HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Cadets Vitebsk 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Albina Bolshakova    Asp   1 1 0 0 2 0 0
2   Yana Lazovik CMFF 1998   Asp   1 1 0 0 2 0 0
3   Rita Packauskaite  1952   Asp   1 1 0 0 2 0 0
4   Elena Kychkina  2011   Asp   1 1 0 0 2 0 0
5   Anastasia Kanafjeva  1900   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Tamar Visser  1910   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Valeriia Latushkina  1912   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Darya Bravaya  1948   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Suzanne Staal  1923   Asp   1 1 0 0 2 0 0
10   Marija Packauskaite  1900   Asp   1 1 0 0 2 0 0
11   Darja Koullen  1932   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
12   Liva Olina    Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Daria Korotkay    Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Darina Skorohod  1927   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
15   Nela Kristine Malahovska    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Nicole Balta    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Alesia Masiuk    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
18   Angelika Zuk  1879   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
19   Ludwika Moczulska  1894   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
20   Irina Baltazhy  1878   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
21   Palina Kazlova  1883   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
22   Yana Yakubovich MFF 2069   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
23   Julija Polanska    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Klaudia Zaborniak  1929   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
Albina BolshakovaYana LazovikRita Packauskaite
Elena KychkinaAnastasia KanafjevaTamar Visser
Valeriia LatushkinaDarya BravayaSuzanne Staal
Darja KoullenLiva Olina
Darina Skorohod
Nicole BaltaAngelika Zuk
Ludwika MoczulskaIrina Baltazhy
 Ronde 1 
 di 01-08-2017  Nela Kristine Malahovska  - Marija Packauskaite (1900) 0-2Partij
 Tamar Visser (1910) - Julija Polanska  2-0Partij
 Suzanne Staal (1923) - Nicole Balta  2-0Partij
 Alesia Masiuk  - Valeriia Latushkina (1912) 0-2Partij
 Liva Olina  - Darina Skorohod (1927) 1-1Partij
 Daria Korotkay  - Darja Koullen (1932) 1-1Partij
 Klaudia Zaborniak (1929) - Albina Bolshakova  0-2Partij
 Darya Bravaya (1948) - Irina Baltazhy (1878) 2-0Partij
 Angelika Zuk (1879) - Rita Packauskaite (1952) 0-2Partij
 Yana Lazovik (1998) - Palina Kazlova (1883) 2-0Partij
 Ludwika Moczulska (1894) - Elena Kychkina (2011) 0-2Partij
 Yana Yakubovich (2069) - Anastasia Kanafjeva (1900) 0-2Partij