HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  2e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Dammers Uit Oost 2  13..1110........1418..5932
2  Hartholt Olie CT  7......12......1117145822
3  DIOS Achterhoek 2  ....913..121115......5820
4  Harderwijk 2  9..11......1112..15..5816
5  SSS Kampen  10..7..10......13..165612
6  DES Lunteren 3  ..8....101011....15..568
7  DEZ Laren  ....8....10..915..12558
8  TDT/Salland CT  ....99..9..16....165418
9  Gooi & Eemland 2  ....58....114....1154-22
10  WSDV Heteren Renkum CT  69....7..5....10..51-26
11  Witte van Moort 3  23..5..5......10..51-50
12  DIOS/IJsselstreek CT  ..6....4..849....50-38

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 5
za 07-12-2019     Harderwijk 2  -   DIOS Achterhoek 2  
11
-
9
 Auke Steensma (1138) - Harry Vos (1057) 2-01
 Jaap van de Werfhorst (1116) - Gerard Korten (1078) 1-110
 Ton Eekelschot (1063) - Chris Grevers (1071) 1-16
 Wout Mensink (1050) - Cees Groen (979) 1-13Partij
 Bert Foppen (1101) - Jaap Vos (922) 2-08
 Wouter van den Berg (1012) - Gert Wisselink (1025) 1-14
 Jan van der Pol (932) - Gerben te Raa (1137) 0-22
 Jan Pluim (861) - Toon Baks (878) 2-07Partij
 Eibert Smit (951) - Frank ten Hagen (1044) 0-29
 Jakob de Vries (979) - Wim Sonderen (966) 1-15
   DIOS/IJsselstreek CT  -   Gooi & Eemland 2  
9
-
11
 Bernard Renting (920) - Lennart Bolks (815) 0-210
 Allard van Tongeren (899) - Jaap Langerak (934) 1-17Partij  
 Gerrit Klompenhouwer (823) - Jeffrey Verwoerd (901) 1-16Partij
 Jan Vesters (998) - Ad Vreeswijk (820) 2-05Partij
 Jan Fokkink (845) - Henk de Groot (859) 2-02Partij
 Peter Aartsen  - Douwe de Graaf (763) 0-23Partij
 Theo Ortsen  - Jude Kasangaki  0-21Partij
 Willie Ribbers (748) - Adri Butzelaar (816) 2-08Partij
 Clemens Keurentjes (876) - Huib Poort (837) 1-19Partij  
 Gerrit van Wijk (439) - Levi Duijst (716) 0-24Partij
   DES Lunteren 3  -   TDT/Salland CT  
11
-
9
 Cees van den Bosch (975) - Hans van Hal (1126) 1-110
 Henk Timmer (1075) - John Folkers (987) 2-07
 Levien Cysouw (615) - Jan van Buiten (1078) 0-23
 Jaap van Hierden Sr. (1053) - Dick Beking (1129) 1-14
 Evert Evers (1115) - AndrĂ© Klein Tank (944) 2-01
 Arjan van Galen (1249) - Marco Veneboer (1097) 2-02
 Jelte van Lokhorst (846) - Hilco Braakman  (1081) 0-25
 Johan de Haas (1013) - Ab Steenbergen (1055) 1-16
 Frans Lamers (948) - Fred van Amersfoort (1021) 1-19
 Gerrit Alink (871) - Jan Preuter (944) 1-18
   WSDV Heteren Renkum CT  -   DEZ Laren  
5
-
15
 Henk Hoksbergen (1033) - Danny Dix (1153) 0-29Partij
 Wim van Mourik (1000) - Johan Haijtink (1115) 0-210Partij
 Mara Langeveld (954) - Alfred van Lenthe (1041) 1-18Partij
 Kees Maliepaard (1008) - Egbert Harkink (1110) 2-06Partij
 Jeroen Gijsbers (584) - Johan Beltman (966) 0-24Partij
 Eddie Weijman (772) - Tonny Roeterdink (1001) 0-22Partij
 Hans Luchies (905) - Dinand Stegeman (913) 1-17Partij
 Marjory Feyt (673) - Tonnie Schutte (925) 0-25Partij
 Erik van Wingerden (485) - Gerrit Roeterdink (849) 1-13Partij
 Mila Rijlaarsdam (441) - Herman Beuzel (809) 0-21Partij
   Dammers Uit Oost 2  -   SSS Kampen  
10
-
10
 Tim Hendriksen (1148) - Johan Wezenberg (912) 1-17Partij
 Harry Graaskamp (1122) - Piet Dijkstra (966) 2-03Partij
 Rodier Evers (1053) - Harm Kist (888) 2-09Partij
 Hans Rinner (1058) - Harwin Reuvekamp (940) 2-08Partij
 Michiel Bibbe (883) - Antoine Koster (1161) 1-16Partij
 Alexandra Betting (969) - Wim Dekker (1120) 0-210Partij
 Isa van Haaren (310) - Teun van Gelder (1054) 0-21Partij
 Simon Wiersma (944) - Henk Kamminga (983) 0-25Partij
 Ralf Richters (1100) - Geert van der Molen (958) 0-24Partij
 Jaap de Vries (1064) - Ton Halman  2-02Partij
   Witte van Moort 3  -   Hartholt Olie CT  
3
-
17
 Mark Paters (978) - Ronald Holterman (992) 0-29
 Roelof Schippers Sr. (826) - Harry Abbing (1003) 0-22
 Gert Brink (797) - Henk Smit (1028) 0-24
 Koert Meuleman (844) - Wim Leijssenaar (931) 0-210
 Bennie Lawant (753) - Dick Dijk (849) 1-15
 Johan van Dijk (1085) - Jan Rensink (935) 1-13
 Arend Boertje (1014) - Frits Gerritsen (999) 0-28
 Bennie Hendriks (654) - Gerrit Klaseboer (979) 0-21
 Willem Fokkert (728) - Peter van der Velden (1002) 0-27
 Bertwin Letteboer (1053) - Bert Straetemans (848) 1-16