HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   BDSV Open groep B BDSV Barneveld 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Ricardo Bona  1951   Fin   4 4 0 0 8 17 34
2   Marijke Koers-van Genderen  1977   Fin   4 3 1 0 7 20 35
3   Yuri Derks    Fin   4 3 0 1 6 21 26
4   Fred van Amersfoort  1955   Fin   4 2 2 0 6 17 25
5   Willem Bor  1949   Fin   4 3 0 1 6 16 22
6   Jur van Ginkel    Fin   4 1 3 0 5 22 26
7   Reinard van de Lagemaat    Fin   4 2 1 1 5 19 21
8   Renzo Rubele  2040   Fin   4 2 1 1 5 19 20
9   Gijs Dekker    Fin   4 2 1 1 5 17 16
10   Bart Wiggemansen    Fin   4 2 1 1 5 16 15
  Boike Mathoera  1896   Fin   4 2 1 1 5 16 15
12   Bram Cysouw  2144   Fin   4 2 1 1 5 15 12
13   Evert van Grondelle    Fin   4 1 2 1 4 20 17
14   Matthijs Broek  1819   Fin   4 1 2 1 4 19 14
15   Eddie Weijman    Fin   4 1 2 1 4 16 8
16   Michiel Luiten  1917   Fin   4 1 2 1 4 15 11
17   Gert van den Top    Fin   4 1 2 1 4 14 9
18   Teus Klok    Fin   4 1 2 1 4 12 8
19   Roelof van Drenth    Fin   4 2 0 2 4 10 4
20   Ad Vreeswijk  1857   Fin   4 1 1 2 3 20 11
21   Bert Roest  1937   Fin   4 1 1 2 3 16 9
22   Hennie van Lambalgen    Fin   4 1 1 2 3 16 5
23   Gerrit Roeterdink  1923   Fin   4 1 1 2 3 15 7
24   Anton van Ginkel    Fin   4 1 1 2 3 14 5
25   Luc Jennes  1901   Fin   4 1 1 2 3 10 3
26   Casper Derks    Fin   4 0 2 2 2 17 8
27   Henri de Broeck  1900   Fin   4 1 0 3 2 13 0
28   RenĂ© Runhaar  1853   Fin   4 0 1 3 1 14 1
29   Leo van Raay    Fin   4 0 1 3 1 11 1
30   Steve Cheddie    Fin   4 0 0 4 0 13 0
 Ronde 4 
 za 06-07-2019  Henri de Broeck (1900) - Steve Cheddie  2-0
 Leo van Raay  - Anton van Ginkel  0-2
 Luc Jennes (1901) - Gerrit Roeterdink (1923) 1-1
 Roelof van Drenth  - Casper Derks  2-0
 Gert van den Top  - RenĂ© Runhaar (1853) 2-0
 Michiel Luiten (1917) - Eddie Weijman  1-1
 Bram Cysouw (2144) - Bert Roest (1937) 2-0
 Matthijs Broek (1819) - Teus Klok  1-1
 Gijs Dekker  - Ad Vreeswijk (1857) 2-0
 Willem Bor (1949) - Evert van Grondelle  2-0
 Reinard van de Lagemaat  - Bart Wiggemansen  1-1
 Boike Mathoera (1896) - Jur van Ginkel  1-1
 Fred van Amersfoort (1955) - Hennie van Lambalgen  2-0
 Renzo Rubele (2040) - Marijke Koers-van Genderen (1977) 0-2
 Ricardo Bona (1951) - Yuri Derks  2-0