HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Schooldammen HF Welpen Ureterp 2024

        Link   

 Klassen: 
 Amersfoort 
 Ureterp 
 Harderwijk 
 Nieuwerbrug aan de Rijn 
PlTeams123456789101112131415161718WePuWlWp
1   De Rank 1 Julianadorp  8888858..88..7..........1020106114
2   Eben Haezerschool Hollandscheveld  06867687....66..........1018109117
3   CBS De Regenboog Noordscheschut  027456..4..67..6........1014112120
4   De Vossenburcht Winschoten  0015..3558........6....81012112112
5   CBS de Opdracht Ureterp  02436......64....758....1012109115
6   CBS De Tarissing 2 Rinsumageest  013..25....46..66..5....1011109115
7   De Krullevaar Hoogeveen  3225..38......64....6..81011108108
8   SWS t Groenland 1 Zuidwolde  00..3....0..47..666..4..1010103108
9   IKC G.A. de Ridder Beilen  ..143........2..4..6446810108989
10   t Hieker nust  0....024..46..425....5..109100105
11   IKC St. Vitus Winschoten  0..2..42..1....4....66481099595
12   Mr. Harm Smeenge Beilen  ..21......2..444..28..581099292
13   De Rank 2 Julianadorp  12......242..6......42681089898
14   SWS t Groenland 2 Zuidwolde  ....2..12..223..6....5581088686
15   IKC De Fontein Den Helder  ......23....24..204..6681088181
16   CBS De Tarissing 1 Rinsumageest  ........032..4..2..632481068282
17   De Ark Dedemsvaart  ..............42343232481057777
18   Dummy  ......0....0..0..00000001008186

    Uitslagen ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer
Ronde 10
za  20-04-2024        De Ark Dedemsvaart  -   SWS t Groenland 1 Zuidwolde  
4
-
4
    CBS De Regenboog Noordscheschut  -   IKC G.A. de Ridder Beilen  
4
-
4
    SWS t Groenland 2 Zuidwolde  -   CBS De Tarissing 2 Rinsumageest  
2
-
6
    De Krullevaar Hoogeveen  -   Dummy  
8
-
0
R
    Eben Haezerschool Hollandscheveld  -   Mr. Harm Smeenge Beilen  
6
-
2
    t Hieker nust  -   De Vossenburcht Winschoten  
0
-
8
    De Rank 2 Julianadorp  -   IKC De Fontein Den Helder  
4
-
4
    IKC St. Vitus Winschoten  -   De Rank 1 Julianadorp  
0
-
8
    CBS de Opdracht Ureterp  -   CBS De Tarissing 1 Rinsumageest  
8
-
0