HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Michelle de Jong    PupM   9 7 1 1 15 73 88
2   Maryia Mironava    PupM   9 7 1 1 15 72 87
3   Valeria Denisova    PupM   9 5 2 2 12 75 90
4   Azaliya Sagitova    PupM   9 4 3 2 11 71 86
  Valeriya Kryshtal    PupM   9 5 1 3 11 71 86
6   Daria Babiak    PupM   9 4 3 2 11 68 83
7   Elina Kruze    PupM   9 5 1 3 11 64 79
8   Zuzanna Suchocka    PupM   9 5 1 3 11 59 71
9   Joanna Sild    PupM   9 5 0 4 10 70 85
10   Paula Gutmane    PupM   9 3 4 2 10 68 83
11   Ganna Dmytrenko    PupM   9 4 2 3 10 63 78
12   Lisa Aleven  1900   PupM   9 4 1 4 9 74 89
13   Liliya Ivanova    PupM   9 4 1 4 9 73 88
14   Nataliia Ivasyk    PupM   9 3 3 3 9 71 86
15   Elvija Vanaga    PupM   9 3 3 3 9 70 85
16   Apolonia Miazek    PupM   9 3 3 3 9 63 74
17   Mariska Veer    PupM   9 4 1 4 9 59 70
18   Marta Stangret  1900   PupM   9 3 2 4 8 61 71
19   Carina Gucan    PupM   9 3 2 4 8 58 73
20   Veronika Pikkel    PupM   9 3 2 4 8 53 64
21   Martina Durante    PupM   9 3 0 6 6 60 71
22   Elza Garokalna  1900   PupM   9 2 2 5 6 56 67
23   Anneli Trees    PupM   9 2 2 5 6 51 60
24   Nastassia Kashnikava    PupM   9 2 2 5 6 48 57
25   Leticija Dubickaite    PupM   9 2 1 6 5 55 66
26   Dummy2    PupM   9 0 0 9 0 48 57
 Ronde 9 
 za 07-08-2010  Maryia Mironava  - Azaliya Sagitova  2-0
 Elina Kruze  - Michelle de Jong  0-2
 Valeria Denisova  - Paula Gutmane  2-0
 Valeriya Kryshtal  - Liliya Ivanova  2-0
 Daria Babiak  - Lisa Aleven (1900) 2-0
 Zuzanna Suchocka  - Elvija Vanaga  2-0
 Marta Stangret (1900) - Joanna Sild  0-2
 Mariska Veer  - Nataliia Ivasyk  1-1
 Elza Garokalna (1900) - Ganna Dmytrenko  0-2
 Carina Gucan  - Nastassia Kashnikava  2-0
 Martina Durante  - Veronika Pikkel  0-2
 Anneli Trees  - Leticija Dubickaite  2-0
 Apolonia Miazek  - Dummy2  2-0