HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Denis Mezhenin    Wel   9 8 1 0 17 70 84
2   Michael Semianiuk    Wel   9 6 2 1 14 78 95
3   Marsel Sharafutdinov    Wel   9 6 1 2 13 77 94
4   Andreas Tulva    Wel   9 5 2 2 12 71 88
5   Ilya Romanov    Wel   9 6 0 3 12 69 83
6   Artur Miniguzin    Wel   9 6 0 3 12 66 78
7   Hleb Pytko    Wel   9 5 1 3 11 63 77
8   Ilya Krautsou    Wel   9 5 0 4 10 81 98
9   Iaroslav Gerus    Wel   9 5 0 4 10 72 89
10   Roman Ldokov    Wel   9 5 0 4 10 68 82
11   Bart Westerveld    Wel   9 4 2 3 10 58 70
12   Maksym Puchala    Wel   9 4 1 4 9 76 93
13   Marco de Leeuw    Wel   9 4 1 4 9 67 79
14   Paulius Valtas    Wel   9 3 3 3 9 55 66
15   Jakub Gazda    Wel   9 4 1 4 9 54 65
  Anton Lutsenko    Wel   9 4 1 4 9 54 63
17   Antanas Zamulskis    Wel   9 4 0 5 8 71 88
18   Vincent Houtjes    Wel   9 4 0 5 8 70 87
19   Rytis Domarkas    Wel   9 3 2 4 8 59 76
20   Edgars Dukalskis    Wel   9 4 0 5 8 56 68
  Maksims Mihailovs    Wel   9 4 0 5 8 56 66
22   Mateusz Ratajszczak    Wel   9 4 0 5 8 47 59
23   Janis Uztans    Wel   9 3 0 6 6 60 72
24   Danis Protasovs    Wel   9 3 0 6 6 58 68
25   Szymon Polinceusz    Wel   9 3 0 6 6 50 62
26   Andreas J├╝rgenson    Wel   9 2 1 6 5 67 79
27   Martins Zemlitis    Wel   9 2 1 6 5 53 63
28   Georg Mattias Vaino    Wel   9 0 0 9 0 53 62
 Ronde 9 
 za 07-08-2010  Ilya Krautsou  - Denis Mezhenin  0-2
 Andreas Tulva  - Michael Semianiuk  0-2
 Iaroslav Gerus  - Marsel Sharafutdinov  0-2
 Maksym Puchala  - Ilya Romanov  0-2
 Artur Miniguzin  - Marco de Leeuw  2-0
 Antanas Zamulskis  - Hleb Pytko  0-2
 Bart Westerveld  - Edgars Dukalskis  2-0
 Roman Ldokov  - Vincent Houtjes  2-0
 Jakub Gazda  - Anton Lutsenko  1-1
 Paulius Valtas  - Danis Protasovs  2-0
 Mateusz Ratajszczak  - Andreas J├╝rgenson  2-0
 Rytis Domarkas  - Martins Zemlitis  2-0
 Janis Uztans  - Szymon Polinceusz  0-2
 Maksims Mihailovs  - Georg Mattias Vaino  2-0