HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Cadets Vitebsk 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Elena Kychkina  2011   Asp   3 2 1 0 5 4 9
2   Yana Lazovik CMFF 1998   Asp   3 2 1 0 5 3 8
  Albina Bolshakova    Asp   3 2 1 0 5 3 7
4   Rita Packauskaite  1952   Asp   3 1 2 0 4 4 9
  Anastasia Kanafjeva  1900   Asp   3 1 2 0 4 4 8
6   Marija Packauskaite  1900   Asp   3 1 2 0 4 4 8
7   Darya Bravaya  1948   Asp   3 1 2 0 4 4 8
8   Yana Yakubovich MFF 2069   Asp   3 2 0 1 4 3 7
9   Darja Koullen  1932   Asp   3 1 2 0 4 3 7
10   Valeriia Latushkina  1912   Asp   3 2 0 1 4 2 7
11   Daria Korotkay    Asp   3 1 1 1 3 4 8
12   Ludwika Moczulska  1894   Asp   3 1 1 1 3 3 8
  Suzanne Staal  1923   Asp   3 1 1 1 3 3 8
  Klaudia Zaborniak  1929   Asp   3 1 1 1 3 3 8
  Tamar Visser  1910   Asp   3 1 1 1 3 3 8
16   Angelika Zuk  1879   Asp   3 1 1 1 3 2 6
17   Palina Kazlova  1883   Asp   3 1 0 2 2 4 9
18   Nela Kristine Malahovska    Asp   3 0 2 1 2 3 7
19   Darina Skorohod  1927   Asp   3 0 2 1 2 2 5
  Julija Polanska    Asp   3 1 0 2 2 2 5
21   Irina Baltazhy  1878   Asp   3 0 1 2 1 4 8
22   Liva Olina    Asp   3 0 1 2 1 3 7
  Alesia Masiuk    Asp   3 0 1 2 1 3 7
24   Nicole Balta    Asp   3 0 0 3 0 3 6
Elena KychkinaYana LazovikAlbina Bolshakova
Rita PackauskaiteAnastasia Kanafjeva
Darya BravayaYana YakubovichDarja Koullen
Valeriia LatushkinaLudwika Moczulska
Suzanne StaalKlaudia ZaborniakTamar Visser
Angelika ZukPalina Kazlova
Darina Skorohod
 Ronde 3 
 do 03-08-2017  Daria Korotkay  - Yana Yakubovich (2069) 0-2Partij
 Suzanne Staal (1923) - Ludwika Moczulska (1894) 1-1Partij
 Marija Packauskaite (1900) - Darya Bravaya (1948) 1-1Partij
 Anastasia Kanafjeva (1900) - Darja Koullen (1932) 1-1Partij
 Rita Packauskaite (1952) - Albina Bolshakova  1-1Partij
 Yana Lazovik (1998) - Elena Kychkina (2011) 1-1Partij
 Julija Polanska  - Nicole Balta  2-0
 Irina Baltazhy (1878) - Alesia Masiuk  1-1
 Angelika Zuk (1879) - Liva Olina  2-0
 Darina Skorohod (1927) - Nela Kristine Malahovska  1-1
 Klaudia Zaborniak (1929) - Tamar Visser (1910) 1-1
 Valeriia Latushkina (1912) - Palina Kazlova (1883) 2-0