HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   SWMG Beijing Barrages Rapid 2012 (Rapid)

    
    Link   

  Barrage

 Klassen: 
 
 Finale A 
 Finale B 
 Finale C 
 Finale D 
 Finale Vrouwen 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Barrage 
 Barrage 2 
 Barrage 3 
 Partijen
  Toernooizaal    Disclaimer
 Alle uitslagen
Ronde 1
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Rusland  Alexander Georgiev   1 
Litouwen  Aleksej Domchev  1 
Wit-Rusland  Anatoli Gantvarg   1 
Letland  Roberts Misans  1 
Nederland  Pim Meurs   1 
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Kameroen  Flaubert Ndonzi   1 
Brazilie  Allan Igor Morena Silva  1 
Mongolie  Erdenebileg Dul   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina   0 
Ukraine  Viktoriya Motrichko  2 
Letland  Olesia Abdullina   2 
China  Sixuan Shi  0 
Rusland  Matrena Nogovitsyna   2 
Letland  Zoja Golubeva  0 
Ukraine  Olga Baltazhy   0 
Nederland  Karlijn Overes  2 
Ronde 2
China  Wenlong Gao  1 
Letland  Roberts Misans  1 
Litouwen  Aleksej Domchev   0 
Nederland  Alexander Baliakin  2 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   0 
Rusland  Alexander Georgiev  2 
Rusland  Alexander Shvartsman   2 
Wit-Rusland  Anatoli Gantvarg  0 
Letland  Guntis Valneris   2 
Wit-Rusland  Andrei Tolchykau  0 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich   1 
Rusland  Matrena Nogovitsyna  1 
Polen  Natalia Sadowska   0 
Ukraine  Olga Baltazhy  2 
Nederland  Karlijn Overes   0 
Letland  Zoja Golubeva  2 
Ronde 3
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Letland  Roberts Misans   1 
Rusland  Alexander Shvartsman  1 
Nederland  Pim Meurs   2 
Brazilie  Allan Igor Morena Silva  0 
Duitsland  Vadim Virny   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Wit-Rusland  Andrei Tolchykau   1 
Mongolie  Erdenebileg Dul  1 
Letland  Zoja Golubeva   0 
Polen  Natalia Sadowska  2 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina   0 
China  Sixuan Shi  2 
Ukraine  Olga Baltazhy   1 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich  1 
Ronde 4
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Duitsland  Vadim Virny  1 
Letland  Guntis Valneris   1 
Letland  Roberts Misans  1 
Nederland  Pim Meurs   1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Wit-Rusland  Anatoli Gantvarg   1 
Mongolie  Erdenebileg Dul  1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   0 
Brazilie  Allan Igor Morena Silva  2 
Wit-Rusland  Andrei Tolchykau   2 
China  Wenlong Gao  0 
Litouwen  Aleksej Domchev   0 
Kameroen  Flaubert Ndonzi  2 
Ukraine  Olga Baltazhy   0 
Rusland  Matrena Nogovitsyna  2 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich   1 
Letland  Zoja Golubeva  1 
Polen  Natalia Sadowska   1 
Nederland  Karlijn Overes  1 
Ronde 5
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Rusland  Alexander Shvartsman  1 
Duitsland  Vadim Virny   1 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Nederland  Alexander Baliakin   1 
Letland  Roberts Misans  1 
Nederland  Pim Meurs   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Brazilie  Allan Igor Morena Silva   1 
Mongolie  Erdenebileg Dul  1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   2 
Wit-Rusland  Anatoli Gantvarg  0 
Litouwen  Aleksej Domchev   1 
Wit-Rusland  Andrei Tolchykau  1 
China  Sixuan Shi   0 
Wit-Rusland  Olga Fedorovich  2 
Ukraine  Viktoriya Motrichko   1 
Letland  Olesia Abdullina  1 
Ronde 6
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Rusland  Alexander Shvartsman   0 
Duitsland  Vadim Virny  2 
Letland  Roberts Misans   1 
Nederland  Pim Meurs  1 
Letland  Guntis Valneris   1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Mongolie  Erdenebileg Dul   1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  1 
Wit-Rusland  Anatoli Gantvarg   1 
Brazilie  Allan Igor Morena Silva  1 
China  Wenlong Gao   0 
Litouwen  Aleksej Domchev  2 
Wit-Rusland  Andrei Tolchykau   0 
Kameroen  Flaubert Ndonzi  2 
Ukraine  Viktoriya Motrichko   1 
Rusland  Matrena Nogovitsyna  1 
Polen  Natalia Sadowska   1 
Wit-Rusland  Olga Fedorovich  1 
Letland  Zoja Golubeva   1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina  1 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich   2 
China  Sixuan Shi  0