HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B13 Rapid Pinsk 2016 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Daniil Ilin  2039   Pup   5 4 1 0 9 20 29
2   Valentin Golubajev  2032   Pup   5 4 1 0 9 14 23
3   Tamerlan Akhmerov  1977   Pup   5 3 2 0 8 18 25
4   Ivan Iliasov    Pup   5 4 0 1 8 17 24
5   Amadeusz Zyber-Moszak  1900   Pup   5 4 0 1 8 16 22
6   Audrius Domarkas  1935   Pup   5 2 3 0 7 19 27
7   Nikita Volkov  2155   Pup   5 3 1 1 7 17 26
  Maxim Averkiev   1988   Pup   5 3 1 1 7 17 25
9   Karl Richard Esvald  1902   Pup   5 3 1 1 7 13 22
  Kacper Was  1933   Pup   5 3 1 1 7 13 19
11   Bogdan Rukin    Pup   5 3 1 1 7 12 20
12   Berke Yiğittürk  2006   Pup   5 2 2 1 6 21 30
13   Stsiapan Darashenka  1914   Pup   5 3 0 2 6 20 28
14   Kristers Lapins    Pup   5 2 2 1 6 16 23
15   Richard Icha  1900   Pup   5 2 2 1 6 15 23
16   Maksim Leuchanka    Pup   5 3 0 2 6 14 23
  Nicholas Novelle  1900   Pup   5 2 2 1 6 14 22
18   David Tarasenka    Pup   5 2 2 1 6 12 17
19   Michal Wegrzyn  1919   Pup   5 2 1 2 5 19 28
20   Machiel Weistra  1980   Pup   5 1 3 1 5 19 27
21   Mykhailo Batunin    Pup   5 1 3 1 5 16 23
  Kyrylo Bratus    Pup   5 2 1 2 5 16 23
  Simon Harmsma    Pup   5 2 1 2 5 16 23
24   Atakan Burak Akkahve    Pup   5 1 3 1 5 15 23
  Arnas Sakalauskas    Pup   5 2 1 2 5 15 22
  Robert Antoi  1900   Pup   5 2 1 2 5 15 22
  Mikhail Petrov    Pup   5 1 3 1 5 15 21
28   Emre Hageman    Pup   5 2 1 2 5 14 22
  Gabrielis Drotvinas    Pup   5 1 3 1 5 14 21
30   Joris Maslinskas    Pup   5 2 1 2 5 10 17
31   Rokas Banevicius    Pup   5 2 0 3 4 17 25
  Aaron Soo  1900   Pup   5 1 2 2 4 17 23
33   Matteo Fortunato    Pup   5 1 2 2 4 16 22
  Laurentsiy Varazheykin    Pup   5 2 0 3 4 16 22
35   Vilnis Lembergs    Pup   5 2 0 3 4 13 22
36   Kristofer Diligentov    Pup   5 1 2 2 4 13 20
37   Hans Robert Kannukene    Pup   5 2 0 3 4 13 19
38   Zakhar Shybakou  1900   Pup   5 2 0 3 4 8 14
39   Kamran Umudov    Pup   5 1 1 3 3 18 25
40   Danila Lapchuk    Pup   5 1 1 3 3 15 24
41   Islambek Karimov    Pup   5 1 1 3 3 15 23
42   Artsiom Markusheuski    Pup   5 1 1 3 3 14 21
43   Hleb Yalopau    Pup   5 1 1 3 3 12 19
44   Vsevolods Mitrevics    Pup   5 1 0 4 2 15 24
45   Michal Vitek    Pup   5 1 0 4 2 13 18
46   Jozsef Molnar    Pup   5 0 1 4 1 13 20
  Demir Kiracioglu    Pup   5 0 1 4 1 13 20
48   David Mezo    Pup   5 0 1 4 1 10 16
 Ronde 5 
 ma 08-08-2016  Jozsef Molnar  - David Mezo  1-1
 Artsiom Markusheuski  - Demir Kiracioglu  2-0
 Hans Robert Kannukene  - Michal Vitek  2-0
 Vilnis Lembergs  - Vsevolods Mitrevics  2-0
 Kristofer Diligentov  - Danila Lapchuk  1-1
 Kamran Umudov  - Joris Maslinskas  0-2
 Arnas Sakalauskas  - Hleb Yalopau  2-0
 Simon Harmsma  - Islambek Karimov  2-0
 Atakan Burak Akkahve  - Laurentsiy Varazheykin  2-0
 David Tarasenka  - Aaron Soo (1900) 2-0
 Maksim Leuchanka  - Zakhar Shybakou (1900) 2-0
 Emre Hageman  - Machiel Weistra (1980) 1-1
 Mikhail Petrov  - Robert Antoi (1900) 1-1
 Kristers Lapins  - Rokas Banevicius  2-0
 Matteo Fortunato  - Richard Icha (1900) 0-2
 Gabrielis Drotvinas  - Bogdan Rukin  0-2
 Mykhailo Batunin  - Kacper Was (1933) 0-2
 Karl Richard Esvald (1902) - Kyrylo Bratus  2-0
 Amadeusz Zyber-Moszak (1900) - Michal Wegrzyn (1919) 2-0
 Nicholas Novelle (1900) - Ivan Iliasov  0-2
 Stsiapan Darashenka (1914) - Tamerlan Akhmerov (1977) 0-2
 Maxim Averkiev  (1988) - Audrius Domarkas (1935) 1-1
 Valentin Golubajev (2032) - Berke Yiğittürk (2006) 2-0
 Nikita Volkov (2155) - Daniil Ilin (2039) 0-2