HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Vitalii Lutsenko    Asp   1 1 0 0 2 0 0
2   Alex Ketelaars  1964   Pup   1 1 0 0 2 0 0
3   Michael Semianiuk    Wel   1 1 0 0 2 0 0
4   Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2135   AspM   1 1 0 0 2 0 0
5   Mariia Perederii    WelM   1 1 0 0 2 0 0
  Ilmars Galanskis  1943   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Bert Aalberts  2022   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Ayal Gerasimov    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Marco de Leeuw    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Zane Magone    JunM   1 1 0 0 2 0 0
  Ruta Balasa    AspM   1 1 0 0 2 0 0
  Liliya Ivanova    PupM   1 1 0 0 2 0 0
13   Maksim Milshin MF 2225   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Oskar Budis  2003   Asp   1 1 0 0 2 0 0
15   Domantas Norkus    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Iaroslav Gerus    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Agnieszka Szymanska    AspM   1 1 0 0 2 0 0
  Azaliya Sagitova    PupM   1 1 0 0 2 0 0
  Andrej Filimonov  2103   Asp   1 1 0 0 2 0 0
20   Damir Rusaev    Pup   1 1 0 0 2 0 0
21   Denis Mezhenin    Wel   1 1 0 0 2 0 0
22   Aygul Idrisova    AspM   1 1 0 0 2 0 0
23   Mandana Khabbazi    WelM   1 1 0 0 2 0 0
  Vladislav Mazur  2073   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Leonids Cilevics  2006   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Maksim Dorogan    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Natalia Sadowska MFF 2048   JunM   1 1 0 0 2 0 0
  Valeriya Kryshtal    PupM   1 1 0 0 2 0 0
29   Ainur Shaibakov MF 2247   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Thijs van den Broek MF 2063   Asp   1 1 0 0 2 0 0
31   Jannes Kromhout  1939   Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Antanas Zamulskis    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Dace Nilova    AspM   1 1 0 0 2 0 0
  Nataliia Ivasyk    PupM   1 1 0 0 2 0 0
  Artur Tunkevic    Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Vitaliy Trofimov    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Maksims Mihailovs    Wel   1 1 0 0 2 0 0
38   Anastasia Baryshava    AspM   1 1 0 0 2 0 0
39   Marta Bankowska    WelM   1 1 0 0 2 0 0
  Andrejs Cehanovics  2028   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Brice Taillandier    Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Darius Kliusovskij    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Magda Pawlowska  1911   JunM   1 1 0 0 2 0 0
  Ganna Dmytrenko    PupM   1 1 0 0 2 0 0
45   Christina Osipova    WelM   1 1 0 0 2 0 0
46   Martin Talimets  1940   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Anthon Hanssens  2040   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Stijn Kindt  1915   Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Andreas Jürgenson    Wel   1 1 0 0 2 0 0
50   Heike Verheul MFF 1977   JunM   1 1 0 0 2 0 0
51   Karlijn Overes  1954   AspM   1 1 0 0 2 0 0
  Elina Kruze    PupM   1 1 0 0 2 0 0
  Jens Dekimpe  2190   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Karol Cichocki  1946   Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Vincent Houtjes    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Marharyta Khramtsova  1962   AspM   1 1 0 0 2 0 0
  Anastasiya Glushko    WelM   1 1 0 0 2 0 0
  Luca Salvato  1973   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Tomas Pavliukovic    Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Katsiaryna Maskaleva    JunM   1 1 0 0 2 0 0
  Leticija Dubickaite    PupM   1 1 0 0 2 0 0
62   Palina Petrusiova    WelM   1 1 0 0 2 0 0
63   Frerik Andriessen MF 2202   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Ramil Salahov    Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Alessio Scaggiante    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Hleb Pytko    Wel   1 1 0 0 2 0 0
67   Julia Valeeva    JunM   1 1 0 0 2 0 0
68   Karina Latysovic    AspM   1 1 0 0 2 0 0
  Marta Stangret  1900   PupM   1 1 0 0 2 0 0
  Franck Cubier  2078   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Serhiy Yurchenko    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Andreas Tulva    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Iana Sirenko    AspM   1 1 0 0 2 0 0
  Marija Koleda    WelM   1 1 0 0 2 0 0
  Hein De Cokere  1970   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Marcin Rosinski    Asp   1 1 0 0 2 0 0
77   Marsel Sharafutdinov    Wel   1 1 0 0 2 0 0
78   Mei-Jhi Wu  2012   JunM   1 1 0 0 2 0 0
  Elvija Vanaga    PupM   1 1 0 0 2 0 0
80   Polina Bolotkova    WelM   1 1 0 0 2 0 0
81   Mariusz Slezak  1966   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Mateusz Nowakowski    Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Bulat Shaymardanow    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Ilya Krautsou    Wel   1 1 0 0 2 0 0
85   Sabina Kovalevskaja    JunM   1 1 0 0 2 0 0
86   Nika Leopoldova    AspM   1 1 0 0 2 0 0
  Joanna Sild    PupM   1 1 0 0 2 0 0
88   Roel Boomstra MI 2316   Jun   1 1 0 0 2 0 0
89   Nikita Svjatskis    Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Edgars Straumanis    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Artur Miniguzin    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Lotte Aleven  1886   AspM   1 1 0 0 2 0 0
93   Michelle de Jong    PupM   1 1 0 0 2 0 0
94   Olga Letiagova    WelM   1 1 0 0 2 0 0
95   Marcin Dernoga  1900   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Arnolds Flemings    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Magdalena Nereda    WelM   1 0 1 0 1 -1 0
  Katarzyna Mederska    JunM   1 0 1 0 1 -1 0
  Tigran Harutyunyan    Jun   1 0 1 0 1 -1 0
  Samvel Azibekyan    Asp   1 0 1 0 1 -1 0
101   Maryia Mironava    PupM   1 0 1 0 1 -1 0
102   Jonas Puksta    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Patrycja Chrzaszcz    AspM   1 0 1 0 1 -1 0
  Ieva Pileckaite    WelM   1 0 1 0 1 -1 0
  Alia Aminova    JunM   1 0 1 0 1 -1 0
  Nina Tsikhanovich    WelM   1 0 1 0 1 -1 0
  Priit Tänav  1953   Jun   1 0 1 0 1 -1 0
  Martijn de Leeuw  2016   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Carina Gucan    PupM   1 0 1 0 1 -1 0
  Théo Delhoume    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Martins Zemlitis    Wel   1 0 1 0 1 -1 0
  Karina Starchenkova    AspM   1 0 1 0 1 -1 0
  Palina Liudchyk    WelM   1 0 1 0 1 -1 0
  Aslan Aslanly  1981   Jun   1 0 1 0 1 -1 0
  Ivan Palaznik    Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Veronika Pikkel    PupM   1 0 1 0 1 -1 0
117   Kevin Machtelinck  2101   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
118   Oleg Chepa  1953   Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Paulius Valtas    Wel   1 0 1 0 1 -1 0
  Vera Khvashchynskaya    AspM   1 0 1 0 1 -1 0
  Elena Cesnokova    WelM   1 0 1 0 1 -1 0
  Edgar Vardanyan  1953   Jun   1 0 1 0 1 -1 0
  Anri Plaksij  2006   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Elena Valentini    JunM   1 0 1 0 1 -1 0
  Paula Gutmane    PupM   1 0 1 0 1 -1 0
  Maksym Sharov    Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Martijn van IJzendoorn  2101   Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Ivanna Ivasyk    AspM   1 0 1 0 1 -1 0
129   Jan Groenendijk  2015   Pup   1 0 1 0 1 -1 0
130   Maria Joesoo    WelM   1 0 1 0 1 -1 0
  Aleksei Kunitsa  1947   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Kadi Veski MFF 2018   JunM   1 0 1 0 1 -1 0
133   Davide Marchegiani    Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Gatis Bertmanis    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Bartlomiej Krolak    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Maksym Puchala    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Matrena Nogovitsyna MIF 2186   JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Monika Pyrcz    AspM   1 0 0 1 0 -2 0
  Mariska Veer    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Karolina Babiak    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Maksim Afonchanka    Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Eldar Umirzakov    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Ilya Romanov    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Baiba Dace Ozolina    AspM   1 0 0 1 0 -2 0
  Zuzanna Suchocka    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Albert Kovalevskij  1948   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Valdis Vizulis    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Anastase Leclerc    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Bart Westerveld    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Erika Rosso    AspM   1 0 0 1 0 -2 0
151   Valeria Denisova    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
152   Dummy3    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Raitis Rotbergs    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Famil Kamilli    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Rytis Domarkas    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Margit Viirma  1924   JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Julia Lakomska    AspM   1 0 0 1 0 -2 0
  Ilse Barf    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Wouter Sipma MF 2154   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Hendrik Tamm    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Aliaksei Kashnikau    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Janis Uztans    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Dummy    JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Nastassia Kashnikava    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Arkadiusz Slezak  1913   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Vasyl Pikiniar    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Uladzislau Valjuk  1984   Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Georg Mattias Vaino    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Denise van Dam    AspM   1 0 0 1 0 -2 0
  Dummy2    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Andrejs Nereds    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Leons Bersons    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Szymon Polinceusz    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Milda Kasputyté    JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Melita Rozentale    AspM   1 0 0 1 0 -2 0
  Karmen Vagula    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Wladyslaw Daliga  1974   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Gennaro Bruno    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Martin Jantson    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Veronika Vilcinska    JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Apolonia Miazek    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Anti Ingel  2004   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Dmitriy Mikhaylov    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Robert Kaczmarski    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Mateusz Ratajszczak    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Julija Bessonova    AspM   1 0 0 1 0 -2 0
  Anneli Trees    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Bert Deneef  1891   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Giuseppe Matalone    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Roman Ldokov    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Diana Romanenkova    JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Gabriela Zuk    AspM   1 0 0 1 0 -2 0
  Jekaterina Karima Zitnikova    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Peteris Gailans  2036   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Damian Derlatka    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Anthony Alavoine    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Ewa Kosobudzka  1903   JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Lisa Aleven  1900   PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Rebeca Riisna    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Lukasz Wocial    Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Kenny Le Roy  1971   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Mateusz Stanczuk    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Danis Protasovs    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Xenia Rogojiner    AspM   1 0 0 1 0 -2 0
  Elza Garokalna  1900   PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Keita Desmet  2042   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Karl Jaagup Kask    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Anton Lutsenko    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Janet Tamm    AspM   1 0 0 1 0 -2 0
  Klaudia Zaborniak    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Vincent Kopp    Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Stefano Valentini    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Wouter Kindt    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Laura Timmerman  1915   JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Daria Babiak    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Magdalena Ganko    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Mateusz Piatek  1992   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Szymon Morzy  1909   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Edgars Dukalskis    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Kamila Biernat    AspM   1 0 0 1 0 -2 0
  Martina Durante    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Eljus Sipovski  1900   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Dmitri Zaruba    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Jakub Gazda    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Arleta Flisikowska  2008   AspM   1 0 0 1 0 -2 0
  Daria Waszczuk    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1