HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Denis Mezhenin    Wel   8 7 1 0 15 58 70
2   Jan Groenendijk  2015   Pup   8 6 2 0 14 62 75
3   Polina Bolotkova    WelM   8 6 2 0 14 58 70
4   Thijs van den Broek MF 2063   Asp   8 5 3 0 13 62 73
5   Damir Rusaev    Pup   8 5 3 0 13 58 72
6   Michelle de Jong    PupM   8 6 1 1 13 58 71
  Ainur Shaibakov MF 2247   Jun   8 5 3 0 13 58 70
8   Aygul Idrisova    AspM   8 6 1 1 13 56 68
9   Maryia Mironava    PupM   8 6 1 1 13 53 66
10   Maksim Milshin MF 2225   Jun   8 4 4 0 12 60 73
11   Michael Semianiuk    Wel   8 5 2 1 12 59 74
12   Frerik Andriessen MF 2202   Jun   8 5 2 1 12 59 72
13   Sabina Kovalevskaja    JunM   8 6 0 2 12 59 70
14   Anastasia Baryshava    AspM   8 5 2 1 12 58 71
15   Christina Osipova    WelM   8 6 0 2 12 55 69
16   Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2135   AspM   8 5 2 1 12 53 65
17   Andreas Tulva    Wel   8 5 2 1 12 50 65
18   Oleg Chepa  1953   Pup   8 5 2 1 12 46 60
19   Bert Aalberts  2022   Asp   8 4 3 1 11 64 77
20   Roel Boomstra MI 2316   Jun   8 4 3 1 11 62 75
21   Marsel Sharafutdinov    Wel   8 5 1 2 11 61 76
22   Anthon Hanssens  2040   Asp   8 5 1 2 11 59 72
23   Oskar Budis  2003   Asp   8 4 3 1 11 59 72
24   Andrej Filimonov  2103   Asp   8 4 3 1 11 58 69
25   Kevin Machtelinck  2101   Asp   8 4 3 1 11 56 69
26   Natalia Sadowska MFF 2048   JunM   8 4 3 1 11 56 68
  Anri Plaksij  2006   Asp   8 3 5 0 11 56 67
  Ramil Salahov    Asp   8 4 3 1 11 56 67
29   Maksim Dorogan    Pup   8 5 1 2 11 55 69
30   Alex Ketelaars  1964   Pup   8 5 1 2 11 55 68
31   Matrena Nogovitsyna MIF 2186   JunM   8 4 3 1 11 55 67
32   Maksym Sharov    Asp   8 4 3 1 11 54 67
33   Palina Petrusiova    WelM   8 5 1 2 11 51 65
34   Azaliya Sagitova    PupM   8 4 3 1 11 50 63
35   Elina Kruze    PupM   8 5 1 2 11 47 56
36   Olga Letiagova    WelM   8 4 2 2 10 59 73
  Alia Aminova    JunM   8 3 4 1 10 59 71
38   Karlijn Overes  1954   AspM   8 2 6 0 10 58 71
39   Valeria Denisova    PupM   8 4 2 2 10 57 70
40   Vladislav Mazur  2073   Jun   8 3 4 1 10 57 70
  Zane Magone    JunM   8 4 2 2 10 57 69
42   Daria Waszczuk    WelM   8 4 2 2 10 56 70
  Vera Khvashchynskaya    AspM   8 4 2 2 10 56 69
  Ilya Krautsou    Wel   8 5 0 3 10 56 68
45   Martijn van IJzendoorn  2101   Pup   8 4 2 2 10 55 69
  Anastasiya Glushko    WelM   8 5 0 3 10 55 69
47   Julia Valeeva    JunM   8 3 4 1 10 55 67
48   Serhiy Yurchenko    Pup   8 4 2 2 10 54 68
  Karol Cichocki  1946   Pup   8 4 2 2 10 54 67
  Ilya Romanov    Wel   8 5 0 3 10 54 66
51   Iaroslav Gerus    Wel   8 5 0 3 10 53 68
  Artur Miniguzin    Wel   8 5 0 3 10 53 65
  Arleta Flisikowska  2008   AspM   8 5 0 3 10 53 63
54   Eldar Umirzakov    Asp   8 4 2 2 10 52 65
  Elena Cesnokova    WelM   8 3 4 1 10 52 64
56   Monika Pyrcz    AspM   8 5 0 3 10 50 63
  Aslan Aslanly  1981   Jun   8 4 2 2 10 50 62
58   Uladzislau Valjuk  1984   Pup   8 5 0 3 10 49 63
59   Heike Verheul MFF 1977   JunM   8 4 2 2 10 49 61
60   Paula Gutmane    PupM   8 3 4 1 10 48 61
61   Artur Tunkevic    Asp   8 3 4 1 10 43 54
62   Nika Leopoldova    AspM   8 3 3 2 9 61 74
63   Andrejs Cehanovics  2028   Jun   8 3 3 2 9 59 72
64   Domantas Norkus    Pup   8 3 3 2 9 57 71
  Liliya Ivanova    PupM   8 4 1 3 9 57 70
  Valeriya Kryshtal    PupM   8 4 1 3 9 57 70
  Marharyta Khramtsova  1962   AspM   8 3 3 2 9 57 69
68   Bulat Shaymardanow    Pup   8 4 1 3 9 56 70
69   Maksym Puchala    Wel   8 4 1 3 9 55 70
  Nina Tsikhanovich    WelM   8 3 3 2 9 55 69
  Lisa Aleven  1900   PupM   8 4 1 3 9 55 68
72   Franck Cubier  2078   Asp   8 3 3 2 9 54 65
73   Maria Joesoo    WelM   8 3 3 2 9 53 63
74   Daria Babiak    PupM   8 3 3 2 9 51 64
  Albert Kovalevskij  1948   Jun   8 4 1 3 9 51 63
  Darius Kliusovskij    Pup   8 4 1 3 9 51 63
  Leonids Cilevics  2006   Asp   8 4 1 3 9 51 62
  Marcin Dernoga  1900   Asp   8 3 3 2 9 51 62
79   Ruta Balasa    AspM   8 4 1 3 9 50 63
  Hleb Pytko    Wel   8 4 1 3 9 50 62
  Luca Salvato  1973   Jun   8 4 1 3 9 50 62
82   Elvija Vanaga    PupM   8 3 3 2 9 49 62
  Dmitri Zaruba    Pup   8 4 1 3 9 49 61
  Iana Sirenko    AspM   8 3 3 2 9 49 59
85   Ivan Palaznik    Asp   8 3 3 2 9 48 59
  Marco de Leeuw    Wel   8 4 1 3 9 48 58
87   Mariusz Slezak  1966   Jun   8 3 3 2 9 47 59
88   Lotte Aleven  1886   AspM   8 4 1 3 9 46 55
89   Jonas Puksta    Pup   8 4 1 3 9 45 56
  Denise van Dam    AspM   8 4 1 3 9 45 55
  Ieva Pileckaite    WelM   8 4 1 3 9 45 55
92   Anti Ingel  2004   Jun   8 3 3 2 9 44 55
  Dmitriy Mikhaylov    Asp   8 4 1 3 9 44 55
  Magda Pawlowska  1911   JunM   8 2 5 1 9 44 55
  Zuzanna Suchocka    PupM   8 4 1 3 9 44 54
96   Kadi Veski MFF 2018   JunM   8 3 3 2 9 42 52
97   Martijn de Leeuw  2016   Asp   8 2 4 2 8 60 73
  Mei-Jhi Wu  2012   JunM   8 2 4 2 8 60 72
99   Joanna Sild    PupM   8 4 0 4 8 58 71
100   Jannes Kromhout  1939   Pup   8 3 2 3 8 57 68
101   Nataliia Ivasyk    PupM   8 3 2 3 8 56 69
102   Vincent Houtjes    Wel   8 4 0 4 8 55 70
  Roman Ldokov    Wel   8 4 0 4 8 55 67
  Julia Lakomska    AspM   8 3 2 3 8 55 67
  Aleksei Kunitsa  1947   Asp   8 2 4 2 8 55 66
106   Palina Liudchyk    WelM   8 3 2 3 8 54 68
107   Ilmars Galanskis  1943   Jun   8 2 4 2 8 53 65
108   Ganna Dmytrenko    PupM   8 3 2 3 8 52 65
  Marcin Rosinski    Asp   8 3 2 3 8 52 63
  Veronika Vilcinska    JunM   8 3 2 3 8 52 63
  Jens Dekimpe  2190   Asp   8 3 2 3 8 52 63
112   Tigran Harutyunyan    Jun   8 2 4 2 8 51 64
  Vitalii Lutsenko    Asp   8 3 2 3 8 51 62
114   Antanas Zamulskis    Wel   8 4 0 4 8 50 65
115   Ayal Gerasimov    Pup   8 3 2 3 8 49 60
  Samvel Azibekyan    Asp   8 3 2 3 8 49 60
117   Bartlomiej Krolak    Pup   8 1 6 1 8 48 59
  Ivanna Ivasyk    AspM   8 2 4 2 8 48 58
119   Milda Kasputyté    JunM   8 3 2 3 8 47 59
  Katarzyna Mederska    JunM   8 1 6 1 8 47 58
  Hein De Cokere  1970   Jun   8 3 2 3 8 47 58
  Magdalena Nereda    WelM   8 3 2 3 8 47 57
123   Patrycja Chrzaszcz    AspM   8 2 4 2 8 46 59
  Marta Stangret  1900   PupM   8 3 2 3 8 46 56
125   Anastase Leclerc    Pup   8 3 2 3 8 45 58
  Famil Kamilli    Pup   8 3 2 3 8 45 57
  Margit Viirma  1924   JunM   8 3 2 3 8 45 56
128   Wladyslaw Daliga  1974   Jun   8 3 2 3 8 44 57
  Mateusz Stanczuk    Pup   8 4 0 4 8 44 56
  Damian Derlatka    Asp   8 3 2 3 8 44 54
  Bart Westerveld    Wel   8 3 2 3 8 44 54
132   Mariska Veer    PupM   8 4 0 4 8 43 54
  Anton Lutsenko    Wel   8 4 0 4 8 43 52
134   Stefano Valentini    Asp   8 4 0 4 8 42 53
135   Julija Bessonova    AspM   8 1 6 1 8 41 50
  Martin Talimets  1940   Jun   8 2 4 2 8 41 50
137   Edgars Dukalskis    Wel   8 4 0 4 8 39 49
138   Jakub Gazda    Wel   8 4 0 4 8 38 48
139   Klaudia Zaborniak    WelM   8 4 0 4 8 36 45
140   Karl Jaagup Kask    Pup   8 4 0 4 8 35 45
141   Marta Bankowska    WelM   8 2 3 3 7 54 65
142   Agnieszka Szymanska    AspM   8 3 1 4 7 52 64
143   Apolonia Miazek    PupM   8 2 3 3 7 51 62
  Stijn Kindt  1915   Pup   8 2 3 3 7 51 61
145   Karolina Babiak    WelM   8 3 1 4 7 50 64
  Mariia Perederii    WelM   8 2 3 3 7 50 62
  Eljus Sipovski  1900   Asp   8 3 1 4 7 50 61
148   Marija Koleda    WelM   8 3 1 4 7 49 61
  Karina Starchenkova    AspM   8 1 5 2 7 49 61
  Alessio Scaggiante    Pup   8 2 3 3 7 49 59
151   Tomas Pavliukovic    Asp   8 2 3 3 7 48 59
  Dace Nilova    AspM   8 2 3 3 7 48 58
153   Ewa Kosobudzka  1903   JunM   8 2 3 3 7 47 58
154   Robert Kaczmarski    Pup   8 3 1 4 7 46 59
  Mateusz Piatek  1992   Jun   8 3 1 4 7 46 56
  Laura Timmerman  1915   JunM   8 1 5 2 7 46 56
157   Kenny Le Roy  1971   Asp   8 2 3 3 7 45 54
158   Kamila Biernat    AspM   8 2 3 3 7 44 53
159   Mandana Khabbazi    WelM   8 2 3 3 7 42 52
  Keita Desmet  2042   Asp   8 1 5 2 7 42 51
  Paulius Valtas    Wel   8 2 3 3 7 42 51
162   Vasyl Pikiniar    Asp   8 3 1 4 7 41 52
  Jekaterina Karima Zitnikova    WelM   8 2 3 3 7 41 51
164   Gabriela Zuk    AspM   8 3 1 4 7 40 49
165   Arkadiusz Slezak  1913   Jun   8 3 1 4 7 39 48
166   Karmen Vagula    WelM   8 3 1 4 7 38 48
167   Wouter Sipma MF 2154   Jun   8 2 2 4 6 51 64
168   Théo Delhoume    Pup   8 2 2 4 6 49 61
169   Rytis Domarkas    Wel   8 2 2 4 6 48 63
  Carina Gucan    PupM   8 2 2 4 6 48 61
  Janis Uztans    Wel   8 3 0 5 6 48 58
172   Karina Latysovic    AspM   8 2 2 4 6 47 59
173   Priit Tänav  1953   Jun   8 0 6 2 6 46 56
  Hendrik Tamm    Asp   8 1 4 3 6 46 56
175   Elena Valentini    JunM   8 2 2 4 6 45 56
  Martina Durante    PupM   8 3 0 5 6 45 56
  Maksims Mihailovs    Wel   8 3 0 5 6 45 55
178   Gatis Bertmanis    Asp   8 2 2 4 6 44 54
  Vitaliy Trofimov    Pup   8 3 0 5 6 44 54
180   Leons Bersons    Pup   8 3 0 5 6 43 53
  Aliaksei Kashnikau    Pup   8 2 2 4 6 43 52
  Brice Taillandier    Asp   8 2 2 4 6 43 52
183   Anthony Alavoine    Pup   8 2 2 4 6 42 54
  Danis Protasovs    Wel   8 3 0 5 6 42 52
  Ilse Barf    WelM   8 3 0 5 6 42 52
186   Elza Garokalna  1900   PupM   8 2 2 4 6 40 51
  Veronika Pikkel    PupM   8 2 2 4 6 40 50
188   Edgars Straumanis    Pup   8 3 0 5 6 39 50
  Lukasz Wocial    Jun   8 2 2 4 6 39 48
  Rebeca Riisna    WelM   8 3 0 5 6 39 48
191   Mateusz Ratajszczak    Wel   8 3 0 5 6 36 48
  Martin Jantson    Pup   8 3 0 5 6 36 47
193   Edgar Vardanyan  1953   Jun   8 2 2 4 6 35 45
  Nastassia Kashnikava    PupM   8 2 2 4 6 35 44
195   Szymon Morzy  1909   Asp   8 2 2 4 6 33 42
196   Andreas Jürgenson    Wel   8 2 1 5 5 52 64
197   Leticija Dubickaite    PupM   8 2 1 5 5 45 56
  Katsiaryna Maskaleva    JunM   8 2 1 5 5 45 55
199   Nikita Svjatskis    Asp   8 2 1 5 5 43 52
200   Davide Marchegiani    Jun   8 2 1 5 5 42 54
  Melita Rozentale    AspM   8 2 1 5 5 42 51
202   Arnolds Flemings    Pup   8 2 1 5 5 40 52
203   Mateusz Nowakowski    Asp   8 2 1 5 5 39 50
204   Martins Zemlitis    Wel   8 2 1 5 5 38 46
205   Vincent Kopp    Jun   8 2 1 5 5 36 46
206   Gennaro Bruno    Asp   8 2 1 5 5 34 42
  Xenia Rogojiner    AspM   8 2 1 5 5 34 42
208   Peteris Gailans  2036   Jun   8 1 2 5 4 43 53
209   Erika Rosso    AspM   8 2 0 6 4 42 52
210   Janet Tamm    AspM   8 2 0 6 4 41 54
211   Anneli Trees    PupM   8 1 2 5 4 39 48
212   Bert Deneef  1891   Asp   8 1 2 5 4 37 50
  Szymon Polinceusz    Wel   8 2 0 6 4 37 49
214   Andrejs Nereds    Asp   8 0 4 4 4 35 44
215   Valdis Vizulis    Asp   8 1 2 5 4 34 42
216   Raitis Rotbergs    Asp   8 1 2 5 4 31 40
217   Diana Romanenkova    JunM   8 1 1 6 3 41 50
218   Magdalena Ganko    WelM   8 1 1 6 3 40 48
219   Maksim Afonchanka    Jun   8 1 1 6 3 39 48
220   Baiba Dace Ozolina    AspM   8 1 0 7 2 39 49
221   Wouter Kindt    Pup   8 0 1 7 1 41 50
222   Giuseppe Matalone    Pup   8 0 1 7 1 39 49
223   Dummy    JunM   8 0 0 8 0 44 53
224   Dummy3    WelM   8 0 0 8 0 43 54
225   Georg Mattias Vaino    Wel   8 0 0 8 0 41 49
226   Dummy2    PupM   8 0 0 8 0 35 43
 Ronde 8