HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   BDSV Open groep B BDSV Barneveld 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Yuri Derks    Fin   3 3 0 0 6 11 22
2   Ricardo Bona  1951   Fin   3 3 0 0 6 9 18
3   Marijke Koers-van Genderen  1977   Fin   3 2 1 0 5 10 16
  Renzo Rubele  2040   Fin   3 2 1 0 5 10 16
5   Fred van Amersfoort  1955   Fin   3 1 2 0 4 12 16
6   Jur van Ginkel    Fin   3 1 2 0 4 11 13
  Evert van Grondelle    Fin   3 1 2 0 4 11 13
8   Reinard van de Lagemaat    Fin   3 2 0 1 4 10 8
9   Bart Wiggemansen    Fin   3 2 0 1 4 9 6
10   Willem Bor  1949   Fin   3 2 0 1 4 8 8
11   Boike Mathoera  1896   Fin   3 2 0 1 4 7 6
12   Ad Vreeswijk  1857   Fin   3 1 1 1 3 11 7
  Matthijs Broek  1819   Fin   3 1 1 1 3 11 7
14   Bert Roest  1937   Fin   3 1 1 1 3 9 7
15   Bram Cysouw  2144   Fin   3 1 1 1 3 9 5
  Michiel Luiten  1917   Fin   3 1 1 1 3 9 5
17   Eddie Weijman    Fin   3 1 1 1 3 9 3
18   Gijs Dekker    Fin   3 1 1 1 3 8 4
  Teus Klok    Fin   3 1 1 1 3 8 4
20   Hennie van Lambalgen    Fin   3 1 1 1 3 8 3
21   Casper Derks    Fin   3 0 2 1 2 9 5
  Gert van den Top    Fin   3 0 2 1 2 9 5
23   Luc Jennes  1901   Fin   3 1 0 2 2 7 0
  Roelof van Drenth    Fin   3 1 0 2 2 7 0
  Gerrit Roeterdink  1923   Fin   3 1 0 2 2 7 0
26   Anton van Ginkel    Fin   3 0 1 2 1 10 3
27   RenĂ© Runhaar  1853   Fin   3 0 1 2 1 7 1
  Leo van Raay    Fin   3 0 1 2 1 7 1
29   Henri de Broeck  1900   Fin   3 0 0 3 0 10 0
30   Steve Cheddie    Fin   3 0 0 3 0 7 0
 Ronde 3 
 za 06-07-2019  Gerrit Roeterdink (1923) - Henri de Broeck (1900) 2-0
 Steve Cheddie  - Roelof van Drenth  0-2
 Leo van Raay  - Hennie van Lambalgen  0-2
 Teus Klok  - RenĂ© Runhaar (1853) 2-0
 Anton van Ginkel  - Gijs Dekker  0-2
 Eddie Weijman  - Matthijs Broek (1819) 1-1
 Gert van den Top  - Willem Bor (1949) 0-2
 Bart Wiggemansen  - Casper Derks  2-0
 Evert van Grondelle  - Luc Jennes (1901) 2-0
 Michiel Luiten (1917) - Renzo Rubele (2040) 0-2
 Marijke Koers-van Genderen (1977) - Bram Cysouw (2144) 2-0
 Jur van Ginkel  - Fred van Amersfoort (1955) 1-1
 Boike Mathoera (1896) - Bert Roest (1937) 2-0
 Yuri Derks  - Reinard van de Lagemaat  2-0
 Ad Vreeswijk (1857) - Ricardo Bona (1951) 0-2