HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Polina Bolotkova    WelM   5 5 0 0 10 19 27
2   Denis Mezhenin    Wel   5 5 0 0 10 18 25
3   Michelle de Jong    PupM   5 4 1 0 9 19 27
4   Oskar Budis  2003   Asp   5 4 1 0 9 18 26
5   Frerik Andriessen MF 2202   Jun   5 4 1 0 9 16 24
6   Aygul Idrisova    AspM   5 4 1 0 9 16 23
7   Bert Aalberts  2022   Asp   5 3 2 0 8 20 29
8   Thijs van den Broek MF 2063   Asp   5 3 2 0 8 19 27
9   Michael Semianiuk    Wel   5 3 2 0 8 19 26
10   Christina Osipova    WelM   5 4 0 1 8 18 28
11   Sabina Kovalevskaja    JunM   5 4 0 1 8 18 26
12   Alia Aminova    JunM   5 3 2 0 8 18 26
  Vladislav Mazur  2073   Jun   5 3 2 0 8 18 25
14   Roel Boomstra MI 2316   Jun   5 3 2 0 8 17 26
15   Artur Miniguzin    Wel   5 4 0 1 8 17 24
16   Liliya Ivanova    PupM   5 4 0 1 8 16 25
17   Julia Valeeva    JunM   5 3 2 0 8 16 24
18   Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2135   AspM   5 3 2 0 8 16 23
19   Vera Khvashchynskaya    AspM   5 3 2 0 8 16 22
20   Lisa Aleven  1900   PupM   5 4 0 1 8 14 20
21   Jannes Kromhout  1939   Pup   4 3 1 0 7 10 17
22   Alex Ketelaars  1964   Pup   4 3 1 0 7 9 16
23   Maksim Dorogan    Pup   4 3 1 0 7 6 12
24   Marsel Sharafutdinov    Wel   5 3 1 1 7 20 30
25   Nika Leopoldova    AspM   5 3 1 1 7 20 29
26   Martijn de Leeuw  2016   Asp   5 2 3 0 7 19 27
27   Ainur Shaibakov MF 2247   Jun   5 2 3 0 7 19 27
28   Anthon Hanssens  2040   Asp   5 3 1 1 7 18 27
29   Maksim Milshin MF 2225   Jun   5 2 3 0 7 18 25
30   Maryia Mironava    PupM   5 3 1 1 7 17 26
31   Anastasia Baryshava    AspM   5 3 1 1 7 17 24
32   Anri Plaksij  2006   Asp   5 2 3 0 7 17 24
33   Olga Letiagova    WelM   5 3 1 1 7 16 26
  Karlijn Overes  1954   AspM   5 2 3 0 7 16 25
  Vitalii Lutsenko    Asp   5 3 1 1 7 16 23
  Franck Cubier  2078   Asp   5 2 3 0 7 16 23
  Azaliya Sagitova    PupM   5 3 1 1 7 16 22
38   Natalia Sadowska MFF 2048   JunM   5 3 1 1 7 15 23
  Maksym Puchala    Wel   5 3 1 1 7 15 23
  Matrena Nogovitsyna MIF 2186   JunM   5 3 1 1 7 15 21
41   Andreas Tulva    Wel   5 3 1 1 7 13 21
42   Bulat Shaymardanow    Pup   4 3 0 1 6 9 16
43   Damir Rusaev    Pup   4 2 2 0 6 9 15
44   Jan Groenendijk  2015   Pup   4 2 2 0 6 9 15
45   Serhiy Yurchenko    Pup   4 3 0 1 6 9 14
46   Joanna Sild    PupM   5 3 0 2 6 22 30
47   Anastasiya Glushko    WelM   5 3 0 2 6 20 30
  Marcin Rosinski    Asp   5 3 0 2 6 20 29
49   Andrejs Cehanovics  2028   Jun   5 2 2 1 6 19 28
  Zane Magone    JunM   5 3 0 2 6 19 27
51   Antanas Zamulskis    Wel   5 3 0 2 6 18 28
  Maksym Sharov    Asp   5 2 2 1 6 18 26
53   Kevin Machtelinck  2101   Asp   5 2 2 1 6 18 26
54   Hein De Cokere  1970   Jun   5 2 2 1 6 18 26
  Ilya Krautsou    Wel   5 3 0 2 6 18 26
  Elena Cesnokova    WelM   5 1 4 0 6 18 25
  Nina Tsikhanovich    WelM   5 2 2 1 6 18 24
58   Marharyta Khramtsova  1962   AspM   5 2 2 1 6 17 25
  Andrej Filimonov  2103   Asp   5 2 2 1 6 17 25
  Aslan Aslanly  1981   Jun   5 2 2 1 6 17 25
61   Iaroslav Gerus    Wel   5 3 0 2 6 16 26
  Ilmars Galanskis  1943   Jun   5 2 2 1 6 16 25
63   Valeria Denisova    PupM   5 2 2 1 6 16 25
64   Ivanna Ivasyk    AspM   5 2 2 1 6 16 24
  Mariia Perederii    WelM   5 2 2 1 6 16 24
  Roman Ldokov    Wel   5 3 0 2 6 16 24
  Leonids Cilevics  2006   Asp   5 3 0 2 6 16 23
  Ivan Palaznik    Asp   5 2 2 1 6 16 23
  Marcin Dernoga  1900   Asp   5 2 2 1 6 16 23
  Mariusz Slezak  1966   Jun   5 2 2 1 6 16 23
71   Palina Petrusiova    WelM   5 3 0 2 6 16 23
72   Ramil Salahov    Asp   5 2 2 1 6 16 23
  Marta Bankowska    WelM   5 2 2 1 6 16 22
  Tigran Harutyunyan    Jun   5 1 4 0 6 16 22
75   Vincent Houtjes    Wel   5 3 0 2 6 15 25
  Palina Liudchyk    WelM   5 2 2 1 6 15 25
  Arleta Flisikowska  2008   AspM   5 3 0 2 6 15 23
  Daria Waszczuk    WelM   5 2 2 1 6 15 23
  Ilya Romanov    Wel   5 3 0 2 6 15 22
80   Eldar Umirzakov    Asp   5 2 2 1 6 14 22
  Ganna Dmytrenko    PupM   5 3 0 2 6 14 21
  Maria Joesoo    WelM   5 2 2 1 6 14 20
  Daria Babiak    PupM   5 2 2 1 6 14 20
  Dace Nilova    AspM   5 2 2 1 6 14 20
85   Paula Gutmane    PupM   5 2 2 1 6 13 22
  Marija Koleda    WelM   5 3 0 2 6 13 21
  Elina Kruze    PupM   5 3 0 2 6 13 21
  Damian Derlatka    Asp   5 2 2 1 6 13 19
  Kenny Le Roy  1971   Asp   5 2 2 1 6 13 19
90   Mateusz Piatek  1992   Jun   5 3 0 2 6 12 20
  Monika Pyrcz    AspM   5 3 0 2 6 12 19
  Albert Kovalevskij  1948   Jun   5 3 0 2 6 12 18
93   Apolonia Miazek    PupM   5 2 2 1 6 10 16
  Danis Protasovs    Wel   5 3 0 2 6 10 14
95   Stijn Kindt  1915   Pup   4 2 1 1 5 11 17
96   Domantas Norkus    Pup   4 2 1 1 5 10 17
97   Alessio Scaggiante    Pup   4 2 1 1 5 9 16
  Martijn van IJzendoorn  2101   Pup   4 2 1 1 5 9 15
  Karol Cichocki  1946   Pup   4 2 1 1 5 9 15
100   Darius Kliusovskij    Pup   4 2 1 1 5 7 14
  Dmitri Zaruba    Pup   4 2 1 1 5 7 12
102   Valeriya Kryshtal    PupM   5 2 1 2 5 19 27
103   Nataliia Ivasyk    PupM   5 2 1 2 5 18 27
  Andreas Jürgenson    Wel   5 2 1 2 5 18 26
105   Heike Verheul MFF 1977   JunM   5 2 1 2 5 17 25
106   Mei-Jhi Wu  2012   JunM   5 1 3 1 5 17 24
107   Ruta Balasa    AspM   5 2 1 2 5 16 25
  Magda Pawlowska  1911   JunM   5 1 3 1 5 16 24
  Karina Starchenkova    AspM   5 1 3 1 5 16 23
  Jens Dekimpe  2190   Asp   5 2 1 2 5 16 23
111   Kadi Veski MFF 2018   JunM   5 1 3 1 5 15 23
  Elvija Vanaga    PupM   5 1 3 1 5 15 22
  Gabriela Zuk    AspM   5 2 1 2 5 15 22
  Magdalena Nereda    WelM   5 2 1 2 5 15 21
115   Veronika Vilcinska    JunM   5 2 1 2 5 14 22
  Leticija Dubickaite    PupM   5 2 1 2 5 14 22
  Margit Viirma  1924   JunM   5 2 1 2 5 14 22
  Hendrik Tamm    Asp   5 1 3 1 5 14 20
  Bart Westerveld    Wel   5 2 1 2 5 14 20
120   Julia Lakomska    AspM   5 2 1 2 5 13 21
  Samvel Azibekyan    Asp   5 2 1 2 5 13 20
122   Vasyl Pikiniar    Asp   5 2 1 2 5 12 21
  Artur Tunkevic    Asp   5 1 3 1 5 12 20
  Laura Timmerman  1915   JunM   5 1 3 1 5 12 17
125   Katarzyna Mederska    JunM   5 1 3 1 5 11 18
  Kamila Biernat    AspM   5 1 3 1 5 11 16
127   Julija Bessonova    AspM   5 1 3 1 5 10 15
128   Bartlomiej Krolak    Pup   4 1 2 1 4 9 16
  Vitaliy Trofimov    Pup   4 2 0 2 4 9 15
130   Anastase Leclerc    Pup   4 2 0 2 4 8 14
131   Uladzislau Valjuk  1984   Pup   4 2 0 2 4 7 13
  Robert Kaczmarski    Pup   4 2 0 2 4 7 13
  Théo Delhoume    Pup   4 1 2 1 4 7 12
134   Oleg Chepa  1953   Pup   4 1 2 1 4 6 12
135   Mateusz Stanczuk    Pup   4 2 0 2 4 4 7
136   Patrycja Chrzaszcz    AspM   5 1 2 2 4 19 28
  Agnieszka Szymanska    AspM   5 2 0 3 4 19 27
138   Luca Salvato  1973   Jun   5 2 0 3 4 18 27
  Iana Sirenko    AspM   5 1 2 2 4 18 26
  Maksims Mihailovs    Wel   5 2 0 3 4 18 24
141   Rytis Domarkas    Wel   5 2 0 3 4 17 27
  Tomas Pavliukovic    Asp   5 1 2 2 4 17 26
  Aleksei Kunitsa  1947   Asp   5 1 2 2 4 17 24
  Carina Gucan    PupM   5 1 2 2 4 17 24
  Marco de Leeuw    Wel   5 2 0 3 4 17 23
146   Karolina Babiak    WelM   5 2 0 3 4 16 26
  Milda Kasputyté    JunM   5 1 2 2 4 16 24
  Anti Ingel  2004   Jun   5 1 2 2 4 16 24
  Mandana Khabbazi    WelM   5 2 0 3 4 16 23
  Eljus Sipovski  1900   Asp   5 2 0 3 4 16 22
  Janis Uztans    Wel   5 2 0 3 4 16 22
152   Wouter Sipma MF 2154   Jun   5 1 2 2 4 15 24
  Hleb Pytko    Wel   5 2 0 3 4 15 23
  Keita Desmet  2042   Asp   5 1 2 2 4 15 21
  Mariska Veer    PupM   5 2 0 3 4 15 21
  Erika Rosso    AspM   5 2 0 3 4 15 21
157   Wladyslaw Daliga  1974   Jun   5 2 0 3 4 14 21
  Dmitriy Mikhaylov    Asp   5 2 0 3 4 14 21
  Nikita Svjatskis    Asp   5 2 0 3 4 14 21
  Peteris Gailans  2036   Jun   5 1 2 2 4 14 20
  Rebeca Riisna    WelM   5 2 0 3 4 14 20
  Martin Talimets  1940   Jun   5 1 2 2 4 14 20
  Stefano Valentini    Asp   5 2 0 3 4 14 20
  Zuzanna Suchocka    PupM   5 2 0 3 4 14 20
165   Katsiaryna Maskaleva    JunM   5 2 0 3 4 13 19
166   Anton Lutsenko    Wel   5 2 0 3 4 12 19
  Davide Marchegiani    Jun   5 2 0 3 4 12 19
  Denise van Dam    AspM   5 2 0 3 4 12 18
  Priit Tänav  1953   Jun   5 0 4 1 4 12 18
  Klaudia Zaborniak    WelM   5 2 0 3 4 12 18
  Paulius Valtas    Wel   5 1 2 2 4 12 18
172   Jakub Gazda    Wel   5 2 0 3 4 10 16
  Arkadiusz Slezak  1913   Jun   5 2 0 3 4 10 14
174   Karmen Vagula    WelM   5 2 0 3 4 9 16
175   Ayal Gerasimov    Pup   4 1 1 2 3 10 17
176   Jonas Puksta    Pup   4 1 1 2 3 9 16
177   Aliaksei Kashnikau    Pup   4 1 1 2 3 7 13
  Anthony Alavoine    Pup   4 1 1 2 3 7 11
179   Famil Kamilli    Pup   4 1 1 2 3 6 10
180   Veronika Pikkel    PupM   5 1 1 3 3 18 24
181   Marta Stangret  1900   PupM   5 1 1 3 3 17 25
182   Karina Latysovic    AspM   5 1 1 3 3 16 24
  Mateusz Nowakowski    Asp   5 1 1 3 3 16 22
184   Lotte Aleven  1886   AspM   5 1 1 3 3 15 22
  Ewa Kosobudzka  1903   JunM   5 1 1 3 3 15 22
  Ieva Pileckaite    WelM   5 1 1 3 3 15 21
  Xenia Rogojiner    AspM   5 1 1 3 3 15 21
  Jekaterina Karima Zitnikova    WelM   5 1 1 3 3 15 21
189   Elza Garokalna  1900   PupM   5 1 1 3 3 14 22
190   Brice Taillandier    Asp   5 1 1 3 3 13 20
  Melita Rozentale    AspM   5 1 1 3 3 13 18
192   Nastassia Kashnikava    PupM   5 1 1 3 3 12 20
  Anneli Trees    PupM   5 1 1 3 3 12 18
  Gatis Bertmanis    Asp   5 1 1 3 3 12 18
  Diana Romanenkova    JunM   5 1 1 3 3 12 17
196   Raitis Rotbergs    Asp   5 1 1 3 3 10 17
197   Valdis Vizulis    Asp   5 1 1 3 3 9 14
198   Martins Zemlitis    Wel   5 1 1 3 3 8 13
199   Martin Jantson    Pup   4 1 0 3 2 9 16
200   Edgars Straumanis    Pup   4 1 0 3 2 8 15
201   Leons Bersons    Pup   4 1 0 3 2 7 12
202   Elena Valentini    JunM   5 0 2 3 2 17 25
203   Gennaro Bruno    Asp   5 1 0 4 2 16 23
204   Ilse Barf    WelM   5 1 0 4 2 15 21
205   Edgars Dukalskis    Wel   5 1 0 4 2 14 22
  Martina Durante    PupM   5 1 0 4 2 14 20
  Maksim Afonchanka    Jun   5 1 0 4 2 14 20
208   Janet Tamm    AspM   5 1 0 4 2 13 22
  Szymon Polinceusz    Wel   5 1 0 4 2 13 20
  Mateusz Ratajszczak    Wel   5 1 0 4 2 13 20
211   Vincent Kopp    Jun   5 1 0 4 2 12 20
  Lukasz Wocial    Jun   5 1 0 4 2 12 18
  Magdalena Ganko    WelM   5 1 0 4 2 12 18
  Andrejs Nereds    Asp   5 0 2 3 2 12 17
215   Szymon Morzy  1909   Asp   5 0 2 3 2 11 17
216   Giuseppe Matalone    Pup   4 0 1 3 1 8 14
  Wouter Kindt    Pup   4 0 1 3 1 8 13
218   Arnolds Flemings    Pup   4 0 1 3 1 7 11
219   Edgar Vardanyan  1953   Jun   5 0 1 4 1 14 20
220   Karl Jaagup Kask    Pup   4 0 0 4 0 8 15
221   Georg Mattias Vaino    Wel   5 0 0 5 0 14 20
  Dummy    JunM   5 0 0 5 0 14 19
223   Bert Deneef  1891   Asp   5 0 0 5 0 13 21
224   Baiba Dace Ozolina    AspM   5 0 0 5 0 11 18
  Dummy3    WelM   5 0 0 5 0 11 17
226   Dummy2    PupM   5 0 0 5 0 9 14
 Ronde 5