HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Slonim Open Wit-Rusland 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Aspiranten
  Pupillen
  Welpen
  60+
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Viktoryia Nikalayeva CMFF 2134   Alg   7 6 0 1 12 51 56
2   Darya Nikifarava  2038   Alg   7 4 3 0 11 56 60
3   Iwan Kostionow MI 2260   Alg   7 3 4 0 10 50 55
4   Vera Khvashchynskaya MIF 2146   Alg   7 3 3 1 9 56 63
5   Vasiliy Markin  1951   Alg   7 4 1 2 9 51 57
6   Maryia Chasnakova CMFF 2025   Alg   7 3 3 1 9 47 53
7   Rastsislau Lysiuk  1918   Alg   7 2 5 0 9 45 50
8   Nicolai Kadesnikow MF 2124   Alg   7 2 4 1 8 54 60
9   Sergei Fadeev  2105   Alg   7 3 2 2 8 52 57
10   Stsiapan Darashenka  2087   Alg   7 2 4 1 8 51 57
11   Alexander Markin  2008   Alg   7 3 2 2 8 50 56
12   Arkadijs Bersons  2043   Alg   7 3 2 2 8 49 54
13   Evgeni Gurkov MF 2182   Alg   7 2 4 1 8 49 55
14   Heorhi Vydzerka CMF 2080   Alg   7 1 6 0 8 47 54
15   Tatiana Teterina MIF 2106   Alg   7 2 4 1 8 44 49
16   Zakhar Shybakou  2048   Alg   7 2 3 2 7 52 57
17   Palina Kazlova MFF 1991   Alg   7 1 5 1 7 49 55
18   Ilya Astafyeu  1972   Alg   7 1 5 1 7 48 54
19   Mikita Vasko  1956   Alg   7 1 5 1 7 46 50
20   Danila Lapchuk  1902   Alg   7 1 5 1 7 45 50
21   Nastassia Sakalova  2016   Alg   7 3 1 3 7 44 47
22   Vera Gorbacheva CMFF 2077   Alg   7 2 3 2 7 44 44
23   Yauhen Zhukouski  2003   Alg   7 3 1 3 7 43 48
24   Maksim Stupakou    Alg   7 3 1 3 7 37 42
25   Rafael Munirov  1931   Alg   7 2 2 3 6 44 49
26   Uladzimir Yakimovich    Alg   7 3 0 4 6 40 40
27   Alesia Masiuk  1911   Alg   7 2 2 3 6 40 43
28   Palina Mokhava  1884   Alg   7 2 2 3 6 40 45
29   Siarhei Astapau  1922   Alg   7 2 1 4 5 43 43
30   Pavel Lahutkou  1948   Alg   7 2 1 4 5 42 42
31   Aliaksandr Malakhau  1900   Alg   7 2 1 4 5 36 36
32   Aliaksandra Bokaya    Alg   7 1 3 3 5 35 38
33   Inha Barashko  1900   Alg   7 1 3 3 5 34 37
34   Nastassia Laurynovich  1900   Alg   7 1 2 4 4 39 39
35   Aliaksandra Marudka    Alg   7 1 1 5 3 34 34
36   Mikita Lahutkou  1900   Alg   7 0 0 7 0 32 35