HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Rat. 0 - 1900
  Rat. 1901 - 2099
  Rat. 2100 - 2388
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Artem Ivanov GMI 2362   Alg   4 4 0 0 8 19 38
2   Leopold Sekongo MI 2197   Alg   4 4 0 0 8 18 36
3   Alexander Shvartsman GMI 2388   Alg   4 3 1 0 7 19 32
4   Thomy Lucien Mbongo MI 2304   Alg   4 3 0 1 6 21 26
5   Theo Tesselaar  2108   Alg   4 2 2 0 6 19 25
6   Damien Aligna Messinga MI 2282   Alg   4 2 2 0 6 18 25
7   Hein Meijer GMI 2284   Alg   4 2 2 0 6 17 24
8   Guido Verhagen  2155   Alg   4 2 2 0 6 17 23
9   René Emmaneel  1922   Alg   4 3 0 1 6 17 18
10   Mitchel Mensinga  2118   Alg   4 3 0 1 6 15 14
11   Bhiem Ramdien MF 2251   Alg   4 2 1 1 5 22 24
12   Jesse Bos CMF 2202   Alg   4 2 1 1 5 19 18
13   Wouter Morssink  2127   Alg   4 1 3 0 5 18 21
14   Ivo de Jong MI 2241   Alg   4 2 1 1 5 18 20
15   Robby Koendjbiharie  1889   Alg   4 2 1 1 5 17 15
16   Boike Mathoera  1896   Alg   4 2 1 1 5 17 13
17   Bert Dollekamp  2085   Alg   4 2 1 1 5 16 15
18   John Stins  2050   Alg   4 2 1 1 5 14 15
19   Losseni Savané  2105   Alg   4 1 2 1 4 20 17
20   Petra Duskova  2022   Alg   4 2 0 2 4 19 14
21   Paul Sier  2182   Alg   4 2 0 2 4 19 10
22   Johan Veerman  2013   Alg   4 2 0 2 4 17 12
23   Jacqueline Schouten MFF 2016   Alg   4 1 2 1 4 16 11
24   Frans Groot  1911   Alg   4 1 2 1 4 15 13
25   Jan-Maarten Koorn  1940   Alg   4 2 0 2 4 14 8
  Cees van der Vlis  2011   Alg   4 1 2 1 4 14 8
27   Bryan Tesselaar  1905   Alg   4 2 0 2 4 13 8
28   Jelle van der Eng  1912   Alg   4 2 0 2 4 10 4
29   Arnoud Rood  1962   Alg   4 1 1 2 3 19 10
30   Luca Smit    Alg   4 1 1 2 3 18 11
31   Ton van der Ploeg  1950   Alg   4 1 1 2 3 18 6
32   Luuk Terweijden    Alg   4 1 1 2 3 16 11
33   Puck Boudens  1917   Alg   4 1 1 2 3 14 7
  Nel Lindhout  1799   Alg   4 1 1 2 3 14 7
35   Nico Konijn  1867   Alg   4 1 1 2 3 13 5
36   Barbara Graas MIF 1925   Alg   4 1 1 2 3 12 3
37   Hans Knobbe    Alg   4 1 1 2 3 11 3
38   Wart Verhagen  1900   Alg   4 1 0 3 2 16 0
39   Klaas de Krijger  1900   Alg   4 0 2 2 2 14 3
40   Menno van Delft    Alg   4 1 0 3 2 13 0
  Bert van Leijden    Alg   4 1 0 3 2 13 0
42   Joke van der Meijden  1753   Alg   4 0 2 2 2 12 3
43   Gerda van der Meijden  1754   Alg   4 0 1 3 1 15 2
44   Nicole Schouten  1857   Alg   4 0 1 3 1 14 2
45   Dummy    Alg   4 0 0 4 0 13 0
  Aimee ten Have    Alg   4 0 0 4 0 13 0
 Ronde 4 
 di 16-07-2019  Jesse Bos (2202) - Artem Ivanov (2362) 0-2Partij  
 Leopold Sekongo (2197) - René Emmaneel (1922) 2-0Partij  
 Guido Verhagen (2155) - Hein Meijer (2284) 1-1Partij  
 Alexander Shvartsman (2388) - Bhiem Ramdien (2251) 2-0Partij  
 Cees van der Vlis (2011) - Ivo de Jong (2241) 1-1Partij
 Johan Veerman (2013) - Thomy Lucien Mbongo (2304) 0-2Partij
 Losseni Savané (2105) - Mitchel Mensinga (2118) 0-2Partij
 Petra Duskova (2022) - Damien Aligna Messinga (2282) 0-2Partij
 Theo Tesselaar (2108) - Paul Sier (2182) 2-0Partij  
 Bert Dollekamp (2085) - Wouter Morssink (2127) 1-1Partij
 Frans Groot (1911) - Jacqueline Schouten (2016) 1-1Partij
 Arnoud Rood (1962) - John Stins (2050) 0-2Partij
 Ton van der Ploeg (1950) - Robby Koendjbiharie (1889) 0-2Partij
 Boike Mathoera (1896) - Luca Smit  2-0Partij
 Gerda van der Meijden (1754) - Bryan Tesselaar (1905) 0-2Partij
 Hans Knobbe  - Nel Lindhout (1799) 1-1Partij
 Puck Boudens (1917) - Luuk Terweijden  1-1Partij
 Jelle van der Eng (1912) - Wart Verhagen (1900) 2-0Partij
 Jan-Maarten Koorn (1940) - Bert van Leijden  2-0Partij  
 Barbara Graas (1925) - Aimee ten Have  2-0Partij
 Klaas de Krijger (1900) - Joke van der Meijden (1753) 1-1Partij
 Nico Konijn (1867) - Nicole Schouten (1857) 2-0Partij