HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Open Flevoland PFDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexander Georgiev GMI 2426   Fin   9 4 5 0 13 90 99
2   Vadim Virny GMI 2369   Fin   9 3 6 0 12 94 104
  Rein van der Pal MF 2317   Fin   9 3 6 0 12 94 102
  Macodou NDiaye GMI 2331   Fin   9 3 6 0 12 94 102
5   Hein Meijer GMI 2305   Fin   9 3 6 0 12 90 98
6   Ron Heusdens GMI 2353   Fin   9 3 6 0 12 90 99
7   NDiaga Samb GMI 2324   Fin   9 3 6 0 12 90 98
8   Ainur Shaibakov GMI 2350   Fin   9 3 6 0 12 89 97
  Michiel Kroesbergen MI 2304   Fin   9 4 4 1 12 89 97
10   Alexander Baliakin GMI 2410   Fin   9 3 6 0 12 89 97
11   Aleksej Domchev GMI 2311   Fin   9 4 4 1 12 87 95
12   Martijn van IJzendoorn GMI 2371   Fin   9 4 4 1 12 85 93
13   Artem Ivanov GMI 2357   Fin   9 3 6 0 12 85 94
14   Bassirou Ba GMI 2326   Fin   9 4 4 1 12 77 84
15   Auke Scholma GMI 2340   Fin   9 3 6 0 12 77 84
16   Bruno Fopa MI 2258   Fin   9 3 5 1 11 90 96
17   Guntis Valneris GMI 2392   Fin   9 3 5 1 11 90 99
18   Kees Thijssen GMI 2336   Fin   9 2 7 0 11 89 97
19   Alexander Getmanski GMI 2369   Fin   9 2 7 0 11 89 98
20   Thomy Lucien Mbongo MI 2319   Fin   9 3 5 1 11 85 91
21   Jos Stokkel GMI 2284   Fin   9 2 7 0 11 83 91
22   Yuriy Anikeev GMI 2344   Fin   9 2 7 0 11 83 90
23   Viktoriya Motrichko GMIF 2200   Fin   9 3 5 1 11 81 89
24   Nick Hoving  2243   Fin   9 5 1 3 11 78 84
25   Christian Niami MF 2277   Fin   9 5 1 3 11 77 83
26   Igor Kirzner GMI 2263   Fin   9 4 3 2 11 77 81
27   Losseni Savané  2130   Fin   9 4 3 2 11 71 77
28   Jacob Okken MI 2244   Fin   9 3 4 2 10 91 97
29   Evgeni Vatutin GMI 2326   Fin   9 3 4 2 10 89 98
30   Andrew Tjon A Ong MF 2210   Fin   9 3 4 2 10 84 91
31   Jan van Dijk MF 2288   Fin   9 3 4 2 10 82 82
32   Natalia Sadowska GMIF 2228   Fin   9 3 4 2 10 82 89
33   Jean Marc Ndjofang GMI 2325   Fin   9 3 4 2 10 82 90
34   Ben Provoost MF 2303   Fin   9 2 6 1 10 81 81
35   Bhiem Ramdien MF 2251   Fin   9 3 4 2 10 79 85
36   Elena Cesnokova MFF 2148   Fin   9 1 8 0 10 79 85
37   Waldo Aliar MF 2194   Fin   9 3 4 2 10 77 83
38   Henk Kalk MF 2139   Fin   9 2 6 1 10 76 78
39   Egor Bobkov MF 2130   Fin   9 3 4 2 10 75 79
40   Ton Bollebakker  2121   Fin   9 3 4 2 10 74 80
41   Vitalia Doumesh MIF 2110   Fin   9 3 4 2 10 70 75
42   Harry Clasquin MF 2117   Fin   9 4 2 3 10 67 71
43   Jakub Gazda  2083   Fin   9 2 6 1 10 67 73
44   Jaap van Hal  2021   Fin   9 3 4 2 10 62 68
45   Leopold Sekongo MI 2213   Fin   9 2 5 2 9 83 89
46   Peter van der Stap MF 2174   Fin   9 2 5 2 9 83 89
47   Abdou Gueye  2158   Fin   9 2 5 2 9 79 85
  Han Seinhorst CMF 2136   Fin   9 2 5 2 9 79 85
49   Frits Luteijn MI 2248   Fin   9 3 3 3 9 77 83
50   Bogdan Bankowski  2082   Fin   9 2 5 2 9 77 84
51   Gert Bosker  2107   Fin   9 3 3 3 9 76 82
52   Roep Bhawanibhiek MF 2092   Fin   9 3 3 3 9 73 79
53   Alex Boxum  2135   Fin   9 3 3 3 9 73 79
  Paul Teer  2092   Fin   9 2 5 2 9 73 77
55   Jaap Knipper  2051   Fin   9 2 5 2 9 72 78
56   Jeroen Kos MF 2197   Fin   9 4 1 4 9 70 76
57   Katarzyna Stanczuk MFF 2064   Fin   9 3 3 3 9 59 64
58   Marta Bankowska CMFF 2107   Fin   9 4 0 5 8 83 91
59   Jan Hendrik Kok  2125   Fin   9 1 6 2 8 83 92
60   Henk Grotenhuis ten Harkel MF 2160   Fin   9 3 2 4 8 78 84
61   Frans Teijn  1961   Fin   9 2 4 3 8 77 83
62   Raphaël Martens MF 2016   Fin   9 3 2 4 8 76 78
63   Petra Duskova  1984   Fin   9 3 2 4 8 75 79
64   Douwe Hokwerda    Fin   9 4 0 5 8 75 81
65   Robert Capriata  2150   Fin   9 3 2 4 8 74 80
66   Marthy van Houtert  2040   Fin   9 2 4 3 8 71 77
67   Maksym Puchala  1979   Fin   9 4 0 5 8 70 74
68   Ab Steenbergen  1951   Fin   9 2 4 3 8 66 72
69   Barbara Graas MIF 1942   Fin   9 2 4 3 8 65 71
70   Daan van Os  1974   Fin   9 2 4 3 8 65 71
71   Cor Westerveld  2069   Fin   9 3 2 4 8 63 65
72   Valentino Tjokro  1991   Fin   9 3 2 4 8 62 67
73   John Folkers  1908   Fin   9 2 4 3 8 57 61
74   Bart Visser  2012   Fin   9 2 3 4 7 72 78
75   Arnold Scharft  2013   Fin   9 1 5 3 7 72 76
76   Jaap Akse    Fin   9 2 3 4 7 67 71
77   Iepie Poepjes-Koopman MFF 1909   Fin   9 1 5 3 7 63 69
78   Hans Luchies  1916   Fin   9 3 1 5 7 60 64
79   Jakub Stacewicz  1985   Fin   9 1 4 4 6 79 87
80   Robby Koendjbiharie  1912   Fin   9 2 2 5 6 69 75
81   Piet Rozenboom  1947   Fin   9 2 2 5 6 68 74
82   Boudewijn van der Veen  1949   Fin   9 1 4 4 6 66 71
83   Cyril Sluisdom  1926   Fin   9 2 2 5 6 66 70
84   Jan Snijder  1935   Fin   9 2 2 5 6 64 64
85   Krzysztof Juszczak  1958   Fin   9 2 2 5 6 62 66
86   Lauran Rijk    Fin   9 1 4 4 6 61 65
87   Klaas Mondria  1824   Fin   9 0 6 3 6 60 65
88   Jan Peters  1888   Fin   9 3 0 6 6 59 61
89   Cees Bruijnes    Fin   9 2 2 5 6 57 57
90   Teun Dekker  1915   Fin   9 1 4 4 6 57 59
91   Bé Hensen    Fin   9 1 4 4 6 56 60
92   Jan Schotalbers    Fin   9 1 3 5 5 53 55
93   Martin Plesnivy  1834   Fin   9 1 2 6 4 56 58
94   Henk van Hooff    Fin   9 1 2 6 4 53 55
95   Cees Geluk    Fin   9 2 0 7 4 51 53
96   Henk van der Pol    Fin   9 0 2 7 2 51 55
97   Dummy    Fin   4 4 0 0 0 32 32
Alexander GeorgievVadim VirnyRein van der Pal
Macodou NDiayeHein MeijerRon Heusdens
NDiaga SambAinur ShaibakovMichiel Kroesbergen
Alexander BaliakinAleksej DomchevMartijn van IJzendoorn
Artem IvanovBassirou BaAuke Scholma
Bruno FopaGuntis ValnerisKees Thijssen
Alexander GetmanskiThomy
 Ronde 9 
 zo 24-06-2018  Bé Hensen  - Piet Rozenboom (1947) 1-1Partij
 Barbara Graas (1942) - Krzysztof Juszczak (1958) 2-0Partij
 Douwe Hokwerda  - Boudewijn van der Veen (1949) 2-0Partij
 Raphaël Martens (2016) - Ab Steenbergen (1951) 1-1Partij
 Marthy van Houtert (2040) - John Folkers (1908) 1-1Partij
 Jaap van Hal (2021) - Frans Teijn (1961) 2-0Partij
 Jaap Knipper (2051) - Bogdan Bankowski (2082) 1-1Partij
 Henk Grotenhuis ten Harkel (2160) - Harry Clasquin (2117) 0-2Partij
 Ton Bollebakker (2121) - Robert Capriata (2150) 2-0Partij
 Paul Teer (2092) - Peter van der Stap (2174) 1-1Partij
 Jeroen Kos (2197) - Han Seinhorst (2136) 1-1Partij
 Henk Kalk (2139) - Elena Cesnokova (2148) 1-1Partij
 Alex Boxum (2135) - Viktoriya Motrichko (2200) 0-2Partij
 Frits Luteijn (2248) - Christian Niami (2277) 0-2Partij
 Jean Marc Ndjofang (2325) - Bhiem Ramdien (2251) 1-1Partij
 Auke Scholma (2340) - Jacob Okken (2244) 2-0Partij
 Kees Thijssen (2336) - Thomy Lucien Mbongo (2319) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2369) - Jos Stokkel (2284) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2344) - Nick Hoving (2243) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2392) - Aleksej Domchev (2311) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2324) - Michiel Kroesbergen (2304) 1-1Partij
 Hein Meijer (2305) - Ainur Shaibakov (2350) 1-1Partij
 Vadim Virny (2369) - Artem Ivanov (2357) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (2371) - Ron Heusdens (2353) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (2410) - Macodou NDiaye (2331) 1-1Partij
 Alexander Georgiev (2426) - Rein van der Pal (2317) 1-1Partij
 Henk van der Pol  - Jan Peters (1888) 0-2
 Jan Schotalbers  - Henk van Hooff  1-1
 Cees Geluk  - Lauran Rijk  0-2
 Cyril Sluisdom (1926) - Martin Plesnivy (1834) 2-0
 Teun Dekker (1915) - Klaas Mondria (1824) 1-1
 Hans Luchies (1916) - Jaap Akse  1-1
 Valentino Tjokro (1991) - Robby Koendjbiharie (1912) 2-0
 Bart Visser (2012) - Iepie Poepjes-Koopman (1909) 1-1
 Jakub Stacewicz (1985) - Katarzyna Stanczuk (2064) 0-2
 Petra Duskova (1984) - Daan van Os (1974) 1-1
 Gert Bosker (2107) - Arnold Scharft (2013) 2-0
 Marta Bankowska (2107) - Jakub Gazda (2083) 0-2
 Vitalia Doumesh (2110) - Cor Westerveld (2069) 2-0
 Maksym Puchala (1979) - Waldo Aliar (2194) 0-2
 Roep Bhawanibhiek (2092) - Leopold Sekongo (2213) 1-1
 Losseni Savané (2130) - Jan Hendrik Kok (2125) 2-0
 Andrew Tjon A Ong (2210) - Egor Bobkov (2130) 1-1
 Abdou Gueye (2158) - Bruno Fopa (2258) 0-2
 Natalia Sadowska (2228) - Igor Kirzner (2263) 1-1
 Bassirou Ba (2326) - Evgeni Vatutin (2326) 2-0