HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  2e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Eye-t Webdesign  1011131191015111113151118129
2  WSDV 3  1012111110611121614131118126
3  TDT/Salland CT  98912131412101515161115133
4  DES Lunteren 3  79111011111311131791115122
5  Dammers Uit Oost 2  99810121112141113111115120
6  Hartholt Olie CT  111079811791413131111112
7  DEZ Laren  1014699988131716119119
8  Harderwijk 2  5987813121081510118105
9  DIOS/WDV CT  9810961112109108118102
10  Gooi & Eemland 2  9457967121181511693
11  DIOS/IJsselstreek CT  7653773310121311576
12  Witte van Moort 3  574119741085711477

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 16-02-2019     DIOS/IJsselstreek CT  -   Hartholt Olie CT  
7
-
13
 Pascal Slütter (998) - Jan van der Kolk (938) 2-09Partij
 Jan Vesters (994) - Dick Dijk (840) 1-13Partij
 Dirk Reurink (891) - Bert Straetemans (865) 2-06Partij
 Toon Baks (906) - Harry Abbing (1006) 0-24Partij
 Bernard Renting (932) - Wim Leijssenaar (930) 1-15Partij
 Jan Fokkink (862) - Jan Rensink (945) 1-17Partij
 Clemens Keurentjes (869) - Gerrit Klaseboer (975) 0-210Partij
 Gerrit Kreunen (789) - Frits Gerritsen (1005) 0-22Partij
 Gerrit Klompenhouwer (845) - Peter van der Velden (1003) 0-28Partij
 Gerrit van Wijk (462) - Maikel Schotman (865) 0-21Partij
   Witte van Moort 3  -   WSDV 3  
7
-
13
 Willem Fokkert (760) - Jaap Vink (1085) 0-23Partij
 Arend Boertje  - Nico Valkenburg (1033) 0-21Partij
 Mark Paters (890) - Jozef Linssen (1086) 0-26Partij
 Roelof Schippers Sr. (824) - Bas van Berkel (979) 1-14Partij
 Bennie Hendriks (672) - Mara Langeveld (957) 0-22Partij
 Gert Brink (786) - Marie Gabbert (737) 0-210Partij
 Koert Meuleman (850) - Fernande de Graaf (606) 1-19Partij
 Johan van Dijk (1098) - Luise Gabbert (748) 2-07Partij
 Bennie Lawant (762) - Gerhard Gerritsen (934) 1-15Partij
 Maaike Noppers (756) - Marjory Feyt (564) 2-08Partij
   Gooi & Eemland 2  -   DIOS/WDV CT  
11
-
9
 Jaap Langerak (923) - Gert Wisselink (1013) 2-08Partij
 Anne Wouda (895) - Chris Grevers (1090) 2-09Partij
 Henk Vogelenzang de Jong (1103) - Harry Vos (1042) 0-25Partij
 Hans Loots (829) - Gerard Korten (1072) 1-110Partij
 Huib Poort (833) - Frank ten Hagen (1051) 1-17Partij
 Henk de Groot (870) - Jaap Vos (937) 2-03Partij
 Levi Duijst (726) - Cees Groen (1011) 0-21Partij
 Michiel Luiten (1006) - Allard van Tongeren (932) 1-14Partij
 Ad Vreeswijk (810) - Wim Bennink (888) 1-16Partij
 Lammert Korlaar (778) - Theo Baks (684) 1-12Partij
   DEZ Laren  -   TDT/Salland CT  
6
-
14
 Danny Dix (1157) - André Klein Tank (942) 1-110Partij
 Alfred van Lenthe (1037) - Hilco Braakman  (1063) 1-18Partij
 Johan Haijtink (1097) - Jan van Buiten (1086) 2-05Partij
 Tonny Roeterdink (995) - Ab Steenbergen (1032) 0-23Partij
 Johan Beltman (968) - Fred van Amersfoort (1042) 0-29Partij
 Tonnie Schutte (924) - Bert Top (838) 0-24Partij
 André Haijtink (804) - John Folkers (979) 1-17Partij
 Gerrit Roeterdink (856) - Johan Bulstra (1139) 1-12Partij
 Dinand Stegeman (886) - Jan Preuter (946) 0-26Partij
 Herman Beuzel (831) - Rob Hendriks (1033) 0-21Partij
   DES Lunteren 3  -   Eye-t Webdesign  
7
-
13
 Evert Evers (1108) - Henk van Renselaar (939) 2-03Partij
 Arjan van Galen (1281) - Gerrit Eilander (913) 1-14Partij
 Chris Versteegen (1060) - Geurt Souman (988) 1-19Partij
 Johan de Haas (1017) - Alie Beekman-van Duinen (1081) 1-15Partij
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (958) - Erik Bakker (1044) 1-16Partij
 Alex van Harn (878) - Maikel van den Esker (1118) 0-27Partij
 Erwin Jochemsen (908) - Albert Lusink (1109) 0-22Partij
 Jelte van Lokhorst (846) - Henk Mostert Azn (1083) 0-21Partij
 Michel Hendriksen Jr. (754) - Freek Jongerman (909) 0-28Partij
 Levien Cysouw (528) - Harry Beekman (1073) 1-110Partij
   Harderwijk 2  -   Dammers Uit Oost 2  
8
-
12
 Ton Eekelschot (1052) - Rodier Evers (1020) 2-08Partij
 Bert Foppen (1077) - Ben Okken (1116) 2-010Partij
 Jan van der Pol (933) - Jan Masselink (1162) 1-12Partij
 Wouter van den Berg (994) - Ralf Richters (1092) 0-26Partij
 Wout Mensink (1055) - Hans Rinner (1061) 0-25Partij
 Jan Pluim (849) - Tom Rinner (968) 0-23Partij
 Eibert Smit (970) - Alexandra Betting (968) 0-27Partij
 Jakob de Vries (995) - Jaap de Vries (1029) 1-19Partij
 Marjan Foppen (732) - Tom Westhof (982) 0-24Partij
 Tim Suierveld  - Isa van Haaren  2-01Partij