HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Mińsk Mazowiecki 2011

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
  Juniors 
  Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Ainur Shaibakov MI 2302   Jun   2 2 0 0 4   2013.00     2302  
2   Anri Plaksij  2039   Jun   2 1 1 0 3   2151.00     2039  
3   Jonas Puksta    Jun   2 1 1 0 3   2027.00     2000  
4   Roel Boomstra GMI 2380   Jun   2 1 1 0 3   2019.00     2380  
5   Martijn van IJzendoorn MF 2154   Jun   2 1 1 0 3   1986.00     2154  
6   Wouter Sipma MF 2202   Jun   2 1 1 0 3   1965.00     2202  
7   Thijs van den Broek MF 2120   Jun   2 1 1 0 3   1964.50     2120  
8   Wenlong Gao  2113   Jun   2 1 1 0 3   1943.00     2113  
9   Uladzislau Valjuk  2070   Jun   2 1 1 0 3   1935.50     2070  
10   Leonids Cilevics MF 2068   Jun   2 1 1 0 3   1922.50     2068  
11   Wei Zhou  2001   Jun   2 1 1 0 3   1913.00     2001  
12   Otgonbileg Tserenbyamba    Jun   2 1 0 1 2   2175.00     1951  
13   Artur Tunkevic  2038   Jun   2 1 0 1 2   2111.50     2038  
  Aleksei Kunitsa  1988   Jun   2 1 0 1 2   2111.50     1988  
15   Olegs Grudins  1935   Jun   2 0 2 0 2   2047.50     1935  
16   Arief Salarbaks  1972   Jun   2 1 0 1 2   2027.00     1972  
17   Wladyslaw Daliga  2025   Jun   2 0 2 0 2   1927.50     2025  
18   Alexander Safonov MF 2148   Jun   2 1 0 1 2   1926.00     2148  
19   Vadim Krupskij  1979   Jun   2 0 1 1 1   2161.00     1979  
20   Mateusz Piatek  1999   Jun   2 0 1 1 1   2151.00     1999  
21   Nikolay Bukin    Jun   2 0 1 1 1   2116.50     1950  
22   Marcin Dernoga  1936   Jun   2 0 1 1 1   2091.50     1936  
23   Munkhijn Baatarsukh    Jun   2 0 1 1 1   2074.50     1901  
24   Martins Galauskis    Jun   2 0 1 1 1   2046.50     1920  
25   Eljus Sipovski  1925   Jun   2 0 1 1 1   2034.50     1925  
26   Szymon Morzy  1922   Jun   2 0 1 1 1   2019.00     1922  
27   Wensong Wang    Jun   2 0 0 2 0   2013.00     1921  
28   Stefano Valentini  1900   Jun   2 0 0 2 0   1986.00     1900  
 Ronde 2 
 za 24-12-2011  Anri Plaksij (2039) - Roel Boomstra (2380) 1-1Partij
 Ainur Shaibakov (2302) - Artur Tunkevic (2038) 2-0Partij
 Martijn van IJzendoorn (2154) - Jonas Puksta  1-1Partij
 Otgonbileg Tserenbyamba  - Wouter Sipma (2202) 0-2Partij
 Thijs van den Broek (2120) - Vadim Krupskij (1979) 2-0Partij
 Nikolay Bukin  - Wenlong Gao (2113) 0-2Partij
 Marcin Dernoga (1936) - Uladzislau Valjuk (2070) 0-2Partij
 Martins Galauskis  - Leonids Cilevics (2068) 0-2Partij
 Wladyslaw Daliga (2025) - Olegs Grudins (1935) 1-1Partij
 Eljus Sipovski (1925) - Wei Zhou (2001) 0-2Partij
 Munkhijn Baatarsukh  - Alexander Safonov (2148) 0-2Partij
 Mateusz Piatek (1999) - Szymon Morzy (1922) 1-1Partij
 Wensong Wang  - Aleksei Kunitsa (1988) 0-2Partij
 Stefano Valentini (1900) - Arief Salarbaks (1972) 0-2Partij