HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Pupillen KNDB 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Tom Rinner  572   Pup   3 3 0 0 6 7 14
2   Ivar Smijers    Pup   3 2 1 0 5 11 17
  Luc de Kruijf  457   Pup   3 2 1 0 5 11 17
4   Emre Hageman  396   Pup   3 2 1 0 5 10 15
5   Machiel Weistra  750   Pup   3 2 1 0 5 9 13
6   Max Doornik    Pup   3 2 0 1 4 12 14
7   Ákosh Kardos  816   Pup   3 2 0 1 4 10 8
8   Jan Kornilov  769   Pup   3 2 0 1 4 8 6
9   Berke Yigittürk  1054   Pup   3 2 0 1 4 6 4
10   Simon Harmsma  739   Pup   3 1 1 1 3 11 9
11   Luise Gabbert    Pup   3 1 1 1 3 9 5
12   Jorrit Ensing    Pup   3 1 1 1 3 6 2
13   Jelle van der Eng    Pup   3 1 1 1 3 5 3
14   Lev Gilevych  653   Pup   3 1 1 1 3 4 3
15   Matthijs Jonkman    Pup   3 1 0 2 2 13 6
16   Daan Pheijffer    Pup   3 1 0 2 2 12 4
17   Huub Pheijffer    Pup   3 1 0 2 2 10 4
18   Kasper Barentsen    Pup   3 0 2 1 2 9 5
19   Nathan Steenbergen    Pup   3 1 0 2 2 7 0
20   Nicole de Vries  801   Pup   3 0 2 1 2 5 3
21   Roald Scheper    Pup   3 0 1 2 1 12 3
22   Wouter Sosef    Pup   3 0 1 2 1 11 2
23   Yaroslav Gilevych  452   Pup   3 0 1 2 1 9 3
24   Wessel Schuitemaker    Pup   3 0 0 3 0 9 0
 Ronde 3 
 za 11-06-2016  Wessel Schuitemaker  - Nathan Steenbergen  0-2
 Nicole de Vries (801) - Wouter Sosef  1-1
 Yaroslav Gilevych (452) - Lev Gilevych (653) 0-2
 Roald Scheper  - Jelle van der Eng  0-2
 Kasper Barentsen  - Jorrit Ensing  1-1
 Huub Pheijffer  - Berke Yigittürk (1054) 0-2
 Jan Kornilov (769) - Matthijs Jonkman  2-0
 Machiel Weistra (750) - Simon Harmsma (739) 2-0
 Emre Hageman (396) - Luise Gabbert  2-0
 Daan Pheijffer  - Ivar Smijers  0-2
 Tom Rinner (572) - Ákosh Kardos (816) 2-0
 Max Doornik  - Luc de Kruijf (457) 0-2