij
 Ricards Ositis (1939) - Renards Helfrekts (1932) 2-0Partij
 Vsevolods Mitrevics (1938) - Simona Trifonovaite (1926) 1-1Partij
 Rita Packauskaite (1957) - Tarmo Tulva (1980) 1-1Partij
 Daria Kashina (1947) - Andy Damen (2035) 1-1Partij
 Guntis Bringulis (1925) - Zoja Uvachan (2007) 1-1Partij
 Nela Kristine Malahovska (1900) - Gatis Klava (1973) 0-2Partij
 Oleg Malugin  - Robert Antoi (1922) 2-0Partij
 Jelizaveta Zaharova (1900) - Algirdas Neironis (1900) 0-2Partij
 Rodrigo Jugans  - Valeria Zarovska (1900) 0-2Partij
 Anna Krapivina  - Jekaterina Karima Zitnikova  2-0Partij
 Bogdan Jarmolinskis  - John Stins (2065) 0-2Partij
 Rihards Raginskis-Repse  - Andreas Tulva (2017) 0-2Partij
 Aiga Priedniece  - Joonas Salk (1900) 2-0Partij
 Igor Bulinin (1900) - Alisa Orlova  2-0Partij
 Roberts Grisins  - Matas Sketerskas (1900) 0-2Partij
 Jurgis Stipnieks  - Aliaksandra Nemets (1900) 2-0Partij
 Elizabete Norenberga  - Uladzislau Astapenka (1900) 1-1Partij
 Jore Sketerskaite  - Miks Ikaunieks  1-1Partij
 Martins Budreika  - Myja Plestyte  2-0Partij
 Andrei Astapenka (1900) - Sintija Malofeja  1-1Partij
 Kirils Gavlass  - Aiste Pukstaite (1952) 0-2Partij
 Lesja Uvarova  - Ojars Upens (1879) 0-2Partij
 Elizabete Kolbase  - Aliaksei Astapenka (1900) 0-2Partij
 Diana Malofeja  - Dovile Venclovaite  2-0Partij
 Stepans Shepelovs  - Daniil Vladimirov  0-2Partij
 Emelian Antonov (1925) - Erikas Sabaliauskas (1907) 2-0
 Georgy Sergeev  - Darja Drabova  2-0
 Aleksejs Pelniks  - Viktorija Nesanira  1-1