HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Denis Mezhenin    Wel   7 7 0 0 14 42 52
2   Polina Bolotkova    WelM   7 6 1 0 13 42 52
3   Anastasia Baryshava    AspM   7 5 1 1 11 46 57
  Michelle de Jong    PupM   7 5 1 1 11 46 57
5   Oskar Budis  2003   Asp   7 4 3 0 11 45 56
6   Ainur Shaibakov MF 2247   Jun   7 4 3 0 11 45 56
7   Maksim Milshin MF 2225   Jun   7 4 3 0 11 43 54
8   Thijs van den Broek MF 2063   Asp   7 4 3 0 11 43 54
9   Frerik Andriessen MF 2202   Jun   7 5 1 1 11 43 54
10   Anthon Hanssens  2040   Asp   7 5 1 1 11 41 52
11   Aygul Idrisova    AspM   7 5 1 1 11 39 50
12   Maryia Mironava    PupM   7 5 1 1 11 36 47
13   Andreas Tulva    Wel   7 5 1 1 11 33 42
14   Jan Groenendijk  2015   Pup   6 4 2 0 10 32 41
15   Bert Aalberts  2022   Asp   7 4 2 1 10 47 58
16   Roel Boomstra MI 2316   Jun   7 4 2 1 10 45 56
17   Sabina Kovalevskaja    JunM   7 5 0 2 10 45 55
18   Michael Semianiuk    Wel   7 4 2 1 10 42 56
19   Christina Osipova    WelM   7 5 0 2 10 41 54
20   Anri Plaksij  2006   Asp   7 3 4 0 10 41 52
21   Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2135   AspM   7 4 2 1 10 41 52
22   Matrena Nogovitsyna MIF 2186   JunM   7 4 2 1 10 41 51
23   Anastasiya Glushko    WelM   7 5 0 2 10 39 52
  Natalia Sadowska MFF 2048   JunM   7 4 2 1 10 39 49
25   Valeria Denisova    PupM   7 4 2 1 10 38 49
26   Palina Petrusiova    WelM   7 5 0 2 10 37 46
27   Azaliya Sagitova    PupM   7 4 2 1 10 36 47
28   Ilya Romanov    Wel   7 5 0 2 10 35 44
29   Monika Pyrcz    AspM   7 5 0 2 10 33 44
30   Maksim Dorogan    Pup   6 4 1 1 9 29 39
31   Damir Rusaev    Pup   6 3 3 0 9 29 39
32   Alex Ketelaars  1964   Pup   6 4 1 1 9 27 36
33   Bulat Shaymardanow    Pup   6 4 1 1 9 26 35
34   Serhiy Yurchenko    Pup   6 4 1 1 9 23 32
35   Marsel Sharafutdinov    Wel   7 4 1 2 9 47 61
36   Nika Leopoldova    AspM   7 3 3 1 9 45 56
37   Olga Letiagova    WelM   7 4 1 2 9 44 57
38   Andrejs Cehanovics  2028   Jun   7 3 3 1 9 43 54
  Andrej Filimonov  2103   Asp   7 3 3 1 9 43 53
40   Karlijn Overes  1954   AspM   7 2 5 0 9 42 53
  Alia Aminova    JunM   7 3 3 1 9 42 52
42   Julia Valeeva    JunM   7 3 3 1 9 42 52
43   Vladislav Mazur  2073   Jun   7 3 3 1 9 41 52
  Zane Magone    JunM   7 4 1 2 9 41 51
45   Kevin Machtelinck  2101   Asp   7 3 3 1 9 40 51
46   Liliya Ivanova    PupM   7 4 1 2 9 40 51
47   Ramil Salahov    Asp   7 3 3 1 9 39 50
48   Maksym Puchala    Wel   7 4 1 2 9 38 52
  Valeriya Kryshtal    PupM   7 4 1 2 9 38 48
50   Maksym Sharov    Asp   7 3 3 1 9 36 47
  Marharyta Khramtsova  1962   AspM   7 3 3 1 9 36 47
  Leonids Cilevics  2006   Asp   7 4 1 2 9 36 46
53   Elina Kruze    PupM   7 4 1 2 9 35 44
54   Paula Gutmane    PupM   7 3 3 1 9 33 44
55   Ivan Palaznik    Asp   7 3 3 1 9 32 41
56   Jannes Kromhout  1939   Pup   6 3 2 1 8 31 40
57   Oleg Chepa  1953   Pup   6 3 2 1 8 23 33
58   Uladzislau Valjuk  1984   Pup   6 4 0 2 8 21 31
59   Nataliia Ivasyk    PupM   7 3 2 2 8 43 54
60   Ilya Krautsou    Wel   7 4 0 3 8 42 52
61   Daria Waszczuk    WelM   7 3 2 2 8 41 54
  Artur Miniguzin    Wel   7 4 0 3 8 41 52
  Lisa Aleven  1900   PupM   7 4 0 3 8 41 52
  Vera Khvashchynskaya    AspM   7 3 2 2 8 41 52
  Mei-Jhi Wu  2012   JunM   7 2 4 1 8 41 51
66   Iaroslav Gerus    Wel   7 4 0 3 8 40 54
67   Julia Lakomska    AspM   7 3 2 2 8 39 50
  Roman Ldokov    Wel   7 4 0 3 8 39 49
69   Antanas Zamulskis    Wel   7 4 0 3 8 38 52
  Luca Salvato  1973   Jun   7 4 0 3 8 38 49
  Elena Cesnokova    WelM   7 2 4 1 8 38 48
  Arleta Flisikowska  2008   AspM   7 4 0 3 8 38 48
73   Vincent Houtjes    Wel   7 4 0 3 8 37 51
  Palina Liudchyk    WelM   7 3 2 2 8 37 50
75   Albert Kovalevskij  1948   Jun   7 4 0 3 8 36 47
  Tigran Harutyunyan    Jun   7 2 4 1 8 36 47
  Aslan Aslanly  1981   Jun   7 3 2 2 8 36 47
  Eldar Umirzakov    Asp   7 3 2 2 8 36 47
  Vitalii Lutsenko    Asp   7 3 2 2 8 36 46
80   Heike Verheul MFF 1977   JunM   7 3 2 2 8 36 46
81   Maria Joesoo    WelM   7 3 2 2 8 36 44
82   Samvel Azibekyan    Asp   7 3 2 2 8 35 45
83   Veronika Vilcinska    JunM   7 3 2 2 8 34 44
  Magdalena Nereda    WelM   7 3 2 2 8 34 42
85   Mariusz Slezak  1966   Jun   7 3 2 2 8 33 44
86   Zuzanna Suchocka    PupM   7 4 0 3 8 31 41
  Artur Tunkevic    Asp   7 2 4 1 8 31 41
88   Dmitriy Mikhaylov    Asp   7 4 0 3 8 29 40
89   Stefano Valentini    Asp   7 4 0 3 8 27 36
90   Jakub Gazda    Wel   7 4 0 3 8 26 34
91   Karol Cichocki  1946   Pup   6 3 1 2 7 29 38
92   Martijn van IJzendoorn  2101   Pup   6 3 1 2 7 26 36
93   Dmitri Zaruba    Pup   6 3 1 2 7 24 31
94   Jonas Puksta    Pup   6 3 1 2 7 23 32
  Darius Kliusovskij    Pup   6 3 1 2 7 23 32
96   Martijn de Leeuw  2016   Asp   7 2 3 2 7 45 56
97   Nina Tsikhanovich    WelM   7 2 3 2 7 44 57
98   Franck Cubier  2078   Asp   7 2 3 2 7 41 52
  Marcin Dernoga  1900   Asp   7 2 3 2 7 41 50
100   Ganna Dmytrenko    PupM   7 3 1 3 7 40 51
  Agnieszka Szymanska    AspM   7 3 1 3 7 40 50
  Aleksei Kunitsa  1947   Asp   7 2 3 2 7 40 50
103   Daria Babiak    PupM   7 2 3 2 7 39 50
  Marta Bankowska    WelM   7 2 3 2 7 39 49
105   Ilmars Galanskis  1943   Jun   7 2 3 2 7 38 49
  Marcin Rosinski    Asp   7 3 1 3 7 38 49
107   Ruta Balasa    AspM   7 3 1 3 7 37 48
  Elvija Vanaga    PupM   7 2 3 2 7 37 48
  Magda Pawlowska  1911   JunM   7 1 5 1 7 37 47
  Apolonia Miazek    PupM   7 2 3 2 7 37 46
111   Ivanna Ivasyk    AspM   7 2 3 2 7 36 46
  Iana Sirenko    AspM   7 2 3 2 7 36 45
113   Karolina Babiak    WelM   7 3 1 3 7 35 48
  Marta Stangret  1900   PupM   7 3 1 3 7 35 44
  Dace Nilova    AspM   7 2 3 2 7 35 43
116   Karina Starchenkova    AspM   7 1 5 1 7 34 45
  Hleb Pytko    Wel   7 3 1 3 7 34 44
  Marco de Leeuw    Wel   7 3 1 3 7 34 44
119   Tomas Pavliukovic    Asp   7 2 3 2 7 33 44
120   Katarzyna Mederska    JunM   7 1 5 1 7 32 42
  Kadi Veski MFF 2018   JunM   7 2 3 2 7 32 41
  Lotte Aleven  1886   AspM   7 3 1 3 7 32 41
  Ieva Pileckaite    WelM   7 3 1 3 7 32 40
124   Anti Ingel  2004   Jun   7 2 3 2 7 31 41
  Julija Bessonova    AspM   7 1 5 1 7 31 38
126   Wladyslaw Daliga  1974   Jun   7 3 1 3 7 30 41
  Denise van Dam    AspM   7 3 1 3 7 30 40
128   Martin Talimets  1940   Jun   7 2 3 2 7 29 38
129   Vasyl Pikiniar    Asp   7 3 1 3 7 28 39
130   Arkadiusz Slezak  1913   Jun   7 3 1 3 7 25 33
131   Domantas Norkus    Pup   6 2 2 2 6 30 40
132   Alessio Scaggiante    Pup   6 2 2 2 6 26 34
133   Théo Delhoume    Pup   6 2 2 2 6 25 33
134   Bartlomiej Krolak    Pup   6 1 4 1 6 24 33
135   Anastase Leclerc    Pup   6 3 0 3 6 20 29
136   Anthony Alavoine    Pup   6 2 2 2 6 17 25
  Mateusz Stanczuk    Pup   6 3 0 3 6 17 25
138   Joanna Sild    PupM   7 3 0 4 6 47 58
139   Eljus Sipovski  1900   Asp   7 3 0 4 6 40 49
140   Jens Dekimpe  2190   Asp   7 2 2 3 6 39 50
141   Marija Koleda    WelM   7 3 0 4 6 38 48
  Mariia Perederii    WelM   7 2 2 3 6 38 48
  Milda Kasputyté    JunM   7 2 2 3 6 38 48
144   Patrycja Chrzaszcz    AspM   7 1 4 2 6 37 48
  Hein De Cokere  1970   Jun   7 2 2 3 6 37 47
  Kenny Le Roy  1971   Asp   7 2 2 3 6 37 46
147   Rytis Domarkas    Wel   7 2 2 3 6 36 50
  Margit Viirma  1924   JunM   7 2 2 3 6 36 46
149   Ewa Kosobudzka  1903   JunM   7 2 2 3 6 35 45
  Mateusz Piatek  1992   Jun   7 3 0 4 6 35 44
151   Janis Uztans    Wel   7 3 0 4 6 34 44
  Hendrik Tamm    Asp   7 1 4 2 6 34 43
  Maksims Mihailovs    Wel   7 3 0 4 6 34 42
154   Laura Timmerman  1915   JunM   7 1 4 2 6 33 42
  Damian Derlatka    Asp   7 2 2 3 6 33 42
  Keita Desmet  2042   Asp   7 1 4 2 6 33 42
  Anton Lutsenko    Wel   7 3 0 4 6 33 42
158   Karina Latysovic    AspM   7 2 2 3 6 32 42
  Bart Westerveld    Wel   7 2 2 3 6 32 42
  Mariska Veer    PupM   7 3 0 4 6 32 41
161   Elena Valentini    JunM   7 2 2 3 6 31 41
  Ilse Barf    WelM   7 3 0 4 6 31 41
163   Mandana Khabbazi    WelM   7 2 2 3 6 30 39
  Danis Protasovs    Wel   7 3 0 4 6 30 38
165   Veronika Pikkel    PupM   7 2 2 3 6 29 38
  Martina Durante    PupM   7 3 0 4 6 29 38
  Jekaterina Karima Zitnikova    WelM   7 2 2 3 6 29 37
168   Brice Taillandier    Asp   7 2 2 3 6 28 35
169   Edgars Dukalskis    Wel   7 3 0 4 6 27 35
170   Klaudia Zaborniak    WelM   7 3 0 4 6 25 32
171   Stijn Kindt  1915   Pup   6 2 1 3 5 29 38
172   Ayal Gerasimov    Pup   6 2 1 3 5 25 34
173   Robert Kaczmarski    Pup   6 2 1 3 5 24 33
174   Famil Kamilli    Pup   6 2 1 3 5 22 30
175   Arnolds Flemings    Pup   6 2 1 3 5 18 26
176   Andreas Jürgenson    Wel   7 2 1 4 5 41 52
177   Priit Tänav  1953   Jun   7 0 5 2 5 33 41
  Gatis Bertmanis    Asp   7 2 1 4 5 33 41
179   Leticija Dubickaite    PupM   7 2 1 4 5 32 42
  Kamila Biernat    AspM   7 1 3 3 5 32 41
181   Gabriela Zuk    AspM   7 2 1 4 5 31 40
  Karmen Vagula    WelM   7 2 1 4 5 31 40
  Katsiaryna Maskaleva    JunM   7 2 1 4 5 31 40
184   Lukasz Wocial    Jun   7 2 1 4 5 30 38
  Paulius Valtas    Wel   7 1 3 3 5 30 38
186   Melita Rozentale    AspM   7 2 1 4 5 28 36
187   Vincent Kopp    Jun   7 2 1 4 5 23 32
188   Vitaliy Trofimov    Pup   6 2 0 4 4 27 36
189   Edgars Straumanis    Pup   6 2 0 4 4 25 34
190   Leons Bersons    Pup   6 2 0 4 4 20 27
191   Karl Jaagup Kask    Pup   6 2 0 4 4 19 27
192   Wouter Sipma MF 2154   Jun   7 1 2 4 4 40 51
193   Carina Gucan    PupM   7 1 2 4 4 38 49
194   Nikita Svjatskis    Asp   7 2 0 5 4 36 45
195   Elza Garokalna  1900   PupM   7 1 2 4 4 32 42
  Peteris Gailans  2036   Jun   7 1 2 4 4 32 40
  Rebeca Riisna    WelM   7 2 0 5 4 32 39
198   Davide Marchegiani    Jun   7 2 0 5 4 31 42
  Erika Rosso    AspM   7 2 0 5 4 31 41
200   Janet Tamm    AspM   7 2 0 5 4 30 41
201   Edgar Vardanyan  1953   Jun   7 1 2 4 4 28 36
202   Mateusz Ratajszczak    Wel   7 2 0 5 4 27 38
  Szymon Morzy  1909   Asp   7 1 2 4 4 27 36
  Anneli Trees    PupM   7 1 2 4 4 27 34
205   Szymon Polinceusz    Wel   7 2 0 5 4 26 37
  Andrejs Nereds    Asp   7 0 4 3 4 26 34
207   Nastassia Kashnikava    PupM   7 1 2 4 4 25 34
208   Valdis Vizulis    Asp   7 1 2 4 4 24 32
  Raitis Rotbergs    Asp   7 1 2 4 4 24 31
210   Aliaksei Kashnikau    Pup   6 1 1 4 3 24 33
211   Mateusz Nowakowski    Asp   7 1 1 5 3 30 39
212   Maksim Afonchanka    Jun   7 1 1 5 3 29 37
  Diana Romanenkova    JunM   7 1 1 5 3 29 36
214   Xenia Rogojiner    AspM   7 1 1 5 3 28 35
  Magdalena Ganko    WelM   7 1 1 5 3 28 34
216   Bert Deneef  1891   Asp   7 1 1 5 3 27 38
217   Martins Zemlitis    Wel   7 1 1 5 3 25 33
218   Gennaro Bruno    Asp   7 1 1 5 3 24 32
219   Martin Jantson    Pup   6 1 0 5 2 23 32
220   Baiba Dace Ozolina    AspM   7 1 0 6 2 27 36
221   Wouter Kindt    Pup   6 0 1 5 1 21 28
222   Giuseppe Matalone    Pup   6 0 1 5 1 19 28
223   Dummy    JunM   7 0 0 7 0 31 39
224   Dummy3    WelM   7 0 0 7 0 30 40
  Georg Mattias Vaino    Wel   7 0 0 7 0 30 38
226   Dummy2    PupM   7 0 0 7 0 25 32
 Ronde 7