HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Marco de Leeuw    Wel   2 2 0 0 4 0 2
2   Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2135   AspM   2 2 0 0 4 0 2
3   Anthon Hanssens  2040   Asp   2 2 0 0 4 0 2
  Anastasiya Glushko    WelM   2 2 0 0 4 0 2
  Frerik Andriessen MF 2202   Jun   2 2 0 0 4 0 2
  Zane Magone    JunM   2 2 0 0 4 0 2
  Liliya Ivanova    PupM   2 2 0 0 4 0 2
8   Alex Ketelaars  1964   Pup   2 2 0 0 4 0 2
9   Nika Leopoldova    AspM   2 2 0 0 4 0 2
  Leonids Cilevics  2006   Asp   2 2 0 0 4 0 2
11   Marsel Sharafutdinov    Wel   2 2 0 0 4 0 2
12   Olga Letiagova    WelM   2 2 0 0 4 0 2
  Stijn Kindt  1915   Pup   2 2 0 0 4 0 2
  Artur Miniguzin    Wel   2 2 0 0 4 0 2
  Agnieszka Szymanska    AspM   2 2 0 0 4 0 2
16   Michael Semianiuk    Wel   2 2 0 0 4 0 2
  Oskar Budis  2003   Asp   2 2 0 0 4 0 2
18   Bulat Shaymardanow    Pup   2 2 0 0 4 0 2
19   Denis Mezhenin    Wel   2 2 0 0 4 0 2
20   Marcin Rosinski    Asp   2 2 0 0 4 0 2
21   Palina Petrusiova    WelM   2 2 0 0 4 0 2
  Maksim Milshin MF 2225   Jun   2 2 0 0 4 0 2
23   Jannes Kromhout  1939   Pup   2 2 0 0 4 0 2
  Valeriya Kryshtal    PupM   2 2 0 0 4 0 2
  Iaroslav Gerus    Wel   2 2 0 0 4 0 2
  Franck Cubier  2078   Asp   2 2 0 0 4 0 2
27   Polina Bolotkova    WelM   2 2 0 0 4 0 2
28   Andrejs Cehanovics  2028   Jun   2 2 0 0 4 0 2
29   Sabina Kovalevskaja    JunM   2 2 0 0 4 0 2
30   Joanna Sild    PupM   2 2 0 0 4 0 2
  Vincent Houtjes    Wel   2 2 0 0 4 0 1
32   Vladislav Mazur  2073   Jun   2 1 1 0 3 0 3
33   Thijs van den Broek MF 2063   Asp   2 1 1 0 3 0 3
34   Julia Valeeva    JunM   2 1 1 0 3 0 3
35   Elvija Vanaga    PupM   2 1 1 0 3 0 3
  Maksim Dorogan    Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Karlijn Overes  1954   AspM   2 1 1 0 3 0 3
  Mateusz Nowakowski    Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Magda Pawlowska  1911   JunM   2 1 1 0 3 0 3
  Martijn van IJzendoorn  2101   Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Bert Aalberts  2022   Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Andrej Filimonov  2103   Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Mei-Jhi Wu  2012   JunM   2 1 1 0 3 0 3
  Nataliia Ivasyk    PupM   2 1 1 0 3 0 3
  Darius Kliusovskij    Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Ruta Balasa    AspM   2 1 1 0 3 0 3
47   Damir Rusaev    Pup   2 1 1 0 3 0 3
48   Ilmars Galanskis  1943   Jun   2 1 1 0 3 0 3
  Artur Tunkevic    Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Marta Stangret  1900   PupM   2 1 1 0 3 0 3
51   Roel Boomstra MI 2316   Jun   2 1 1 0 3 0 3
52   Karol Cichocki  1946   Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Marharyta Khramtsova  1962   AspM   2 1 1 0 3 0 3
54   Jan Groenendijk  2015   Pup   2 1 1 0 3 0 3
55   Aygul Idrisova    AspM   2 1 1 0 3 0 3
56   Natalia Sadowska MFF 2048   JunM   2 1 1 0 3 0 3
57   Ainur Shaibakov MF 2247   Jun   2 1 1 0 3 0 3
58   Domantas Norkus    Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Iana Sirenko    AspM   2 1 1 0 3 0 3
60   Michelle de Jong    PupM   2 1 1 0 3 0 3
61   Ayal Gerasimov    Pup   2 1 1 0 3 0 3
62   Anastasia Baryshava    AspM   2 1 1 0 3 0 3
63   Ramil Salahov    Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Mariia Perederii    WelM   2 1 1 0 3 0 2
  Aslan Aslanly  1981   Jun   2 1 1 0 3 0 2
  Martijn de Leeuw  2016   Asp   2 1 1 0 3 0 2
  Vera Khvashchynskaya    AspM   2 1 1 0 3 0 2
  Nina Tsikhanovich    WelM   2 1 1 0 3 0 2
  Hein De Cokere  1970   Jun   2 1 1 0 3 0 2
  Alia Aminova    JunM   2 1 1 0 3 0 2
71   Maryia Mironava    PupM   2 1 1 0 3 0 2
72   Jonas Puksta    Pup   2 1 1 0 3 0 1
  Paula Gutmane    PupM   2 1 1 0 3 0 1
  Palina Liudchyk    WelM   2 1 1 0 3 0 1
  Anri Plaksij  2006   Asp   2 1 1 0 3 0 1
76   Kevin Machtelinck  2101   Asp   2 1 1 0 3 0 1
77   Maria Joesoo    WelM   2 1 1 0 3 0 1
78   Bartlomiej Krolak    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Antanas Zamulskis    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Mandana Khabbazi    WelM   2 1 0 1 2 0 4
  Martin Talimets  1940   Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Roman Ldokov    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Dmitriy Mikhaylov    Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Serhiy Yurchenko    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Janis Uztans    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Julia Lakomska    AspM   2 1 0 1 2 0 4
  Edgars Dukalskis    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Marta Bankowska    WelM   2 1 0 1 2 0 4
  Albert Kovalevskij  1948   Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Katsiaryna Maskaleva    JunM   2 1 0 1 2 0 4
  Azaliya Sagitova    PupM   2 1 0 1 2 0 4
  Edgars Straumanis    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Maksims Mihailovs    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Lotte Aleven  1886   AspM   2 1 0 1 2 0 4
  Leticija Dubickaite    PupM   2 1 0 1 2 0 4
  Anastase Leclerc    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Andreas Jürgenson    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Marija Koleda    WelM   2 1 0 1 2 0 4
  Mariusz Slezak  1966   Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Elina Kruze    PupM   2 1 0 1 2 0 4
101   Christina Osipova    WelM   2 1 0 1 2 0 4
102   Wouter Sipma MF 2154   Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Jens Dekimpe  2190   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Dace Nilova    AspM   2 1 0 1 2 0 4
  Nastassia Kashnikava    PupM   2 1 0 1 2 0 4
  Tomas Pavliukovic    Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Hleb Pytko    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Brice Taillandier    Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Alessio Scaggiante    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Luca Salvato  1973   Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Nikita Svjatskis    Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Andreas Tulva    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Lisa Aleven  1900   PupM   2 1 0 1 2 0 4
  Vitalii Lutsenko    Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Ilya Krautsou    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Karina Latysovic    AspM   2 1 0 1 2 0 4
  Karolina Babiak    WelM   2 1 0 1 2 0 4
  Anton Lutsenko    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Davide Marchegiani    Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Damian Derlatka    Asp   2 1 0 1 2 0 4
121   Heike Verheul MFF 1977   JunM   2 1 0 1 2 0 4
122   Daria Babiak    PupM   2 1 0 1 2 0 4
  Vitaliy Trofimov    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Ilya Romanov    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Janet Tamm    AspM   2 1 0 1 2 0 3
  Maksym Sharov    Asp   2 0 2 0 2 0 3
  Elena Valentini    JunM   2 0 2 0 2 0 3
  Anti Ingel  2004   Jun   2 1 0 1 2 0 3
  Ganna Dmytrenko    PupM   2 1 0 1 2 0 3
  Dmitri Zaruba    Pup   2 1 0 1 2 0 3
  Arleta Flisikowska  2008   AspM   2 1 0 1 2 0 3
  Gatis Bertmanis    Asp   2 1 0 1 2 0 3
  Mateusz Piatek  1992   Jun   2 1 0 1 2 0 3
  Eldar Umirzakov    Asp   2 1 0 1 2 0 3
  Erika Rosso    AspM   2 1 0 1 2 0 3
  Margit Viirma  1924   JunM   2 1 0 1 2 0 3
  Klaudia Zaborniak    WelM   2 1 0 1 2 0 3
  Tigran Harutyunyan    Jun   2 0 2 0 2 0 3
  Robert Kaczmarski    Pup   2 1 0 1 2 0 3
  Martin Jantson    Pup   2 1 0 1 2 0 3
  Elena Cesnokova    WelM   2 0 2 0 2 0 3
  Priit Tänav  1953   Jun   2 0 2 0 2 0 3
  Eljus Sipovski  1900   Asp   2 1 0 1 2 0 3
  Patrycja Chrzaszcz    AspM   2 0 2 0 2 0 3
145   Valeria Denisova    PupM   2 1 0 1 2 0 3
146   Mariska Veer    PupM   2 1 0 1 2 0 2
  Marcin Dernoga  1900   Asp   2 0 2 0 2 0 2
  Maksym Puchala    Wel   2 1 0 1 2 0 2
  Uladzislau Valjuk  1984   Pup   2 1 0 1 2 0 2
  Karina Starchenkova    AspM   2 0 2 0 2 0 2
  Rebeca Riisna    WelM   2 1 0 1 2 0 2
  Katarzyna Mederska    JunM   2 0 2 0 2 0 2
  Ewa Kosobudzka  1903   JunM   2 1 0 1 2 0 2
  Szymon Polinceusz    Wel   2 1 0 1 2 0 2
155   Julija Bessonova    AspM   2 0 1 1 1 0 4
  Matrena Nogovitsyna MIF 2186   JunM   2 0 1 1 1 0 4
  Aliaksei Kashnikau    Pup   2 0 1 1 1 0 4
  Milda Kasputyté    JunM   2 0 1 1 1 0 4
  Vasyl Pikiniar    Asp   2 0 1 1 1 0 4
  Paulius Valtas    Wel   2 0 1 1 1 0 4
  Kenny Le Roy  1971   Asp   2 0 1 1 1 0 4
  Gabriela Zuk    AspM   2 0 1 1 1 0 4
  Raitis Rotbergs    Asp   2 0 1 1 1 0 4
  Samvel Azibekyan    Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Oleg Chepa  1953   Pup   2 0 1 1 1 0 3
  Magdalena Nereda    WelM   2 0 1 1 1 0 3
  Aleksei Kunitsa  1947   Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Anneli Trees    PupM   2 0 1 1 1 0 3
  Ieva Pileckaite    WelM   2 0 1 1 1 0 3
  Peteris Gailans  2036   Jun   2 0 1 1 1 0 3
  Veronika Pikkel    PupM   2 0 1 1 1 0 3
  Arnolds Flemings    Pup   2 0 1 1 1 0 3
  Veronika Vilcinska    JunM   2 0 1 1 1 0 3
  Edgar Vardanyan  1953   Jun   2 0 1 1 1 0 3
  Apolonia Miazek    PupM   2 0 1 1 1 0 3
  Ivanna Ivasyk    AspM   2 0 1 1 1 0 3
  Laura Timmerman  1915   JunM   2 0 1 1 1 0 3
  Carina Gucan    PupM   2 0 1 1 1 0 3
  Ivan Palaznik    Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Théo Delhoume    Pup   2 0 1 1 1 0 3
  Kadi Veski MFF 2018   JunM   2 0 1 1 1 0 3
  Szymon Morzy  1909   Asp   2 0 1 1 1 0 2
  Keita Desmet  2042   Asp   2 0 1 1 1 0 2
  Xenia Rogojiner    AspM   2 0 1 1 1 0 2
  Hendrik Tamm    Asp   2 0 1 1 1 0 2
  Kamila Biernat    AspM   2 0 1 1 1 0 2
  Martins Zemlitis    Wel   2 0 1 1 1 0 2
  Anthony Alavoine    Pup   2 0 1 1 1 0 2
  Jekaterina Karima Zitnikova    WelM   2 0 1 1 1 0 2
  Daria Waszczuk    WelM   2 0 1 1 1 0 2
191   Dummy3    WelM   2 0 0 2 0 0 4
  Rytis Domarkas    Wel   2 0 0 2 0 0 4
  Karl Jaagup Kask    Pup   2 0 0 2 0 0 4
  Ilse Barf    WelM   2 0 0 2 0 0 4
  Georg Mattias Vaino    Wel   2 0 0 2 0 0 4
  Karmen Vagula    WelM   2 0 0 2 0 0 4
  Vincent Kopp    Jun   2 0 0 2 0 0 3
  Bert Deneef  1891   Asp   2 0 0 2 0 0 3
  Valdis Vizulis    Asp   2 0 0 2 0 0 3
  Denise van Dam    AspM   2 0 0 2 0 0 3
  Mateusz Stanczuk    Pup   2 0 0 2 0 0 3
  Baiba Dace Ozolina    AspM   2 0 0 2 0 0 3
  Wouter Kindt    Pup   2 0 0 2 0 0 3
  Stefano Valentini    Asp   2 0 0 2 0 0 3
  Monika Pyrcz    AspM   2 0 0 2 0 0 3
  Dummy    JunM   2 0 0 2 0 0 3
  Wladyslaw Daliga  1974   Jun   2 0 0 2 0 0 3
  Zuzanna Suchocka    PupM   2 0 0 2 0 0 3
  Leons Bersons    Pup   2 0 0 2 0 0 3
  Dummy2    PupM   2 0 0 2 0 0 2
  Danis Protasovs    Wel   2 0 0 2 0 0 2
  Giuseppe Matalone    Pup   2 0 0 2 0 0 2
  Arkadiusz Slezak  1913   Jun   2 0 0 2 0 0 2
  Jakub Gazda    Wel   2 0 0 2 0 0 2
  Magdalena Ganko    WelM   2 0 0 2 0 0 2
  Lukasz Wocial    Jun   2 0 0 2 0 0 2
  Elza Garokalna  1900   PupM   2 0 0 2 0 0 2
  Gennaro Bruno    Asp   2 0 0 2 0 0 2
  Bart Westerveld    Wel   2 0 0 2 0 0 2
  Diana Romanenkova    JunM   2 0 0 2 0 0 2
  Maksim Afonchanka    Jun   2 0 0 2 0 0 2
  Martina Durante    PupM   2 0 0 2 0 0 2
  Famil Kamilli    Pup   2 0 0 2 0 0 2
  Mateusz Ratajszczak    Wel   2 0 0 2 0 0 2
  Melita Rozentale    AspM   2 0 0 2 0 0 2
  Andrejs Nereds    Asp   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2