HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Jeugdcompetitie Gevorderden HDC Hoogeveen 2015

    
    Link   
 Klassen: 
 Jeugdklasse 
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuEiMoyTeMoyMoye
1   Lisa Scholtens Jeu 6 5 1 0 11   1.833   1.208   1.520
2   Nicole de Vries 801 Jeu 13 12 0 1 24   1.846   0.978   1.412
3   Wouter Sosef Jeu 14 12 1 1 25   1.786   0.986   1.386
4   Jasmijn Scholtens Jeu 6 5 0 1 10   1.667   0.747   1.207
5   Matthijs Jonkman Jeu 8 5 0 3 10   1.250   1.066   1.158
6   Stef Schep Jeu 12 7 3 2 17   1.417   0.850   1.133
7   Roland Kreeft Jeu 15 9 1 5 19   1.267   0.951   1.109
8   Pascal Strijker 620 Jeu 14 5 2 7 12   0.857   1.106   0.982
9   Leon Wassen Jeu 13 4 3 6 11   0.846   1.036   0.941
10   Wilmer Oostindjer Jeu 11 4 3 4 11   1.000   0.864   0.932
11   Arthur Schep Jeu 1 0 1 0 1   1.000   0.846   0.923
12   Renco Oostindjer 519 Jeu 11 5 0 6 10   0.909   0.855   0.882
13   Stijn de Groote Jeu 14 3 3 8 9   0.643   1.113   0.878
14   Lisa Schep Jeu 9 2 1 6 5   0.556   1.049   0.802
15   Dion Oostenbrink Jeu 9 2 0 7 4   0.444   1.053   0.749
16   Weslee Werkman Jeu 16 3 0 13 6   0.375   1.062   0.719
17   Vera Brunink Jeu 11 0 1 10 1   0.091   1.035   0.563
18   Karsten Timmerman Jeu 3 0 0 3 0   0.000   1.059   0.529
 
Lisa ScholtensNicole de VriesWouter Sosef
Jasmijn ScholtensMatthijs JonkmanStef Schep
Roland KreeftPascal StrijkerLeon Wassen
Wilmer OostindjerArthur SchepRenco Oostindjer
Stijn de GrooteLisa SchepDion Oostenbrink
Weslee WerkmanVera BruninkKarsten Timmerman

Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
Ronde 16
 vr 29-01-2016  Roland Kreeft  - Lisa Schep  2-0
 Dion Oostenbrink  - Nicole de Vries (801) 0-2
 Pascal Strijker (620) - Vera Brunink  2-0Partij
 Stijn de Groote  - Wouter Sosef  0-2
 Weslee Werkman  - Stef Schep  0-2
 Matthijs Jonkman  - Renco Oostindjer (519) 2-0
 Arthur Schep  - Leon Wassen  1-1