HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Joanna Sild    PupM   3 3 0 0 6 4 8
2   Polina Bolotkova    WelM   3 3 0 0 6 4 8
  Sabina Kovalevskaja    JunM   3 3 0 0 6 4 8
  Denis Mezhenin    Wel   3 3 0 0 6 4 8
5   Olga Letiagova    WelM   3 3 0 0 6 4 8
6   Frerik Andriessen MF 2202   Jun   3 3 0 0 6 3 7
  Liliya Ivanova    PupM   3 3 0 0 6 3 7
8   Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2135   AspM   3 3 0 0 6 3 7
9   Oskar Budis  2003   Asp   3 3 0 0 6 3 7
10   Nika Leopoldova    AspM   3 3 0 0 6 3 6
11   Bulat Shaymardanow    Pup   3 3 0 0 6 2 6
  Vincent Houtjes    Wel   3 3 0 0 6 2 6
13   Maksim Milshin MF 2225   Jun   3 2 1 0 5 4 9
14   Anthon Hanssens  2040   Asp   3 2 1 0 5 4 9
15   Marsel Sharafutdinov    Wel   3 2 1 0 5 4 9
16   Michael Semianiuk    Wel   3 2 1 0 5 4 9
17   Jannes Kromhout  1939   Pup   3 2 1 0 5 4 9
  Natalia Sadowska MFF 2048   JunM   3 2 1 0 5 4 8
  Bert Aalberts  2022   Asp   3 2 1 0 5 4 8
20   Alex Ketelaars  1964   Pup   3 2 1 0 5 3 8
21   Domantas Norkus    Pup   3 2 1 0 5 3 8
  Ramil Salahov    Asp   3 2 1 0 5 3 7
  Nina Tsikhanovich    WelM   3 2 1 0 5 3 7
  Karol Cichocki  1946   Pup   3 2 1 0 5 3 7
25   Aygul Idrisova    AspM   3 2 1 0 5 3 7
26   Kevin Machtelinck  2101   Asp   3 2 1 0 5 3 7
  Roel Boomstra MI 2316   Jun   3 2 1 0 5 3 7
28   Maksim Dorogan    Pup   3 2 1 0 5 3 6
29   Maryia Mironava    PupM   3 2 1 0 5 3 6
30   Michelle de Jong    PupM   3 2 1 0 5 3 6
31   Franck Cubier  2078   Asp   3 2 1 0 5 2 7
  Andrejs Cehanovics  2028   Jun   3 2 1 0 5 2 7
  Darius Kliusovskij    Pup   3 2 1 0 5 2 7
  Aslan Aslanly  1981   Jun   3 2 1 0 5 2 4
35   Palina Petrusiova    WelM   3 2 0 1 4 4 10
36   Stijn Kindt  1915   Pup   3 2 0 1 4 4 10
  Marco de Leeuw    Wel   3 2 0 1 4 4 10
  Marcin Rosinski    Asp   3 2 0 1 4 4 10
  Valeriya Kryshtal    PupM   3 2 0 1 4 4 10
  Antanas Zamulskis    Wel   3 2 0 1 4 4 10
  Karlijn Overes  1954   AspM   3 1 2 0 4 4 9
  Andrej Filimonov  2103   Asp   3 1 2 0 4 4 9
  Mei-Jhi Wu  2012   JunM   3 1 2 0 4 4 9
  Alessio Scaggiante    Pup   3 2 0 1 4 4 9
  Elena Cesnokova    WelM   3 1 2 0 4 4 9
46   Ainur Shaibakov MF 2247   Jun   3 1 2 0 4 4 9
  Thijs van den Broek MF 2063   Asp   3 1 2 0 4 4 9
48   Damir Rusaev    Pup   3 1 2 0 4 4 9
49   Maksym Sharov    Asp   3 1 2 0 4 4 8
  Andreas Jürgenson    Wel   3 2 0 1 4 4 8
  Artur Miniguzin    Wel   3 2 0 1 4 4 8
  Mariia Perederii    WelM   3 1 2 0 4 4 8
53   Julia Valeeva    JunM   3 1 2 0 4 4 8
54   Vera Khvashchynskaya    AspM   3 1 2 0 4 4 8
  Martijn de Leeuw  2016   Asp   3 1 2 0 4 4 8
  Magda Pawlowska  1911   JunM   3 1 2 0 4 4 8
57   Zane Magone    JunM   3 2 0 1 4 3 9
  Agnieszka Szymanska    AspM   3 2 0 1 4 3 9
  Lisa Aleven  1900   PupM   3 2 0 1 4 3 9
60   Christina Osipova    WelM   3 2 0 1 4 3 9
61   Leonids Cilevics  2006   Asp   3 2 0 1 4 3 8
62   Jan Groenendijk  2015   Pup   3 1 2 0 4 3 7
63   Vladislav Mazur  2073   Jun   3 1 2 0 4 3 7
  Marharyta Khramtsova  1962   AspM   3 1 2 0 4 3 7
  Marcin Dernoga  1900   Asp   3 1 2 0 4 3 7
  Iana Sirenko    AspM   3 1 2 0 4 3 7
  Palina Liudchyk    WelM   3 1 2 0 4 3 7
  Patrycja Chrzaszcz    AspM   3 1 2 0 4 3 7
  Anri Plaksij  2006   Asp   3 1 2 0 4 3 7
70   Heike Verheul MFF 1977   JunM   3 2 0 1 4 2 8
71   Azaliya Sagitova    PupM   3 2 0 1 4 2 8
  Anastasiya Glushko    WelM   3 2 0 1 4 2 8
  Iaroslav Gerus    Wel   3 2 0 1 4 2 8
  Luca Salvato  1973   Jun   3 2 0 1 4 2 8
  Leticija Dubickaite    PupM   3 2 0 1 4 2 8
  Mandana Khabbazi    WelM   3 2 0 1 4 2 8
  Mariusz Slezak  1966   Jun   3 2 0 1 4 2 7
  Margit Viirma  1924   JunM   3 2 0 1 4 2 7
  Ilya Krautsou    Wel   3 2 0 1 4 2 7
  Eldar Umirzakov    Asp   3 2 0 1 4 2 7
  Roman Ldokov    Wel   3 2 0 1 4 2 7
  Jens Dekimpe  2190   Asp   3 2 0 1 4 2 7
  Ilya Romanov    Wel   3 2 0 1 4 2 7
  Uladzislau Valjuk  1984   Pup   3 2 0 1 4 2 6
  Andreas Tulva    Wel   3 2 0 1 4 2 6
  Marta Bankowska    WelM   3 2 0 1 4 2 6
  Serhiy Yurchenko    Pup   3 2 0 1 4 2 6
  Elina Kruze    PupM   3 2 0 1 4 2 6
  Alia Aminova    JunM   3 1 2 0 4 2 6
  Maksym Puchala    Wel   3 2 0 1 4 2 6
  Vitalii Lutsenko    Asp   3 2 0 1 4 2 6
  Arleta Flisikowska  2008   AspM   3 2 0 1 4 2 5
  Tigran Harutyunyan    Jun   3 1 2 0 4 2 5
94   Anastase Leclerc    Pup   3 2 0 1 4 1 5
  Mateusz Piatek  1992   Jun   3 2 0 1 4 1 4
96   Nataliia Ivasyk    PupM   3 1 1 1 3 5 11
  Ayal Gerasimov    Pup   3 1 1 1 3 5 10
98   Ilmars Galanskis  1943   Jun   3 1 1 1 3 4 10
99   Anastasia Baryshava    AspM   3 1 1 1 3 4 10
100   Ruta Balasa    AspM   3 1 1 1 3 4 9
  Martijn van IJzendoorn  2101   Pup   3 1 1 1 3 4 9
  Aleksei Kunitsa  1947   Asp   3 1 1 1 3 4 9
  Magdalena Nereda    WelM   3 1 1 1 3 4 9
  Hein De Cokere  1970   Jun   3 1 1 1 3 4 9
  Ivan Palaznik    Asp   3 1 1 1 3 4 8
106   Julia Lakomska    AspM   3 1 1 1 3 3 9
  Lotte Aleven  1886   AspM   3 1 1 1 3 3 9
  Wouter Sipma MF 2154   Jun   3 1 1 1 3 3 9
  Tomas Pavliukovic    Asp   3 1 1 1 3 3 9
  Elvija Vanaga    PupM   3 1 1 1 3 3 8
  Paula Gutmane    PupM   3 1 1 1 3 3 8
  Bartlomiej Krolak    Pup   3 1 1 1 3 3 8
  Anti Ingel  2004   Jun   3 1 1 1 3 3 8
  Carina Gucan    PupM   3 1 1 1 3 3 8
  Artur Tunkevic    Asp   3 1 1 1 3 3 8
  Mateusz Nowakowski    Asp   3 1 1 1 3 3 8
  Dmitri Zaruba    Pup   3 1 1 1 3 3 8
118   Valeria Denisova    PupM   3 1 1 1 3 3 8
119   Jonas Puksta    Pup   3 1 1 1 3 3 8
  Kenny Le Roy  1971   Asp   3 1 1 1 3 3 7
  Damian Derlatka    Asp   3 1 1 1 3 3 7
  Dace Nilova    AspM   3 1 1 1 3 3 7
  Marta Stangret  1900   PupM   3 1 1 1 3 3 7
  Karina Starchenkova    AspM   3 0 3 0 3 3 7
  Daria Babiak    PupM   3 1 1 1 3 3 7
  Ivanna Ivasyk    AspM   3 1 1 1 3 3 7
  Théo Delhoume    Pup   3 1 1 1 3 3 6
128   Milda Kasputyté    JunM   3 1 1 1 3 2 8
  Maria Joesoo    WelM   3 1 1 1 3 2 7
  Matrena Nogovitsyna MIF 2186   JunM   3 1 1 1 3 2 6
  Peteris Gailans  2036   Jun   3 1 1 1 3 2 5
  Keita Desmet  2042   Asp   3 1 1 1 3 2 5
  Xenia Rogojiner    AspM   3 1 1 1 3 2 5
134   Oleg Chepa  1953   Pup   3 1 1 1 3 1 5
  Daria Waszczuk    WelM   3 1 1 1 3 1 5
  Hendrik Tamm    Asp   3 1 1 1 3 1 4
  Apolonia Miazek    PupM   3 1 1 1 3 1 4
138   Albert Kovalevskij  1948   Jun   3 1 0 2 2 5 10
  Martin Jantson    Pup   3 1 0 2 2 5 10
140   Rytis Domarkas    Wel   3 1 0 2 2 4 10
  Karina Latysovic    AspM   3 1 0 2 2 4 10
  Nastassia Kashnikava    PupM   3 1 0 2 2 4 10
  Karolina Babiak    WelM   3 1 0 2 2 4 10
  Vitaliy Trofimov    Pup   3 1 0 2 2 4 10
  Edgars Straumanis    Pup   3 1 0 2 2 4 9
  Priit Tänav  1953   Jun   3 0 2 1 2 4 9
  Hleb Pytko    Wel   3 1 0 2 2 4 9
  Brice Taillandier    Asp   3 1 0 2 2 4 9
  Ewa Kosobudzka  1903   JunM   3 1 0 2 2 4 9
  Davide Marchegiani    Jun   3 1 0 2 2 4 9
  Eljus Sipovski  1900   Asp   3 1 0 2 2 4 9
  Martin Talimets  1940   Jun   3 1 0 2 2 4 9
  Dmitriy Mikhaylov    Asp   3 1 0 2 2 4 9
  Ganna Dmytrenko    PupM   3 1 0 2 2 4 9
  Nikita Svjatskis    Asp   3 1 0 2 2 4 8
  Erika Rosso    AspM   3 1 0 2 2 4 8
  Klaudia Zaborniak    WelM   3 1 0 2 2 4 8
  Elena Valentini    JunM   3 0 2 1 2 4 8
  Edgars Dukalskis    Wel   3 1 0 2 2 4 8
  Szymon Polinceusz    Wel   3 1 0 2 2 4 8
  Marija Koleda    WelM   3 1 0 2 2 4 8
  Rebeca Riisna    WelM   3 1 0 2 2 4 8
  Anton Lutsenko    Wel   3 1 0 2 2 4 8
  Robert Kaczmarski    Pup   3 1 0 2 2 4 8
  Katsiaryna Maskaleva    JunM   3 1 0 2 2 4 8
  Janis Uztans    Wel   3 1 0 2 2 4 8
  Maksims Mihailovs    Wel   3 1 0 2 2 4 8
168   Janet Tamm    AspM   3 1 0 2 2 3 8
  Gatis Bertmanis    Asp   3 1 0 2 2 3 7
  Julija Bessonova    AspM   3 0 2 1 2 3 7
  Wladyslaw Daliga  1974   Jun   3 1 0 2 2 3 7
  Ilse Barf    WelM   3 1 0 2 2 3 7
  Laura Timmerman  1915   JunM   3 0 2 1 2 3 7
  Zuzanna Suchocka    PupM   3 1 0 2 2 3 6
175   Martina Durante    PupM   3 1 0 2 2 2 6
  Stefano Valentini    Asp   3 1 0 2 2 2 6
  Kadi Veski MFF 2018   JunM   3 0 2 1 2 2 6
  Magdalena Ganko    WelM   3 1 0 2 2 2 6
  Maksim Afonchanka    Jun   3 1 0 2 2 2 6
  Mateusz Ratajszczak    Wel   3 1 0 2 2 2 6
  Mariska Veer    PupM   3 1 0 2 2 2 6
  Famil Kamilli    Pup   3 1 0 2 2 2 5
  Monika Pyrcz    AspM   3 1 0 2 2 2 5
  Kamila Biernat    AspM   3 0 2 1 2 2 5
  Mateusz Stanczuk    Pup   3 1 0 2 2 2 5
  Katarzyna Mederska    JunM   3 0 2 1 2 2 5
  Melita Rozentale    AspM   3 1 0 2 2 2 5
  Diana Romanenkova    JunM   3 1 0 2 2 2 4
  Danis Protasovs    Wel   3 1 0 2 2 2 4
190   Paulius Valtas    Wel   3 0 2 1 2 1 7
191   Aliaksei Kashnikau    Pup   3 0 1 2 1 4 10
  Samvel Azibekyan    Asp   3 0 1 2 1 4 9
  Edgar Vardanyan  1953   Jun   3 0 1 2 1 4 9
  Giuseppe Matalone    Pup   3 0 1 2 1 4 8
  Bart Westerveld    Wel   3 0 1 2 1 4 8
196   Gabriela Zuk    AspM   3 0 1 2 1 3 9
  Vasyl Pikiniar    Asp   3 0 1 2 1 3 9
  Wouter Kindt    Pup   3 0 1 2 1 3 8
  Raitis Rotbergs    Asp   3 0 1 2 1 3 8
  Veronika Vilcinska    JunM   3 0 1 2 1 3 7
  Ieva Pileckaite    WelM   3 0 1 2 1 3 7
  Jekaterina Karima Zitnikova    WelM   3 0 1 2 1 3 6
  Anneli Trees    PupM   3 0 1 2 1 3 6
  Veronika Pikkel    PupM   3 0 1 2 1 3 6
  Arnolds Flemings    Pup   3 0 1 2 1 3 6
206   Andrejs Nereds    Asp   3 0 1 2 1 2 6
  Valdis Vizulis    Asp   3 0 1 2 1 2 5
  Szymon Morzy  1909   Asp   3 0 1 2 1 2 5
  Anthony Alavoine    Pup   3 0 1 2 1 2 5
  Martins Zemlitis    Wel   3 0 1 2 1 2 4
211   Karl Jaagup Kask    Pup   3 0 0 3 0 4 9
  Vincent Kopp    Jun   3 0 0 3 0 4 8
  Denise van Dam    AspM   3 0 0 3 0 4 8
  Dummy    JunM   3 0 0 3 0 4 8
  Elza Garokalna  1900   PupM   3 0 0 3 0 4 8
  Bert Deneef  1891   Asp   3 0 0 3 0 4 8
217   Arkadiusz Slezak  1913   Jun   3 0 0 3 0 3 7
  Gennaro Bruno    Asp   3 0 0 3 0 3 7
219   Georg Mattias Vaino    Wel   3 0 0 3 0 2 8
  Karmen Vagula    WelM   3 0 0 3 0 2 8
  Leons Bersons    Pup   3 0 0 3 0 2 7
  Dummy2    PupM   3 0 0 3 0 2 6
  Dummy3    WelM   3 0 0 3 0 2 6
  Jakub Gazda    Wel   3 0 0 3 0 2 6
  Baiba Dace Ozolina    AspM   3 0 0 3 0 2 6
  Lukasz Wocial    Jun   3 0 0 3 0 2 4
 Ronde 3