HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Kluczbork 2004

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artem Ivanov  2166   Asp   8 6 2 0 14 55 67
2   Kirill Chulkov    Asp   8 4 4 0 12 63 77
3   Andrei Tolchykau  2107   Asp   8 3 5 0 11 60 72
4   German Struchkov    Asp   8 5 1 2 11 59 73
5   Navris Brantevics    Asp   8 3 5 0 11 58 70
6   Stepan Danilov    Asp   8 4 3 1 11 57 69
7   Joost Verplak  2109   Asp   8 3 4 1 10 56 70
8   Pim Meurs  2059   Asp   8 3 4 1 10 55 66
9   Przemyslaw Powala  2060   Asp   8 4 2 2 10 50 61
10   Olexandr Malafeevskyi  2060   Asp   8 2 5 1 9 54 68
11   Stanislav Yakhnis    Asp   8 3 3 2 9 53 64
12   Bartosz Gronowski    Asp   8 4 1 3 9 52 63
13   Sergej Marchenko    Asp   8 3 3 2 9 50 64
  Raitis Ozols  1838   Asp   8 3 3 2 9 50 61
15   Michal Szczybylo    Asp   8 3 3 2 9 48 58
16   Nikita Zaitchev    Asp   8 4 1 3 9 46 58
17   Arthur Hanssens    Asp   8 3 2 3 8 57 71
18   Lukasz Kosobudzki    Asp   8 3 2 3 8 51 65
19   Rafal Chrzaszcz    Asp   8 3 2 3 8 47 58
20   Daniele Viselli    Asp   8 4 0 4 8 45 57
  Martin Opletal  1946   Asp   8 3 2 3 8 45 56
22   Marius Sidla    Asp   8 2 4 2 8 43 54
23   Julien Clement    Asp   8 3 1 4 7 48 59
  Christophe Deleersnyder  1835   Asp   8 1 5 2 7 48 58
25   Robin Vogelaar  1808   Asp   8 3 1 4 7 47 58
  Konstantin Selli    Asp   8 1 5 2 7 47 56
27   Toomas Tammer    Asp   8 2 3 3 7 40 50
28   Anti Ingel    Asp   8 2 2 4 6 46 60
29   Igors Cvetkocs    Asp   8 2 2 4 6 45 56
30   Matthias Glorieux    Asp   8 2 2 4 6 42 51
31   Pavel Truhlar    Asp   8 0 6 2 6 41 50
32   Thibault Colombani    Asp   8 2 2 4 6 39 49
33   Michael Sarach    Asp   8 2 1 5 5 37 46
34   Szabolcs Huzian    Asp   8 2 0 6 4 32 40
35   Tamas Toth    Asp   8 1 0 7 2 40 51
36   Kristof Csecs    Asp   8 0 1 7 1 35 43
 Ronde 8 
 do 01-07-2004  Marius Sidla  - Martin Opletal (1946) 1-1
 Joost Verplak (2109) - Artem Ivanov (2166) 0-2
 Stanislav Yakhnis  - Raitis Ozols (1838) 1-1
 Lukasz Kosobudzki  - Pim Meurs (2059) 0-2
 Nikita Zaitchev  - Igors Cvetkocs  2-0
 Olexandr Malafeevskyi (2060) - Bartosz Gronowski  1-1
 Sergej Marchenko  - Michal Szczybylo  1-1
 Thibault Colombani  - Thibault Colombani  1-1
 Navris Brantevics  - Stepan Danilov  1-1
 Robin Vogelaar (1808) - Konstantin Selli  1-1
 Przemyslaw Powala (2060) - Arthur Hanssens  2-0
 Anti Ingel  - Daniele Viselli  0-2
 Michael Sarach  - Szabolcs Huzian  2-0
 Matthias Glorieux  - Pavel Truhlar  1-1
 Julien Clement  - Kristof Csecs  2-0
 Rafal Chrzaszcz  - German Struchkov  0-2
 Christophe Deleersnyder (1835) - Christophe Deleersnyder (1835) 1-1
 Kirill Chulkov  - Andrei Tolchykau (2107) 1-1
 Toomas Tammer  - Tamas Toth  2-0